Будні гуртожитку

21.09. 2020р.  Будні гуртожитку

Вільний час – це справжній скарб, що дозволяє кожній людині проявляти власну самобутність і набиратися сил для нових звершень, відпочивати від буденності і займатися чимось особистим, цікавим і корисним. Особливо він актуальний у молоді роки, коли його завжди бракує.  

Специфікою виховної роботи нашого закладу  є те, що певна частина учнів проживає в гуртожитку і тому створення для мешканців комфортних житлово-побутових умов, умов для ефективної самопідготовки та успішної реалізації їх творчих здібностей є одним  із пріоритетних напрямів роботи.

Гуртожиток ліцею є комфортним і затишним для учнів, у ньому створені умови для задоволення потреб у вільному спілкуванні, занятті улюбленою справою, фізичному розвитку, корисному та змістовному відпочинку. Допомога вихованцям, організація відпочинку, занять улюбленою справою, самообслуговування в побуті, дотримання норм особистої гігієни – важливе завдання, що постає перед адміністрацією гуртожитку.

Тому у вільний час «жителі» гуртожитку не лише готуються до занять, а й відпочивають, розважаються, розвивають свої таланти, розширюють коло спілкування, роблять своє дозвілля різноманітним, цікавим та корисним.

Як бачимо, проблем з нестачею вільного часу немає. Отже, не все так погано у нашої молоді!