До 1 вересня

01.09.2020р. І знову вересень  кличе за парти.

Перше вересня завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником. 

Усі шляхи цього дня ведуть до ліцею, бо розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до здобуття професії, до нових звершень.

Тячівський професійний ліцей широко відкрив свої двері перед дівчатами і хлопцями, які вийшли на широкий шлях дорослого життя, обрали майбутню професію, яка допоможе їм затвердити себе як людину, особистість, професіонала.

…Перший вересневий дзвінок покликав вихованців   у світлі  аудиторії ліцею на перший урок, що став початком цікавого і захоплюючого учнівського життя. А тематика першого уроку різноманітна: «Ми – нація єдина, твої ми діти, Україно!», «Ковід- 19 –новий виклик для усього світу, «Математика – інструмент пізнання світу», «Коронавірус: все, що треба знати сучасним здобувачам освіти».

Мабуть у кожній українській сім’ї цей день радісний. Адже гарний початок є запорукою вдалого навчального року, гідних успіхів у навчанні. Навчальний рік розпочався!