Архів за місяць: Січень 2019

28.01.2018р. Виробнича практика – важлива форма набуття кваліфікації.

Автор | 28.01.2019

Виробнича практика для учнів професійно – технічних навчальних закладів є невід’ємною складовою частиною професійної підготовки і проводиться на базі кращих виробничих підрозділів підприємств та організацій, які мають сучасну техніку, високий рівень організації праці, застосовують прогресивні технології. Головна мета виробничої практики – вдосконалення набутих знань, практичних навичок для досягнення встановленого рівня кваліфікації відповідних робітничих професій, а… Читати далі »

21.01.-25.01.2019р. Підвищуємо кваліфікацію.

Автор | 25.01.2019

З 21.01. по 25.01. організовано І етап курсів підвищення кваліфікації (психолого-педагогічна та методична підготовки) викладачів професійно-теоретичної підготовки. Курси проводить Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти за очно-дистанційною формою навчання з використанням дистанційних технологій (настановна сесія в режимі on-line). Викладачі спеціальних дисциплін Кость Н.С. та Бокоч К.М. пройшли вступне тестування, а під час вебінару обмінялися досвідом викладання… Читати далі »

17.01.2019р. Поетапна кваліфікаційна атестація

Автор | 17.01.2019

На підставі вивчення ринку праці навчальний заклад ліцензує підготовку молоді за одиночними та інтегрованими професіями. Ступенева освіта передбачає поступове навчання учнів за професіями, починаючи з найнижчого кваліфікаційного рівня. Після навчання за кожним кваліфікаційним рівнем виникає необхідність перевірки знань, умінь та навиків учнів, присвоєння їм конкретного кваліфікаційного рівня. Цей період навчання відноситься до проміжного контролю навчальних… Читати далі »