Вручення дипломів

07.07.2020р. Вручення дипломів кваліфікованих робітників

Вже чекають нас дороги, невідоме майбуття…

Є у житті людини події, які залишаються не лише в пам’яті, а й в душі – перший клас, останній дзвінок, перше кохання і, звичайно ж, той день, коли отримуєш диплом про здобуття професії. Безумовно, запам’ятається цей день  випускникам Тячівського професійного ліцею. Сьогодні відбулося урочисте вручення дипломів кваліфікованих робітників та атестатів про повну загальну середню освіту. Свій «квиток у майбутнє» отримали учні трьох груп, що здобували професії електромонтажник силових мереж та електроустаткування, електромонтажник  з освітлення та освітлювальних мереж,  секретар керівника (організації,  підприємства, установи), оператор комп’ютерного набору, столяр, тесляр. Упродовж  3 років секретами та премудростями   професійної майстерності ділилися майстри виробничого навчання Чонка Ю.В., Губанова Л.Л., Кушнір В.І., викладачі Павлюк К.І., Цимбалістий В.М., Кость Н.С., класні керівники Ташликович М.М., Мігалко М.М., Ледней Н.П.

Заступник директора Мовнар А.М. не тільки вітала випускників, а й наголошувала на тому, що всі набуті ними професійні знання, вміння та навички обов’язково стануть у пригоді для того, щоби реалізуватися як справжнім професіоналам та досягти успіхів у здобутій  професії.

Хочеться вірити, що кожна молода людина, що отримала диплом, виправдає надії своїх наставників та гордо нестиме звання ВИПУСКНИКА Тячівського професійного ліцею.

Шановні випускники! Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Нехай знання, отримані в ліцеї, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності!