День Збройних сил України

06.12.2020р. До Дня Збройних сил України

Вже традиційно, 6 грудня, українці  святкують День Збройних сил України. Здобувачі освіти Тячівського професійного ліцею, а саме члени бізнес клубу, під керівництвом викладача спецдисциплін Савули К.М. взяли активну участь у проведенні різноманітних  конкурсів та  виготовленні стіннівки.

За обрієм – сувора й холодна війна, але ми її не побачимо завдяки зусиллям ЗСУ, які захищають нас від країни-агресора.

Уже йде сьомий рік, як Збройні сили України борються за те, щоб небо над нами було мирним. Поки нам складно говорити про війну, іншим складно втрачати життя заради нашого захисту.

Ми можемо дихати вільно, бо ЗСУ роблять все можливе заради цього.

Сьогодні той день, коли усі слова будуть зайві. Сьогодні День Збройних сил України. Дякуємо за оборону та захист України та нас.

Всім тим, хто захищає цілісність України на кордонах, хто виховує нашу молодь в кращих традиціях патріотизму та розбудовує нашу державу в цей нелегкий час, щира вдячність і подяка. Захисники України – це ті, хто готовий в будь-яку хвилину стати на захист своєї родини, народу і своєї країни. Дякуємо вам, дорогі захисники і захисниці за можливість жити й працювати під мирним небом. Нехай Пресвята Богородиця завжди оберігає вас. Миру нам всім, любові і добра!.  Слава Україні!.