CSS Drop Down Menu by PureCSSMenu.com
http://mon.gov.ua/

proftekhosvita.org.ua/uk/

zpto.ues.by

uon.uz.ua

pedpresa.com

Пошук роботи

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  

30 січня 2015 року

Ще зовсім недавно слово «війна» було для нас чимось далеким і незрозумілим, почутим зі сповідей наших дідів, прадідів. Та в наше мирне й розмірене життя увірвалась війна на сході України. Тисячі молодих хлопців у свої 20-30 років вже встигли пізнати всі її жахіття.

Читати далі...

Події останніх місяців в котрий раз довели, що український народ неможливо подолати. Вони не тільки об’єднали нас, збудили в кожного почуття щирого й глибокого патріотизму, та дали змогу проявити себе безкорисливими, щедрими, готовими на все заради незалежності та кращого майбутнього нашої Батьківщини.

В навчальному закладі відбулася зустріч з учасником бойових дій в зоні АТО, нашим колегою, який зараз перебуває у тимчасовій відпустці, майстром виробничого навчання Рошка Геннадієм Володимировичем.

Гість поділився спогадами і відчуттями, які він пережив під час перебування в зоні АТО, розповів про нелегкі бойові будні, умови життя. Його емоційна розповідь була наскрізь пронизана любов’ю до України, прагненням захищати кожен клаптик рідної землі.

Учні розпитували про умови перебування в місцях бойових дій, про перебіг АТО, про ставлення місцевих мешканців до українських військових. Усі присутні побажали Геннадію Володимировичу здоров’я, щастя, миру та якнайшвидшого повернення з перемогою.

Ця зустріч нікого не залишила байдужим, ні учнів, ні колег – вчителів. Саме такі зустрічі формують в дітях патріотичні почуття, виховують громадянина – патріота, який володіє глибоким розумінням громадянського обов’язку, готовий у будь-який час стати на захист своєї Батьківщини. Присутні вшанували пам’ять загиблих на сході України хвилиною мовчання.

Сподіваємося, що в найближчий час ця війна закінчиться і в Україну прийде мир та спокій. І як би не старалися вороги розділити Україну, посіяти ворожнечу – це їм не під силу, тому що свою рідну землю відстоюють справжні патріоти.

29 січня 2015 року

Нема Любові понад ту,

Що окропила кров’ю Крути...

В. Письменний

Читати далі...

В українській історії є дуже багато славних сторінок. Історія подвигу Героїв Крут займає особливе місце. На ньому виховувалося не одне покоління українських патріотів, які склали основу просвітницьких товариств, націоналістичних організацій, повстанців, шестидесятників. Це великий позитив прагнення молоді української нації до творення української держави.

До Дня пам’яті героїв Крут в бібліотеці філії Тячівського професійного ліцею оформлена тематична полиця «На Аскольдовій могилі – український цвіт...», учні підготували реферати, мультимедійні презентації, а також мали змогу подивитися відеофільм про юнаків, які в січні 1918 року віддали найдорожче – своє життя, захищаючи незалежність України.

Пам’ятай про Крути, вони вмерли, щоб ми жили!

29 січня 2015 року

29 січня український народ вшановує пам'ять молодих студентів, які у далекому 1918 році загинули біля станції Крути. Там відбулася страшна, але героїчна битва молодих героїв з більшовицькою армією. 127 студентів і гімназистів приречені на смерть. Один з них, ще зовсім малий хлопець, семикласник, починає співати «Ще не вмерла України…», а інші підхоплюють, і гімн лунає, розсікаючи зимове повітря. Можливо хтось із них міг стати великим діячем, письменником, вченим, але не судилося…

Читати далі...

Бібліотекарем Фріндт Ю.М. 28 січня проведено годину спілкування «Спомянімо славу Крутів!...» та оформлено тематичну виставку.

27 січня 2015 року

27 січня практичним психологом Бокоч К.М. проведено інтерактивне заняття на тему: «Насилля над дітьми в сім’ї». Насильство щодо дітей існує у всіх країнах світу й соціальних групах, не залежить від рівня доходів і етнічного походження, набуває різних форм, часто відбувається під прикриттям закону й держави.

Читати далі...

Насильство над дітьми – це реальна загроза для розвитку суспільства. Адже жорстоке поводження з дітьми в подальшому формує з них соціально - дезадаптованих людей, нездатних створювати повноцінну сім'ю, бути гарними батьками, а також є поштовхом до відтворення жорстокості по відношенню до власних дітей.

Учні мали змогу переглянути презентації, відеоролики на тему: "Я у соціумі", "Діти без дитинства", а також отримали завдання з певними ситуаціями, спробували знайти шляхи їх вирішення. Наприкінці заняття вони отримали пам'ятки та рекомендації щодо запобігання насильства в сім'ях та соціумі.

26 січня 2015 року

26 січня відбулося планове засідання педради з порядком денним:

1. Підсумки навчально-виховної, навчально-виробничої роботи педколективу за І семестр та завдання на ІІ семестр 2014-2015 навчального року.

Читати далі...

2. Про міжпредметні зв’язки та їх професійну спрямованість при вивченні загальноосвітніх предметів.

3. Про виконання рішення розширеного засідання колегії департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації «Про підсумки вивчення діяльності ПТНЗ області з організації виховної роботи та соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

4. Про хід профорієнтаційної роботи.

22 січня 2015 року

З нагоди 96-ї річниці проголошення Акту злуки Української народної республіки і Західно-Української Народної республіки у бібліотеці ліцею проведено годину спілкування на тему: «Соборна мати-Україна, одна на для всіх, як оберіг», присвячена цій вікопомній події. Бібліотекарем Фріндт Ю.М. організовано виставку та огляд літератури «Прийди до серця, Україно, благослови добром мене», де була представлена література з фонду бібліотеки.

День Соборності та Свободи України

21 січня 2015 року

21 січня день Соборності та Свободи України. У далекому 1919 році народ України виявив волю об’єднати дві республіки в єдину незалежну державу: у Києві, на Софіївській площі, відбулося урочисте проголошення злуки УНР та ЗУНР.

Читати далі...

З цієї нагоди в ліцеї з учнями другого курсу проведено урок-презентацію на тему «Нам берегти тебе, Соборну і єдину, і нам твою історію творить».

На уроці було використано презентації та патріотичні малюнки, а також учнями зачитані реферати, вірші до теми, відбувся перегляд відеофільму «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг».

Мала академія наук

15 - 19 січня 2015 року

Невід’ємною складовою роботи з обдарованою молоддю є організація роботи Малої академії наук. Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів є одним з провідних заходів МАН. Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації. Основними завданнями конкурсу є виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуально і творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції учнів, виховання у них самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку. Щороку тисячі обдарованих дітей беруть участь у відбірних етапах Всеукраїнського конкурсу.

Читати далі...

15 та 19 січня 2015 року на базі Тячівського районного центру культури і дозвілля проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проектів учнів-членів МАН. На конкурс було подано такі роботи: Юраш Михайло, учень ІІІ курсу з професії секретар керівника (організації, підприємства, установи), оператор комп’ютерного набору – «Українські Січові стрільці – галицькі лицарі волі» (до 100-річчя утворення), керівник проекту Копчалюк М.А.; Пітух Василь, учень ІІ курсу з професії електромонтажник силових мереж та електроустаткування – «Світ кави», керівник проекту Мацола М.І. Виступи учнів були чіткими, яскравими, змістовними. Автори робіт простежили основні етапи в дослідженні обраної ними проблеми, що дало можливість визначити наукову актуальність теми та аргументувати власний внесок у дослідження. Конкурсна комісія визнала роботи Юраша М. та Пітуха В. підготовленими на високому рівні. Обидва учні зайняли почесне третє місце.

Сьогодні МАН готує професійно орієнтованих, озброєних відповідним науковим, дослідницьким інструментарієм молодих людей, які вже знають своє призначення, спрямованість і йдуть у вищі навчальні заклади, чітко розуміючи, в якій сфері вони хочуть працювати. МАН сприяє пошуку та підтримці обдарованої молоді, є стартовим майданчиком до нових відкриттів, сходинкою на шляху до самовдосконалення кожної особистості.

Головне завдання освіти

09 січня 2015 року

Головне завдання освіти – якісна підготовка висококласного фахівця. Для вирішення цього завдання освіта потребує якнайшвидшого впровадження нових технологій та покращення матеріально-технічної бази. Використання інноваційних технологій є запорукою успішного сприйняття учнями навчального матеріалу, створення атмосфери саморозвитку та успішної самореалізації учня, як суб’єкта навчального процесу. Ще видатний вчений А. Енштейн сказав:

«Безумство – діяти по-старому і чекати на нові результати».

Читати далі...

9 січня 2015 року в навчальному закладі пройшли педчитання на тему: «Формування інноваційної компетентності, інноваційної грамотності, культури та використання інноваційних технологій у педагогічному процесі».

Метою педчитань є поглиблення знань про інноваційні технології навчання, обмін досвідом з їх використання, обґрунтування доцільності впровадження інновацій в навчальний процес та аналіз готовності вчителя до інноваційної діяльності.

Досвідом роботи в даному напрямку поділилися колеги, які атестуються цього року: Мацола М.І., викладач хімії та біології - «Використання інноваційних технологій на уроках загальноосвітніх дисциплін природничого циклу», Кость Н.С., викладач спецдисциплін «Мультимедійний урок - як форма організації спільної діяльності викладача та учнів», Коциба М.С., майстер виробничого навчання «Формування інноваційної компетентності при виконанні учнями самостійної роботи на уроках виробничого навчання».

Заслухавши доповіді колег, викладачі та майстри виробничого навчання ще раз впевнилися в тому, що запровадження інновацій підвищує загальний рівень навчального процесу, посилює мотивацію навчальної та пізнавальної діяльності учнів, постійно підтримує вчителів у стані творчого пошуку.

У ліцеї на належному рівні проводиться екологічне виховання

Наші гуртківці щорічно є активними учасниками заходів, які проводить районний центр культури та дозвілля молоді. Під час проведення виставки «Новорічна композиція» нами було представлено такі експонати: «Віфлеємська зірка», «У ялинковому лісі», «Я хочу жити…!».

Читати далі...

Грамотами відділу освіти були нагороджені такі учні: Юраш Михайло – група № 7 та Шелевер Михайло - група № 3 за експонати: «Христос народився», «Віфлеємська зірка».

Ступає на поріг Новий 2015 рік...

26 грудня 2014 року

М’які пухнасті сніги замели нашу рідну землю. Ступає на поріг Новий 2015 рік з урочисто сяючими ялинками, казковими Дідами Морозами, піснями та жартами. Усе це відбувалося 26 грудня в Тячівському професійному ліцеї, де було гамірно і весело. Кожна група ліцею підготувала чудові новорічні виступи, святкові газети.

Читати далі...

Гарно прикрашена ялинка, засвічена новорічними вогнями, затишна аура і святковий концерт, котрий приготували учні ліцею під керівництвом вихователя Лазаренко О.П. та художнього керівника Молнар Світлани.

Були і щедрівки, і пісні, і танці… Не обійшлося свято без казкових героїв – Діда Мороза і Снігуроньки.

Присутніх у залі привітав директор ліцею Бокоч П.М. Він побажав усім міцного здоров’я, успіхів у роботі та навчанні, щастя, сімейного затишку і благополуччя. Підвівши підсумки року, що минає, відмітив досягнення окремих учнів та найпомітніші події.

Тиждень професії "Кухар"

22 - 26 грудня 2014 року

Згідно річного плану роботи ліцею з 22 по 26 грудня в навчальному закладі проведено тиждень професії «Кухар».

Читати далі...

З метою підвищення інтересу до обраної професії, піднесення її іміджу серед учнів ліцею, виховання пошани до культури і традицій українського народу були організовані та проведені наступні заходи: конкурс стіннівок, гра-вікторина «Кулінарне змагання», відкритий урок «Національні традиції Закарпатської кухні», конкурс професійної майстерності під назвою «Безмежний простір фантазії». Викладачі спецпредметів Григоренко Г.П., Савула К.М. та Лигирда К.П. провели теоретичний конкурс «Кулінарний поєдинок», під час якого учні показали свої знання з предметів технологія приготування їжі та страви закарпатської кухні, а також дізналися багато нового та цікавого з області кулінарії.

Від рівня кваліфікації та майстерності кухаря залежать смакові і споживчі властивості приготованих страв. Кухар – це в першу чергу творець, творець прекрасного, смачного, привабливого. В цьому впевнилися присутні під час проведення конкурсу професійної майстерності. Учні з цікавістю та натхненням готували страви та вироби, демонстрували кулінарні таланти та презентували їх. Учасники показали, що в професії кухаря завжди знайдеться місце фантазії та творчості. При виконанні цієї відповідальної роботи, визначилися учні, які зуміли найкраще приготувати та подати в ресторанному оформленні свою страву:

Тиводар Олена – «Осіння хризантема»,

Григорчак Ольга – «Пальма на Закарпатських теренах»,

Пилипець Андріана – «Сніговик на святі»,

Токар Марія – «Новорічна композиція».

Загалом тиждень пройшов у піднесеній атмосфері. І не дивно, бо їжа, за умови майстерного приготування, приносить людині справжню насолоду, піднімає настрій, дарує здоров’я і довголіття.

Тиждень, присвячений Дню енергетика

15 - 22 грудня 2014 року

З 15 по 22 грудня на філії Тячівського професійного ліцею проходив тиждень, присвячений Дню енергетика.

Читати далі...

Мета тижня: розвиток інтересу учнів до обраної професії, активізація їх творчих і професійних здібностей, залучення до позакласної роботи, вдосконалення професійної майстерності педагогів через участь в організації та проведенні заходів, використання різноманітних форм та методів роботи для розкриття творчого потенціалу учнів та педагогів. На лінійці у понеділок голова методичної комісії Цимбалістий В.М. познайомив присутніх з програмою проведення тижня. Серед запланованих заходів проведено конференцію «Історія розвитку енергетики Закарпаття», під час якої учні з професії електромонтажник силових мереж та електроустаткування продемонстрували свої дослідження щодо енергозберігаючих технологій. Учні першого курсу взяли активну участь у конкурсі «Кращий з професії» та проявили неабиякий інтерес, ерудицію під час проведення вікторини «Що? Де? Коли?». Не змінюючи традиціям, напередодні тижня, учні груп № 13,19 підготували стіннівки про альтернативні джерела енергії, про енергетику Закарпаття, з якими можна було ознайомитися у фойє навчального корпусу.

В цілому заходи, проведені в рамках тижня професії, відзначались достатньою підготовкою, належним рівнем їх організації, залученням значної кількості учнів, майстрів виробничого навчання, що сприяло поглибленню знань, умінь, навичок учнів, формуванню їх творчої активності.

Під час конференції кращим визнали виступ учня групи №19 І. Івановскіса на тему: «Технологія енергозберігаючого освітлення»

В конкурсі «Кращий з професії» учень групи №19 Б. Мельник

Вікторина "Що, де, коли?"

19 грудня 2014 року

19 грудня християни вшановують Святого Миколая. Його вважають покровителем солдатів, подорожніх, моряків і торговців. Також він є захисником дітей і студентів. Українці вірять, якщо у ніч на 19 грудня помолитися до святого, то Миколай допоможе у будь-якій скруті. Мабуть, цьогоріч найбільше прохань до нього буде про мир і спокій в Україні, а також за життя наших воїнів.

Щорічною традицією в нашому ліцеї став конкурс на кращу колядку та щедрівку. Саме у день Святого Миколая учні закладу демонструють свої знання народних традицій. Зі сцени лунали добре відомі колядки та щедрівки, під акомпанемент керівника вокального гуртка «Чорнобривці» Молнар С. В.. Приємно вразило присутніх і журі виконання творів угорською та румунською мовами.

17 грудня 2014 року

17 грудня на філії ліцею в навчальній групі № 16 з професії столяр майстром в/н. Томишинець І. В. проведено відкритий урок виробничого навчання на тему «Виготовлення меблевих виробів. Виготовлення ніжок для стільців на токарному верстаті». Протягом заняття учні вчилися різним прийомам роботи на токарному верстаті.

16 грудня 2014 року

16 грудня в навчальній групі № 7, третього курсу з професії секретар керівника (організації, підприємства, установи), оператор комп’ютерного набору майстром в/н. Приставською-Ерней Є. Й. проведено відкритий урок виробничого навчання на тему «Розробка Web-сайту.».

Метою уроку було формувати уміння створювати веб-сайтів професійного характеру, зберігати їх у різних форматах, виконувати посилання, додавання графічних зображень на сторінку.

Майстер намагався підвести учнів до розуміння необхідності раціонально використовувати технічні засоби та формувати стійкі якості особистості робітника-професіонала.

16 грудня 2014 року

16 грудня на філії ліцею в навчальній групі № 19 з професії електромонтажник силових мереж та електроустаткування майстром в/н. Гутій В. В. проведено відкритий урок виробничого навчання на тему «Окінцювання проводів та кабелів».

12 грудня 2014 року

12 грудня відбулося засідання методичної комісії гуманітарного циклу і суспільних дисциплін (голова метод комісії Ледней Н.П.). Порядок денний:

1. Огляд дидактичних матеріалів з предметів: іноземна мова (Парасич О.В., Фірцак Я.В.), світова література (Дерен Л.Г.).

2. Підготовка і проведення перевірочних (директорських) контрольних робіт.

3. Повідомлення викладача української мови та літератури Ледней Н.П. на тему: «Збагачення словникового запасу учнів професійною лексикою».

Члени методичної комісії ділилися досвідом роботи з вищевказаних питань.

11 грудня 2014 року

11 грудня на філії ліцею майстром виробничого навчання групи № 12 з професії столяр Чонка Ю.В. проведено відкрите заняття на тему: «Кутове кінцеве з’єднання на шип одинарний наскрізний».

10 грудня 2014 року

10 грудня вихованці ліцею взяли участь в акції милосердя «Допоможи воїнам АТО», в ході якої учні з професій громадського харчування реалізували приготовлену власними руками солодку випічку. Зібрані кошти передано нашим працівникам, які знаходяться в зоні АТО.

09 грудня 2014 року

9 грудня проведено відкритий урок виробничого навчання у групі № 8 за спеціальністю офіціант, бармен (майстер виробничого навчання Лигирда К.П.).

Тема уроку: "Приготування, оформлення та подача молочних коктейлів."

Метою уроку було закріпити практично теоретичні знання з теми «Приготування та подача безалкогольних та слабоалкогольних напоїв». В ході уроку учні набували практичних знань з приготування «Молочно-бананових» та «Молочно-вишневих» коктейлів.

08 - 12 грудня 2014 року

З 08 по 12 грудня в навчальному закладі викладачами Фірцак Я.В., Грицан М.М. та Душною Б.В., проведено тиждень іноземної мови в ході якого проведено слідуючі заходи:

1. Урочиста лінійка до відкриття тижня англійської мови. Виставка стіннівок: Екскурсія Великобританією.

2. Відкритий урок на тему: «Чи знаєш ти Великобританію?».

3. День поезії.

4. Презентація: «Визначні місця Англії».

5. Брейн-ринг: Канікули в Англії. Підсумки тижня іноземної мови.

05 грудня 2014 року

5 грудня проведено тематичну лінійку, присвячену Міжнародному дню волонтера. Учні дізналися про те, що волонтерський рух – це рух молоді, один з ефективних методів неформального навчання, набуття громадянської освіти, соціального становлення, патріотичного виховання, формування здорового способу життя та відповідальності за свої вчинки, попередження негативної поведінки, виховання поваги до старшого покоління, збереження традицій.

04 грудня 2014 року

4 грудня відбулося чергове засідання методичної комісії з професії слюсар з ремонту автомобілів з порядком денним:

1.Заслуховування і обговорення виступу «Із досвіду роботи майстра в/н з організації і методики проведення інструктажів на уроках виробничого навчання».

2. Обговорення проблематики і участь членів методкомісії в ліцейних методичних дебатах «Методика використання проблемних виробничих ситуацій в навчальному процесі».

Учасники засідання ділилися досвідом роботи в даному напрямку.

03 грудня 2014 року

3 грудня відбулися змагання з армреслінгу між командами груп ліцею. Призові місця вибороли:

І місце – Банк Роман група № 3 з професії слюсар з ремонту автомобілів 2 курс;

ІІ місце – Маджара Андрій група № 10 з професії слюсар з ремонту автомобілів 1 курс;

ІІІ місце – Бура Олександр група № 8 з професії офіціант, бармен 3 курс.

02 грудня 2014 року

2 грудня викладачем хімії та біології Геревич О.В. проведено конференцію «Шкідливі звички – міфи та реальність». Під час проведення конференції використано презентацію «Демографічна криза на Україні та причини її виникнення», фільм «Вплив алкоголю та нікотину на здоров’я людини, реферати учнів.

01 грудня 2014 року

1 грудня практичним психологом навчального закладу Бокоч К.М. був проведений виховний захід на тему: «СНІД: подумай про майбутнє - обери життя»

СНІДу - "Ні" - ми разом скажемо усі,

І чекаємо на підтримку звідусіль.

Якщо знати і виконувати все,

Щоб не захворіти,

То не буде ані горя, ні біди,

І забуде нас хвороба назавжди,

Тільки б захотіти!

Захід мав на меті: сформувати в учнів уявлення про походження СНІДу; дати відповіді на найпоширеніші питання, які стосуються захворювання на СНІД; вказати на шляхи профілактики СНІДу; пропагувати здоровий спосіб життя та високоморальну поведінку людини в суспільстві; навчати толерантному ставленню до людей, які живуть з ВІЛ.

Таким чином, дана інформаційна година підштовхує учнів на роздуми, що кожна людина повинна до кінця усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, щоб уберегти себе і своїх рідних, бо СНІД може увійти практично в кожний дім, кожну сім’ю.

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26