ДО ДНЯ СТУДЕНТІВ

На календарі 17 листопада: свято молодості — День студента

День студента –  це свято, яке для кожного асоціюється з молодістю, романтикою і веселощами, палким бажанням досягнути вершини знань та невичерпною енергією.

І хоча  учні Тячівського професійного ліцею не студенти, а здобувачі освіти, це не завадило їм весело відмітити День студента.  Актив учнівського самоврядування  підготував літературно – музичний «МІКС» «Я люблю ліцей», а  кожна група представила свої стінні газети, які вийшли яскравими, веселими, сповненими гарним настроєм. Особливо постаралися члени гуртка «Учнівський меридіан»: в газеті відображено студентське життя, насичене численними цікавими подіями.

На святі не було байдужих. Глядачі –  учні  та викладачі щиро аплодували виступаючим. А самі учасники ще раз довели присутнім, що люблять свій навчальний заклад і пишаються обраними професіями. 

Тож з нагоди свята, прийміть щирі вітання та побажання міцного здоров’я, особистого щастя, успіхів у пізнанні нового та відкритті незвіданого, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Нехай збудуться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських років.