CSS Drop Down Menu by PureCSSMenu.com
http://mon.gov.ua/

proftekhosvita.org.ua/uk/

zpto.ues.by

uon.uz.ua

pedpresa.com

Пошук роботи

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  

14 грудня 2012 року

Відкритий урок в групі другого курсу з професії слюсар з ремонту автомобілів провів майстер виробничого навчання Чайка Станіслав Петрович. Тема уроку: «Розбирання – складання зчеплення автомобілів». Присутні на уроці колеги відмітили високий професійний і методичний рівень майстра, використання ним різноманітних форм та методів активізації пізнавальної діяльності учнів.

13 грудня 2012 року

В рамках Всеукраїнського тижня права під керівництвом викладача суспільних дисциплін Копчалюк М. А. проведений брейн-ринг з основ правових знань. На заході в якості членів журі були присутні Тиводар І. М. – начальник реєстраційної служби Тячівського районного управління юстиції, Слава Є. О. – заступник керівника апарату райдержадміністрації та Роспопа О. А. – начальник служби райдержадміністрації у справах дітей. Змагання між командами «Фенікс» і «Феміда» завершились перемогою «Феміди».

12 грудня 2012 року

В рамках тижня професії слюсар з ремонту автомобілів відбувся конкурс професійної майстерності серед учнів ліцею. Перше місце за рішенням журі зайняли учні групи №3 третього курсу (майстер виробничого навчання Рошка Г. В.) Кертвелеші Крістофер і Федоренко Андрій.

6 грудня 2012 року

На базі ліцею відбулось засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професії секретар керівника (організації, підприємства, установи), оператор комп’ютерного набору. Тема засідання: «Творчий підхід до підготовки компетентного учня та майбутнього випускника».

30 листопада 2012 року

На засіданні педагогічної ради розглянуті питання про стан і результативність підготовки учнів з професії офіціант, бармен; форми та методи національно-патріотичного виховання учнів в ліцеї.

22 листопада 2012 року

Бесіду на тему «Хліб – всьому голова» провела з учнями майстер виробничого навчання Григоренко Г. П. Ганна Петрівна акцентувала увагу учнів на тому, що в цьому прислів’ї про хліб закладена вікова мудрість українського народу, який протягом усього розвитку приділяв хлібу велике значення. Якщо буде хліб, буде мир, буде щасливе здорове життя народу нашої країни.

21 листопада 2012 року

Презентацію «Тячів – рідне місто моє» для учнів ліцею підготували члени гуртка «Патріот» (керівник, викладач суспільних дисциплін Копчалюк М. А.). Присутні здійснили віртуальну мандрівку по місту, ознайомилися з історією Тячева, його пам’ятниками та архітектурно-історичними спорудами. У виконанні членів гуртка прозвучали вірші Ганни Рекіти «Ода Тячеву» та «Пісня про Тячів».

15 листопада 2012 року

В актовому залі ліцею відбулась чергова сесія Тячівської міської ради. Перед присутніми виступив директор Бокоч П. М., який розповів про здобутки і перспективи розвитку навчального закладу та висловив надію про подальшу плідну співпрацю з депутатами, господарюючими суб’єктами у справі якісної підготовки кваліфікованих робітників. Учасники засідання мали змогу ознайомитись з матеріально-технічною базою, де готують майбутніх кухарів, офіціантів та барменів.

13 листопада 2012 року

Викладачем Геревич О. В. проведений екологічний КВК на тему «Земля дана нам на віки» між учнями груп №11 і 4. Перемогу одержали учні групи № 4 (команда «Чисті краплини»).

12 листопада 2012 року

Тиждень історії завершився виставкою стінних газет на тему: «Наша країна – Україна», в якій взяли участь більшість груп ліцею.

9 листопада 2012 року

Заочна мандрівка відбулась на виховній годині в групі №4. Учень групи Тиводар М. презентував перед одногрупниками свою роботу «Рідна Бедевля – село, в якому я живу».

6 листопада 2012 року

На тематичній лінійці, присвяченій темі автомобілебудування, виступив майстер виробничого навчання Чайка С. П., який розповів учням про перспективи розвитку цієї галузі в Україні та світі.

2 листопада 2012 року

Члени гуртка «Патріот» (керівник Копчалюк М. А.) Ференц І., Чербан А., Юрченко А. презентували проект «Тячів – рідне місто моє», який вони розробили, вивчаючи історію міста.

30 жовтня 2012 року

Розпочалась атестація педагогічних працівників ліцею. В цьому навчальному році атестується 7 викладачів загальноосвітніх дисциплін, 3 – спеціальних дисциплін, 8 майстрів виробничого навчання, 1 вихователь та 1 практичний психолог. 12 педагогічних працівників будуть атестуватися комісією ІІІ рівня, зокрема, на встановлення (підтвердження) вищої кваліфікаційної категорії 9 викладачів, педагогічного звання «старший викладач» - 4 працівники, на підтвердження педагогічного звання «викладач-методист» претендують 3 викладачі. Підтверджуватимуть педагогічне звання «майстер виробничого навчання І категорії» 3 майстри виробничого навчання.

25 жовтня 2012 року

На тематичній лінійці перед учнями ліцею виступила учениця другого курсу групи №11, член гуртка «Патріот» (керівник Копчалюк М. А.) Мелеганич Наталія. З великим інтересом слухали учні її розповідь про визволення України і Закарпаття, зокрема, м. Тячів та навколишніх сіл від німецько-фашистських загарбників.

12 жовтня 2012 року

Традиційно на початку жовтня в ліцеї проводяться спортивні змагання «Козацькі забави». В цьому році учні змагалися на перекладині, в естафеті, підтягуванні, віджиманні від підлоги, стрибках в мішках, армреслінгу. І місце вибороли учні групи №10 (професія слюсар з ремонту автомобілів), ІІ місце – учні групи №1 (професія офіціант, бармен), ІІІ місце – учні групи №11 (професія секретар керівника (організації, підприємства, установи), оператор комп’ютерного набору.

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26