20.03. 2019р. До дня поeзії.

Автор | 20.03.2019

20 березня напередодні святкування Всесвітнього дня поезії в Тячівській районній бібліотеці пройшла літературно-музична вітальня “Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі”.

На заході були присутні переможці VI районного конкурсу читців-декламаторів “До висот Шевченкового слова” присвяченому 205-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка, а також учні Тячівського професійного ліцею.

У виконанні учнів ліцею Чендей Наталії, Маркуш Дарини, Опріш Марії, Попович Анастасії було продекламовано вірші Т.Г. Шевченка “Доля”, Л. Українки “Стояла я і слухала весну”, “Ні долі. Ні волі у мене нема”, Ліни Костенко “Доля”, Б. Олійника “Сива ластівко”.

Учнівська молодь подарувала неповторний світ поетичної сповіді, що вчить тонко сприймати красу, осмислювати навколишню дійсність, співпереживати, щоб ніколи не зачерствіли почуття. Сподіваємось, що почута поезія піднесла присутніх духовно та збагатила новими відчуттями. Можливо, ця зустріч з талановитою молоддю стане гарним початком майбутньої більш тісної творчої співпраці бібліотеки з обдарованими учнями нашого ліцею.

Залишити відповідь