Поетапна кваліфікаційна атестація

10.12. 2019р. Поетапна кваліфікаційна атестація.

10 грудня  після проходження виробничої практики, яка передбачена навчальним планом, проводилась поетапна кваліфікаційна атестація учнів ІІІ курсу,  група №12 з професії столяр, тесляр (майстер виробничого навчання Чонка Ю.В.).  

Під час проходження виробничої практики учні  виконали кваліфікаційні пробні роботи, що дало змогу визначити рівень володіння ними професійних знань та практичних навичок.

На засіданні методичної комісії професій деревообробки (голова Павлюк К.І.) було розроблено та погоджено завдання для проведення поетапної атестації відповідно до вимог освітньо-кваліфікаційних характеристик, які складалися з теоретичної частини та задач на визначення об’єму брусів, круглого лісоматеріалу та визначення розмірів шипа в брусках.

Учні відповідально поставились до цієї події. Комісія у складі  завідувача філії Декета В.В., майстра виробничого навчання Чонки Ю.В., викладача спецдисциплін Павлюк К.І. залишилася задоволеною відповідями. Під час проведення поетапної кваліфікаційної атестації учні показали достатній рівень знань, вмінь, навичок, які відповідають кваліфікаційній характеристиці тесляра ІІ та ІІІ розряду.

27.12.2019р. Поетапна кваліфікаційна атестація

Згідно плану роботи ліцею на 2019-2020 навчальний рік та зведеного графіку навчально-виробничого процесу 27 грудня в групах № 11(професія електромонтажник силових мереж та електроустаткування, електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, майстер виробничого навчання Кушнір В.І., викладачі спецдисциплін Цимбалістий В.М., Цимбаліста М.В.)   та №7 (професія секретар керівника (підприємства, установи, організації), оператор комп’ютерного набору, майстер виробничого навчання Копотюк І.Г., викладачі спецдисциплін Кость Н.С. та Ташликович М.М.)  була проведена поетапна кваліфікаційна атестація.

Всі учні успішно пройшли виробничу практику, виконали кваліфікаційні  пробні роботи на робочих місцях, передбачені програмою виробничої практики.       Про міцні професійні знання, навички і уміння свідчать наслідки кваліфікаційних іспитів. Більшість здобувачів освіти показали знання та вміння з обраної професії на достатньому рівні.