17 – 21. 02. 2020р. Тиждень професії столяр, тесляр

Відповідно до річного плану роботи з 17 по 21 лютого на філії  ліцею проведено тиждень за професією столяр, тесляр. Мета тижня: підвищення престижу професії, подальший професійний розвиток здобувачів освіти, як майбутніх майстрів своєї справи; розвиток їх творчих здібностей. З понеділка по п’ятницю учні не сумували, а брали участь у цікавих заходах, уроках, що спонукали їх до творчої активності, глибшого пізнання професії. В рамках тижня відбулися заходи, які охопили всіх учнів ліцею. Це такі як:

  • оформленням стінгазет: «Наша професія  – столяр, тесляр», «Крок за кроком до вивчення професії»;
  • презентація учнівського проекту «Підставка 3 В 1- під ноутбук, книжку та ранкову каву в ліжко» (Менджул Василь, учень гр.№12, 3 курс навчання);
  • відкритий урок з виробничого навчання у гр.№4, 1 курсу навчання (майстер в/н Гейцій В.І.).  Тема уроку: «Підготовка верстатів до роботи та підготовка заготовок до обробки». Учні під керівництвом майстра в/н працювали за круглопилковим та фрезерним верстатами.
  • екскурсія в магазин «Стиль», що знаходиться в смт. Тересва. Ознайомлення з конструкцією дверних блоків (металопластикових, дерев’яних) та різними видами фурнітури (Викладач Павлюк К.І.);
  • відкритий урок з технології теслярських робіт на тему: «Технологія влаштування дахів з покриттям азбестоцементними листами». Викладач Павлюк К.І. разом з учнями з’ясували способи покривання даху хвилястими азбестоцементними листами та дотримання правил техніки безпеки покрівельника.

Крім виявлення талановитої молоді і формування інтересу до майбутньої професії, проведені заходи розвивають в учнів креативні здібності, виховують в них активну життєву позицію.