До звільнення України та Закарпаття

26 – 29.10.2020р. До звільнення України та Закарпаття.

28 жовтня – знаменна дата для України, адже 76 років тому нашу рідну землю було звільнено від нацистських окупантів.

Це – той День, коли радянські воїни вийшли на рубіж, який став етапною, знаковою сторінкою минулої війни, вінцем подвигу всіх, хто в ті неймовірно тяжкі дні та ночі ніс свободу і життя українській землі.

З нагоди цієї події  упродовж тижня у Тячівському професійному ліцеї  проведено виховні години, уроки мужності, зустріч з ветераном війни. Хвилиною мовчання вшановано пам’ять нашого земляка, героя-танкіста, Героя Радянського Союзу, Героя Чехословаччини С. Вайди і всіх   тих воїнів, які віддали свої життя за свободу та незалежність нашої держави.  У бібліотеці закладу презентовано розгорнуту книжково-ілюстративну виставку «Дорогами визволення України». 

Під час цих заходів ліцеїсти ще раз переглянули ту сторінку історії, яка кров’ю пломеніє і через роки стала доленосною для нашого народу, душею доторкнулися до великого змісту подвигу і зрозуміли, чому могутній нацизм, який поставив на коліна країни Європи, спіткнувся на нашій землі і був вщент розбитий. Учні дізнались про бойові подвиги, воєнне життя, переглянули уривки кінофільмів, послухали пісні та вірші присвячені війні.