Архів за місяць: Грудень 2018

17 – 22.12.2018р. Директорські контрольні роботи

Автор | 22.12.2018

Організація контролю за освітнім процесом передбачає щорічне проведення директорських перевірних робіт як одного з критеріїв оцінки якості засвоєння теоретичних знань і практичних умінь учнів. Метою організації і проведення директорських контрольних робіт є виявлення певних знань, практичних навичок учнів, а також прогалин у знаннях учнів. На фото: директорські перевірні роботи складають майбутні офіціанти, бармени, кухарі (група… Читати далі »

7.12.2018р. Батьківські збори

Автор | 12.12.2018

7 грудня у групі №3 (майстри виробничого навчання Григоренко Г.П., Погоріляк О.І., класний керівник Геревич О.В.) відбулися батьківські збори, на яких були обговорені важливі питання освітнього процесу в ліцеї, роль батьківського та педагогічного колективу в справі навчання та виховання учнів. Педагоги піднімали питання про успішність, відвідування уроків, участь у гуртках художньої та технічної творчості, спортивних… Читати далі »

11.12.2018р. Засідання методичної комісії електромонтажно-слюсарних професій.

Автор | 11.12.2018

11 грудня згідно річного плану роботи проведено засідання методичної комісії електромонтажно-слюсарних професій. На порядок денний винесено слідуючі питання: 1.Майстер-клас «Розвиток творчої активності учнів на уроках теоретичного та виробничого навчання» Організація цільового відвідування та взаємовідвідування уроків. 2.Відвідування та обговорення відкритих уроків виробничого навчання. 9майстри виробничого навчання В. Ф. Лазур та Терновський М.М). 3.Про проведення перевірочних контрольних… Читати далі »