СПІЛКУЄМОСЬ ОНЛАЙН

12.05.2020.   Шановні користувачі бібліотеки Тячівського професійного ліцею!

Вже майже два місяці, як наш заклад знаходиться на карантині. Я певна, що всі ви живі і здорові, дбаєте про свою безпеку та безпеку своїх рідних. Отже дуже багато часу проводите вдома. Відчуваю, що настав час потішити вам свою душу і розум. А бібліотека знову стане в нагоді. Адже завдяки сучасним технологіям, ми можемо спілкуватись на відстані.

Зазвичай, пошук сайтів, на яких можна завантажити книги чи то українською, чи іноземною мовою займає більше часу та зусиль, ніж на завантажування самих книг.  Пропоную вам добірку сайтів, де можна завантажити художні та наукові книги українських та зарубіжних авторів без реєстрації, надсилання смс та інших ускладнень.

Книги українською мовою

Українська мова – це мова не тільки українців, спілкуватися нею мають право мешканці України всіх національностей з потреби гуртуватися, з необхідності доходити порозуміння й ладу в спільному домі (Віталій Радчук)

Книги таких сучасник авторів як Василь Шкляр, Люко Дашвар, Любко Дереш та багатьох інших, а також всесвітньовідомі класичні твори Віктора Гюго, Еріха Марії Ремарка, Оноре де Бальзака та ще чимало інших авторів, книгами яких ви захоплюєтесь, ви зможете знайти і завантажити на цих сайтах:

Приємних вражень і доброго зоров’я!