Ліцей запрошує на навчання

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів.

Професія слюсара з ремонту колісних транспортних засобів – професія “номер два” після водія. Якість роботи водія багато в чому залежить від того, як буде працювати слюсар з ремонту колісних транспортних засобів.

Утримання автомобілів в належному технічному стані, безпека роботи водіїв,надійність техніки в експлуатації – все це робота слюсара з ремонту колісних транспортних засобів .

Все більше і більше різноманітних марок автомобілів ми бачимо на дорогах країни.Всі вони потребують якісного технічного облслуговування.

Обравши професію слюсара з ремонту колісних транспортних засобів ви завжди, при бажанні, матимете джерело поліпшення сімейного добробуту. Це професія для справжніх чоловіків. Оволодівши нею ви легко зможете працевлаштуватись, і навіть організувати приватну справу з ремонту колісних транспортних засобів .

Cекретар керівника (організації, підприємства, установи), оператор комп’ютерного набору

Професія секретар керівника (організації, підприємства, установи), оператор комп’ютерного набору – інтегрована. Вона поєднує в собі дві професії.

Ця професія належить до професій, які користуються попитом на ринку праці.

Перша людина, з якою стикається відвідувач, заходячи до установи чи в офіс фірми, – це секретар. Уява про фірму в цілому часто залежить від роботи секретаря і його зовнішнього вигляду. Професійний, організований, відповідальний секретар ціниться на вагу золота. Оператор комп’ютерного набору – професія, яка серед популярних професій займає особливе місце. Адже серед випускників загальноосвітніх шкіл вона незмінно користується підвищеним попитом.

Основа майстерності оператора комп’ютерного набору – оволодіння найсучаснішими прикладними офісними і графічними програмами, вміння працювати у локальній мережі та глобальній мережі Інтернет.

Сучасний світ персональних комп’ютерів такий різноманітний і широкий, настільки швидко розвивається, що кожна людина, знайде своє місце на ринку праці, отримавши цю професію.

Кухар, офіціант

Професія кухар є актуальною на ринку праці не тільки Тячівського району, а й у Закарпатті в цілому.

Професія кухар віднесена до професій типу “людина-техніка” і “людина-людина”. Від кваліфікації і майстерності кухаря залежать смакові якості страв. Ця професія вимагає від працівника певних індивідуально-психологічних якостей, в тому числі уваги і відповідальності.

Майже всі випускники нашого ліцею знаходять роботу на підприємствах громадського харчування міста та району.

Офіціант, бармен

Офіціант, бармен – це популярні на сьогодні професії. Ресторанний бізнес бурхливо розвивається і постійно потребує кваліфікованих кадрів.

У працівників цієї професії є непогані перспективи для того, щоб зробити кар’єру. Офіціант, бармен, метрдотель – ось ступені кар’єрного зростастання в ресторанному бізнесі.

Випускників нашого ліцею радо приймають на роботу на підприємства громадського харчування міста Тячева та Тячівського району.

Столяр, тесляр

Актуальна професія столяра, тесляра в наш час набуває нових сфер впливу. Жодна будова не може обійтися без столяра, тесляра. Під його руками дерево, мов би оживає. Це справжнє мистецтво.

Особливу теплоту та затишок сучасній оселі дарують різноманітні вироби з деревини.

Для опанування цією професією необхідна відповідна кваліфікаційна підготовка, яку можна здобути в нашому ліцеї.

Електромонтажник силових мереж та електроустаткування. Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж.

Електроенергетика – це не тільки сьогоднішній день, це майбутнє нашого покоління. Професія електромонтажника силових мереж та електроустаткування – сучасна і необхідна. Технічне обслуговування і ремонт електрообладнання промислових підприємств, сільськогосподарського виробництва, виконання електромонтажних робіт на об’єктах зі складним електроустаткуванням – все це робота електромонтажника.