CSS Drop Down Menu by PureCSSMenu.com
http://mon.gov.ua/

proftekhosvita.org.ua/uk/

zpto.ues.by

uon.uz.ua

pedpresa.com

Пошук роботи

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  

27 листопада 2014 року

27 листопада у групі № 17 з професії кухар, майстром виробничого навчання Погоріляк О. І. проведено відкритий урок виробничого навчання за темою: «Приготування запечених страв з овочів та грибів».

25 листопада 2014 року

25 листопада в гуртожитку ліцею під керівництвом заступника директора з НВР Дерен Л. Г. проведено вечір з нагоди Міжнародного дня студента. Учні всіх груп підготували цікаву програму, взяли активну участь у проведенні різних конкурсів.

25 листопада 2014 року

25 листопада відбулося засідання педагогічної ради з порядком денним:

1. Про організацію навчально-виробничого процесу в групах з професії столяр на основі творчого підходу до реалізації державних стандартів.

2. Про державне замовлення на підготовку кваліфікованих робітників у 2015 році та організацію профорієнтаційної роботи.

3. Про правила прийому до Тячівського професійного ліцею в 2015 році.

24 листопада 2014 року

24 листопада класним керівником Мацола М.І. проведено виховну годину в групі № 13 з професії електромонтажник силових мереж та електроустаткування на тему: «Моральний ідеал та його місце в житті людини». Метою заходу було – розкрити зміст моралі, як одного з важливих світоглядних орієнтирів, яким керуються у своїй життєдіяльності людина і суспільство. Викладач допомогла учням сформувати власний світогляд.

21 листопада 2014 року

21 листопада заступником директора з навчально-виховної роботи Дерен Л.Г. та головою учнівського самоврядування Фанта О. проведено захід, присвячений Дню пам’яті жертв Голодомору: «Запали свічку».

19 листопада 2014 року

19 листопада викладачем суспільних дисциплін Бокоч Л.М. проведено урок – реквієм на тему: «У той голодний 33-й». Метою уроку було з’ясувати передумови, масштаби і наслідки Голодомору 1932-1933 рр., допомогти учням усвідомити трагедію народу, трагедію окремої людини того часу, розвивати в учнів уміння сумлінно і кваліфіковано аналізувати історичні факти, виховувати патріотичні почуття.

19 листопада 2014 року

19 листопада практичним психологом Бокоч К.М. проведено виховну годину на тему «Толерантність-крок до свободи». Метою заходу було розкрити поняття «толерантність», показати певні рівні толерантної людини; розвивати адекватну самооцінку, вміння аналізувати, приймати рішення, обирати правильну позицію; виховувати спостережливість, уважність до інших людей; виховувати здатність бачити і розуміти відмінність іншої людини від себе, вчити встановлювати стосунки на доброзичливій основі; сприяти формуванню ціннісних установок на толерантне спілкування та навичок толерантної поведінки, звичок; виховувати чуйність, взаємоповагу, людяність, терпимість і небайдужість.

18 листопада 2014 року

18 листопада викладач спецдисциплін Павлюк К.І. взяла участь в засіданні обласної секції професій деревообробного напрямку. Вона підготувала презентацію „Моя професія – столяр” , в якій наголосила на соціальній значимості професії та розповіла про перспективи зайнятості випускників ліцею. Більш конкретно викладач розповіла про застосування нею сучасних педагогічних та інформаційних технологій для активізації творчого потенціалу учнів на уроках спецдисциплін, використання наочних посібників, таблиць, технічних засобів навчання.

17 листопада 2014 року

17 листопада учні Тячівського професійного ліцею, як і всі учні світу, відзначали Міжнародний день студента. В гуртожитку ліцею організовано конкурс стінгазет на тему: «Я студент - і цим пишаюсь!».

13 листопада 2014 року

13 листопада в групі № 17 за професією кухар проведено відкритий урок за темою «Приготування перших страв: борщ український з пампушками, бульйон курячий з домашньою локшиною, солянка збірна». В ході уроку, під керівництвом майстра виробничого навчання Григоренко Г.П., учнями професійно приготовано перші страви у відповідності з вимогами учбової програми.

10 листопада 2014 року

День української писемності та мови — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.

За православним календарем — це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. 10 листопада до Дня української писемності і мови проведено фестиваль рідної мови «Від рідного слова ти сил набирайся, ніколи й ніде його не цурайся». Під час заходу відбувся брейн-ринг, в ході якого учні дізналися про виникнення друкарства, про створення слов’янської азбуки, про колоритну постать Нестора Літописця – автора «Повести временных лет».

Серед учнів ІІ курсу проведено творчий конкурс стінних газет та читців «Мовою віршів малюю осінь...», «Вірші сучасних українських поетів», «Українська байка».

07 листопада 2014 року

7 листопада майстром виробничого навчання Овечкіною Н.А. проведено відкритий урок виробничого навчання у групі № 8 з професії офіціант, бармен на тему: «Способи приготування коктейлів».

06 листопада 2014 року

6 листопада відбулося засідання методичної комісії професій електромонтажник силових мереж та електроустаткування і столяр з порядком денним:

1. Проведення та обговорення відкритого уроку з виробничого навчання в групі № 12 з професії столяр, першого курсу. Тема уроку: Виконання прийомів повздовжнього пиляння за визначеною розміткою та шаблоном. Майстер в/н Чонка Ю.В.

2. Круглий стіл на тему: «Забезпечення психологізації навчально-виробничого процесу, як фактор реалізації особистісно-орієнтованої парадигми у світі».

3. Обговорення нових технологій в електротехніці DCS «RAM base» для розробки інструкційно-технологічних карт.

05 листопада 2014 року

5 листопада викладачем суспільних дисциплін Копчалюк М.А. проведено відкритий урок з предмету людина і світ на тему «Права, свободи та відповідальність. Відносини між людиною та державою.» в групі № 7, третього курсу з професії секретар керівника (організації, підприємства, установи), оператор комп’ютерного набору. Викладач ставила за мету формування в учнів розуміння поняття «права людини», «відповідальність», пояснити значення й актуальність документів з прав людини для забезпечення захисту прав і свобод особистості, закріпити знання про правовий статус особистості в Україні, формування активної громадянської позиції.

03 листопада 2014 року

3 листопада на філії ліцею викладачем Мацола М.І. проведено відкритий урок з предмету хімія на другому курсі в групі № 13 за темою «Поняття про синтетичні лікарські препарати» (на прикладі аспірину).

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  
../images/news/19_03_14_06.jpg