Відкритий урок з електротехніки.

Сьогодення вимагає від сучасних спеціалістів вміння комплексно поєднувати кілька галузей знань та технологій, орієнтуватися у багатогранному потоці інформації та створювати інноваційні рішення як для довколишнього світу, так і людства в цілому.

Саме такі освітні завдання вирішуються на уроках спецпредметів, зокрема, електротехніки у викладача М.В.Цимбалістої. Вона вміє зацікавити, запалити іскорку цікавості в допитливих учнівських головах. Чудові результати засвоєння теми “Електровимірювальні прилади” учні 1 курсу (спеціальність електромонтажник) показали на відкритому уроці з електротехніки. Метою уроку було   засвоїти знання про електровимірювальні прилади, навчитися користуватися електровимірювальними приладами, вдосконалювати вміння і практичні навички із зазначеної теми та виконувати вимірювальні операції електричних величин згідно технічних вимог, виховувати  свідоме прагнення до розвитку творчих здібностей здобувачів освіти.

Мета уроку досягнута. Учні вивчили роботу електровимірювальних приладів, навчилися включати прилади в коло, перевіряти на справність деталі та компоненти. Під час уроку Марія Василівна наголошувала на важливості міжпредметних зв’язків: фізики з електроматеріалознавством, електротехнікою та виробничим навчанням з професії електромонтажник, ознайомила учнів з сучасними приладами та практично показала, як правильно їх використовувати.