18.02.- 22.02.2019р. Тиждень професії

Автор | 22.02.2019

З 18.02 по 22.02 в ліцеї проведено тиждень професії секретар керівника (організації, підприємства, установи),оператор комп’ютерного набору. Метою проведення тижня було: розвивати в учнів пізнавальні інтереси, потребу глибокого і творчого оволодіння знаннями, прагнення постійно знайомитись з найсучаснішими досягненнями науки і техніки, поглибити знання про Інтернет, а також його переваги і недоліки, перевірити знання, вміння і навички, отримані на уроках теоретичного та виробничого навчання, розвивати активність, виховувати любов до обраної професії. В рамках тижня було проведено:

• виставку учнівських газет;

• конкурс фахової майстерності (теоретичний та практичний тури);

• олімпіаду по спецпредметам;

• вікторину «Подорож у країну комп’ютерів»;

• відкриті уроки на тему : «Побудова формуляра-зразка організаційно- розпорядчих документів» (група №7, майстер виробничого навчання Копотюк І.Г.), «Обмін інформацією в локальній мережі»(група №2, майстер виробничого навчання Губанова Л.Л.)

Упродовж тижня учні активно приймали участь в заходах, які допомогли їм зрозуміти та збагнути всю сутність професії та поглибити знання про інформаційну організацію суспільства. Проведені заходи продемонстрували престижність професії, підтвердили професійну компетентність майстрів виробничого навчання, викладачів спецпредметів та учнів.

Після проведення тижня професії в учнів виникло бажання ще більше самовдосконалюватися, більше працювати над собою, підвищувати професійну майстерність, адже професійні знання – запорука успіху у пошуку роботи сьогодення та у розвитку кар’єри, бо обрана професія є першою сходинкою в їх професійному майбутньому.

Залишити відповідь