CSS Drop Down Menu by PureCSSMenu.com
http://mon.gov.ua/

proftekhosvita.org.ua/uk/

zpto.ues.by

uon.uz.ua

pedpresa.com

Пошук роботи

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  

Екскурсія в Тячівський райвідділ міліції

Тячівські правоохоронці спільно з працівниками кримінально-виконавчої інспекції провели екскурсію для учнів Тячівського професійного ліцею в Тячівський райвідділ міліції.

Про роботу райвідділу підліткам розповів начальник кримінальної міліції у справах дітей Тячівського РВ УМВС майор міліції Сергій Соломикін.

Найбільше зацікавлення молодь виявила до ізолятора тимчасового тримання, в якому утримуються злочинці. В ізоляторі вони цікавились, за які саме види злочинів найчастіше потрапляють за грати. Отримавши відповіді на свої запитання та масу вражень, учні пообіцяли правоохоронцям, що вони не будуть порушувати законодавство.


28 травня 2015 року

Разом з димом від вас йде здоров’я, яке дуже важко повернути. Ще не пізно подумати про це. Тютюн наносить шкоду тілу, руйнує розум, отуплює цілі нації.

О.Бальзак

Читати далі...

У нашому навчальному закладі проводиться систематична робота по профілактиці тютюнопаління. Педагогічний колектив ліцею усвідомлює значення здоров’я та несе відповідальність за виховання молодого покоління. Практика показує, що набуття і закріплення установок на здоровий спосіб життя формує духовно, фізично і соціально здорову особистість.Тому зусилля педагогів спрямовані на збереження та подальший розвиток здорової особистості, бо "Здоров’я ще не все, але все інше без нього – ніщо". Всі викладачі та майстри орієнтуються на високі загальнолюдські цінності, орієнтують учнів на свідоме негативне ставлення до наркотиків, спиртних напоїв, тютюнопаління.

31 травня у всьому світі проводиться міжнародна акція по боротьбі з курінням – Всесвітній день без тютюну, тобто день, вільний від тютюнового диму. Він був встановлений в 1988 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Перед світовою спільнотою було поставлено завдання – добитися, щоб в XXI столітті проблема куріння тютюну зникла. Куріння тютюну — найпоширеніша звичка, яка руйнує здоров'я людини. Немає сумніву у тому, що з вживанням тютюну пов'язана велика кількість всіляких хвороб, а при зловживанні курінням — можуть виникати надто небезпечні недуги.

28 травня в бібліотеці пройшов День інформації «Історія куріння та протидії йому». Зав. бібліотекою розповіла цікаві факти з історії тютюну та куріння, про шкідливість паління на організм людини та вражаючі факти згубного впливу такої залежності. Протягом дня відбулося багато заходів, які були направлені на висвітлення даної теми. Для учнів була проведена виховна година «Скажемо курінню – ні!», яка супроводжувалася слайд-презентацією «Шкідливий вплив тютюну на організм людини». Практичний психолог Бокоч К.М. провела міні - тренінг «Куріння чи здоров’я – обирайте самі», підготувала пам’ятку «Щоб покинути палити». Для учнів продемонстрували фільм «Правда про куріння». Всі заходи протягом дня супроводжувалися оглядом дайджесту «Куріння і здоров’я» та рекомендаційним оглядом книжкової викладки «Твоє здоров’я у твоїх руках».

Кожен сам вирішує, курити чи не курити, зміцнювати своє здоров’я фізичними вправами чи рости хирлявим слабаком. Після проведення систематичної профілактичної роботи кількість відмов від куріння збільшується, тому що учні роблять вибір на користь здоров’я.


22 травня 2015 року

22 травня 2015 року в групі № 3 (майстер виробничого навчання Патрус М.М., класний керівник Геревич О.В.) пройшов іспит кваліфікаційної атестації з професії слюсар з ремонту автомобілів. Учні показали знання і вміння з обраної професії на достатньому та високому рівні. Тому, за рішенням екзаменаційної комісії, всім учням була присвоєна відповідна кваліфікація.


Наші учні на практиці

Під час проходження виробничої практики учні вдосконалюють свою професійну майстерність, набувають нових знань та навичок. Крім того, під час практики роботодавці мають нагоду оцінити професійний рівень молодих фахівців і запропонувати їм по закінченні навчання робочі місця.

Читати далі...

На сьогодні на підприємствах району проходять практику з професій: офіціант, бармен, слюсар з ремонту автомобілів, секретар керівника (організації , підприємства, установи), оператор комп’ютерного набору.«Слов’янська писемність – безцінне надбання людства»

Ми з особливою шаною ставимося до народних традицій. Адже знати, поважати й зберігати свої джерела – це моральні канони, властиві цивілізованому суспільству. Саме тому ми надаємо проведенню Дня слов’янської писемності й культури такого великого значення.

Читати далі...

У читальній залі навчального закладу організовано книжково-ілюстративну виставку «Слов’янська писемність – безцінне надбання людства», присвячену до Дня слов’янської мови та писемності, яку оформила зав. бібліотекою Ю.М.Фріндт. За допомогою виставки учні помандрували у світ слов’янської писемності та культури, ознайомилися із відомостями про слов’янських просвітителей Кирила та Мефодія, про те як взагалі виникла книга, як виникла наша рідна українська мова.

Хочеться сподіватися, що і наші нащадки не дозволять собі забувати подвижницький подвиг братів-просвітителів, апостолів слов'янства, які завжди самі прагнули і нас вчили чинити, мислити, поводитися по-християнськи. Отже, віддаючи данину пам’яті братам-просвітителям Кирилу та Мефодію, ми намагаємося осягнути те велике мистецтво – навчити іншу людину чинити, мислити, поводитися по-християнськи й самим прагнути до цього, не забувати джерел нашої духовності, одвічних цінностей.


«Слов’янська писемність та її видавці»

В вас мудрість вічна і любов жива...

А хтось же вас народжував, слова,

Хтось ті суцвіття звуків винаходив,

Що стали потім мовами народів.

Станіслав Тельнюк

Читати далі...

Щорічно, 24 травня в усіх слов’янських країнах урочисто прославляють святих Кирила і Мефодія – творців слов’янської писемності. З метою відродження культурних традицій, духовної спадщини слов’янських народів, а головне – збереження і плекання рідної мови в ліцеї проведено виховну годину «Слов’янська писемність та її видавці».

Метою заходу було ознайомити учнів з слов’янськими просвітителями Кирилом та Мефодієм, формувати уміння і навички зв’язного усного мовлення, розвивати мислення, виховувати в учнів пошану до людей, які багато зробили для розвитку слов’янської писемності і культури. Викладачі української мови та літератури Ледней Н.П. та Ташликович М.М. наголосили, що цей день символізує історичне та просвітницьке значення спадщини слов’янських первоучителів у здобутку національної культури, неоціненний внесок слов’ян в скарбницю світової цивілізації. Вшановуючи пам'ять братів-просвітителів, проповідників православ'я Кирила і Мефодія, ми звертаємось до глибинних основ української писемності, духовності – могутнього джерела сили і життєздатності української нації. Писемність, яку принесли на прадавню слов'янську землю видатні просвітителі, стала Божою іскрою, від якої спалахнула жага знань, розпочався стрімкий розвиток культури і мов слов'янських народів. Сьогодні ця духовна спадщина є безцінним надбанням усього людства.


Урок пам’яті «Запали вогник у своєму серці»

18 травня виповнюється 71 рік сталінської депортації кримськотатарського народу, яка забрала життя майже половини корінного народу Криму. Депортація кримських татар розпочата 18 травня 1944 року – один з найбільших злочинів радянського режиму, вчинених ним під час Другої світової війни.

Читати далі...

Чи може рости дерево без коріння? Чи може жити людина без батьківщини? Тож повернути силою відірване коріння народові, історія і культура якого невідривно пов’язані з українським народом, - не лише політичний і юридичний обов’язок нашої держави, а й наш громадянський борг - таким був лейтмотив уроку пам’яті на тему «Запали вогник у своєму серці», який провела викладач суспільних дисциплін Бокоч Л.М. Мета уроку::рзбереження історичної пам'яті, національного примирення, виховання свідомих, толерантних громадян незалежної єдиної держави України, що здатні боротися за права свого народу ( на прикладі героїчної і трагічної одночасно історії кримськотатарського народу), формування прибічників демократичного суспільства, в якому громадяни повною мірою можуть користуватися своїми правами та свободами.

На уроці звучали поетичні фрагменти літературних творів, зокрема, кримськотатарських, перекладених українською мовою.

На уроці учні усвідомили, що проблема реінтеграції в українське суспільство народів, депортованих з наших земель сталінським режимом, є сьогодні однією з найпекучіших. Так ми могли говорити ще донедавна. Але тепер, після фактичної окупації Росією Криму, проблеми кримськотатарського народу лише посилилися. І говорити про це треба, бо, вочевидь, не враховані всі уроки історії.


На площі Поштовій - танцювали, малювали, розважалися!

Серед усіх геніальних винаходів людства одне з найважливіших місць займає сім'я, родина. "Від родини йде життя людини", "Без сім'ї немає щастя на землі", - говорять на Україні.

15 травня відбулося свято сім'ї, яке поєднало в собі і день планування сім'ї.

Читати далі...

Акція «Від родинних цінностей – до багатства нації» відбулася за фінансової підтримки «Центру громадських ініціатив» в рамках акції «Майбутнє варто планувати».

Були почуті поради провідного спеціаліста відділу соціальної роботи центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді Продан Сніжани Миколаївни. Всі присутні активно долучилися до флеш-мобу, який для них провела викладач хореографії Роман Ольга.

Учні ліцею приймали участь у конкурсах та розвагах, які підготували працівники районної бібліотеки. Ведучі акції Нодь Н.К. та Патяник Л.М. всім учасникам дарували подарунки та солодощі.

Учасники створили цікавий колаж з фотографій своїх родин та малювали малюнки на асфальті на тему «щаслива родина».


До всесвітнього дня охорони праці

До всесвітнього дня охорони праці в ліцеї організовано тематичний захід на тему: «Виробнича санітарія та гігієна праці. Особиста гігієна», який провела викладач Павлюк К.І.

Читати далі...

Учні групи № 2 (професія секретар керівника, оператор комп’ютерного набору) підготували змістовні реферати, зокрема, «Прилади контролю безпечних умов праці» (Проданець Р.), «Особиста гігієна учнів» (Агоштон А.), «Шкідливі виробничі фактори на підпрємствах» (Костяк М.), а учениця Сава М. оформила плакат «Безпека роботи з комп’ютером». Разом з викладачем учні з’ясовували, які засоби захисту відносяться до колективних та індивідуальних.

Викладач Павлюк К.І. наголосила на тому, що від організації виробничої санітарії та гігієни праці залежить здоров’я і працездатність кожної людини – працівника. Дотримання санітарно-гігієнічних норм, усунення небезпечних факторів на підприємствах, створення сприятливих умов праці забезпечить високу продуктивність праці та запобігає професійним захворюванням.


Участь у профорієнтаційному заході „Свято професії”

Вибір професії – одне з найважливіших стратегічних рішень у житті людини. Це – складний акт свідомого формування життєвої позиції, яка стає вирішальним чинником у виборі способів розв’язання тих чи інших життєвих проблем.

Читати далі...

13 травня 2015 року в Ужгороді на базі Закарпатського обласного центру зайнятості відбувся профорієнтаційний захід „Свято професії”, організований департаментом освіти і науки обласної державної адміністрації спільно з обласним центром зайнятості й навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Закарпатській області. Мета заходу - здійснення профорієнтаційної роботи серед молоді на здобуття актуальних на ринку праці професій та спеціальностей, популяризації та відновлення престижу робітничих професій, ознайомлення з професійно-технічними навчальними закладами області, які здійснюють підготовку фахівців робітничих професій, надання всебічної й актуальної інформації про професії, які користуються попитом на сучасному ринку праці. Наш навчальний заклад прийняв участь у цьому профорієнтаційному заході. Учні ліцею, майстри виробничого навчання до цієї справи підійшли творчо. Були представлені професії навчального закладу та проведені майстер-класи з них: з професії кухар – учні групи №17 Куриця Р.В, Токар М.М. - «Кулінарні шедеври» (майстер виробничого навчання Погоріляк О.І.), та з професії офіціант, бармен – учениця групи № 8 Приймак Л.М. – «Оформлення весільних бокалів», «Оформлення бокалів солодкою та солоною памороззю» (майстер виробничого навчання Овечкіна Н.А.). В широкому асортименті була представлена друкована продукція з професії оператор комп’ютерного набору: це і різноманітні рекламні буклети, плакати, презентації, альбоми.

Цей захід має донести головні переваги професійно-технічної освіти: можливість отримати базову та повну загальну середню освіту й високий рівень фахової робітничої кваліфікації. Присутні та майбутні випускники отримали багато корисної інформації щодо професій та спеціальностей, які в подальшому житті допоможуть їм реалізуватися.


День матері відзначається у травні

І перед нею помолюся, мов перед

образом святим тієї матері/

святої…

Т. Шевченко

Читати далі...

Кожної другої неділі травня в Україні відзначається поважне свято – День матері, а також щорічно 15 травня відзначається Міжнародний день сім’ї, що встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році. Встановлення цих свят покликане звернути увагу громадськості на численні проблеми сім’ї та жінки-матері.

День матері – це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що.

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

День матері відзначається у травні, бо це місяць Пречистої Діви Марії, яка благословила у хресну путь свого єдиного Сина – Спасителя людства. Це свято Божої Матері, матері України і рідної найдорожчої всім нам неньки. Слово Мати – вічне і неповториме, як світ.

З нагоди світлого свята – Дня матері в читальній залі бібліотеки розгорнуто книжково-ілюстративну виставку «Мамо! Вічна і кохана!»

Учні матимуть змогу ознайомитися з історією виникнення свята, поринути в роздуми над історичними постатями жінок, задуматися над значенням і роллю жіноцтва в сучасному світі, розширити і поглибити свої знання про значення матері в житті людини, ще раз усвідомити велич жінки-матері, її роль в житті кожного з нас.

Сім’я, як і матір, є основним елементом суспільства та берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь.

З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина.

Шанобливо схиляємо голову перед матір’ю, яка, як і сотні літ тому, на всіх перехрестях долі нашої держави була і є тією провідною зорею, що осяває шлях своїх дітей, щиро і жертовно віддає працю, силу слова і думки на вівтар щасливого майбуття дітей та України.


«Сорочку Мати вишила мені…»

…Нічого кращого немає,

Як тая мати молодая

З своїм дитяточком малим,

…І перед нею помолюся,

Як перед образом святим…

Читати далі...

Із давніх-давен зверталося і звертається людство в піснях і молитвах, віршах і поемах до своєї берегині — до матері, уславлюючи її благословенне ім'я. Мати дарує людині життя, надихає на добрі справи, віддає все, що має: тепло своєї душі, своє серце і безмежну любов. Її колискові супроводжують нас протягом всього життя, а мудре слово допомагає долати труднощі. Саме цьому образові присвячені найкращі твори відомих світових митців. Їй, дорогій і милій, єдиній і коханій присвячували свої поезії Т. Шевченко і Леся Українка, В. Симоненко і А. Малишко, І. Драч і Д. Павличко, Л. Костенко і Б. Олійник, В. Стус, В. Симоненко.

Дню матері була присвячена година спілкування «Сорочку Мати вишила мені…», яку провела викладач української мови та літератури Ледней Н.П. Аналізуючи твори українських класиків і сучасників, учні усвідомили погляди українських письменників на долю жінки-матері,зрозуміли, що образ матері – це вічна тема, до якої зверталися і звертаються поети і письменники усіх епох і поколінь. Ці поезії вчать нас цінувати і шанувати свою матір, і не лише свою, а й інших жінок. Кожен з них своєрідно розумів призначення та місце жінки в суспільстві. Звичайно, найбільш поширеними були твердження про роль жінки як матері та дружини.


Пам'ять

І живуть у пам’яті народу

Його вірні дочки і сини,

Ті, що не вернулися з походів

Грізної, великої війни.

В. Симоненко

Читати далі...

Зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни – не данина моді. Виховуючи компетентністну особистість, не можна оминути і виховання патріотичне, виховання на прикладі морального вибору реальних людей.

Напередодні святкування 70-річчя Перемоги учні ліцею мали можливість поспілкуватися з поважними людьми, ветеранами Великої Вітчизняної війни Маркушом В.М. та Тиводарем І.І., яку організувала викладач суспільних дисциплін Бокоч Л.М. Ліцеїсти з великою зацікавленістю прослухали яскраву розповідь ветеранів про фронтові події, найбільш пам’ятні епізоди, задавали багато запитань.

У своїй щирій розповіді вони поділилися спогадами про дитинство, юнацькі роки, розповіли про страшні жахіття війни, закликали молодь добре вчитися, бути гідними громадянами держави Україна. Вони згадували важкі випробування, що випали на долю військових товаришів, пекельні роки війни, нелегкий повоєнний час. Василь Миколайович зазначив, що щиро бажає одного: щоб ніколи не повторилися роки лихоліття, які йому довелося пережити, щоб вічно панував у світі мир і спокій, щасливими були діти, здоровими онуки. Ветерани висловили вдячність організаторам зустрічі та впевненість, що пам'ять про ті полум’яні роки ніколи не згасне в наступних поколіннях та наголосили, що такі зустрічі дають друге дихання – можливість поспілкуватися з підростаючим поколінням і попри різноманітні проблеми мету бачать одну – допомогти виховати патріотично-налаштовану молодь. Від імені учнівської молоді до ветерана звернулася учениця ліцею Волошин Тетяна. Вона подякувала ветеранам за безсмертний подвиг, за самопожертву і відвагу, та наголосила, що поки житиме історична пам'ять, український народ буде непереможним.


Свято, що гуртує покоління

Щодалі в минуле відходять події Великої Вітчизняної війни, то частіше зринає в думках : чи до кінця віддали ми належне тим, хто пішов на смерть заради нашого життя? Так, стоять на землі нашій тисячі обелісків, у граніті й бронзі викарбовано імена тих, хто поліг на полях. Одначе, заборгували ми перед багатьма нашими співвітчизниками головним - ПАМ′ЯТТЮ. Пам′яттю про всіх і кожного.

Читати далі...

До 70-ї річниці Перемоги у бібліотеці ліцею підготовлено книжково-ілюстративну виставку «Свято, що гуртує покоління». Представлені на виставці матеріали розкривають історичну правду про переможні та трагічні дні війни, змальовують образи учасників воєнних дій.

Книжкова виставка - це світла пам′ять про велич народного подвигу, про нездоланну стійкість, мужність і волю людей, вічна пам′ять про покоління сорокових років, яке, ціною власного життя, захистило прийдешні покоління.


Виховна година
«Ми вам завдячуємо життям»

Викладачами української мови та літератури Ташликович М.М. та Ледней Н.П. проведено виховну годину на тему «Ми вам завдячуємо життям». Захід спрямований на закріплення учнями знань про трагічні сторінки Другої світової війни через твори українських поетів В.Сосюри, М.Рильського, В.Симоненко, П.Тичини, О.Дудки, Б.Олійника, В.Цілого, І.Гончаренко, М.Бажана, П.Воронька, О.Богачук, Л.Дмитерка, С.Реп'ях, Д.Луценко, І.Радченко, Г.Левицького.

Читати далі...

Учні узагальнили свої знання з історії Другої світової війни (1939 – 1945 рр.) та Великої Вітчизняної війни (1941 -1945 рр.), її трагічні сторінки через твори українських митців – поетів, прозаїків. Мета заходу - утвердити в почуттях особистості патріотичні цінності, повагу до історичного та культурного минулого України, формувати мовну культуру, розвивати історичну і національну самосвідомість, загальний світогляд учнів, виховувати патріотизм, людяність, активну громадянську позицію.

Протягом основної частини заходу учні декламували вірші, перегорнули сторінки біографії українських поетів та про їх участь у Великій Вітчизняній війні - М.Бажана, І.Гончаренко, П.Тичини, М.Рильського, Б.Олійника, А.Малишко, П.Воронько, В.Сосюри, В.Симоненка, через твори яких ми сьогодні усвідомлюємо трагічність подій війни. Вони настільки пройнялися героїзмом наших співвітчизників, що поступово (поза сценарієм) перейшли на обговорення подій, які відбуваються зараз на Сході країни і вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих.


Поетапна кваліфікаційна атестація з професії слюсар з ремонту автомобілів

Мета профтехосвіти сьогодення – підготовка до успішної професійної діяльності на ринку праці її випускників, їх самореалізації в суспільстві та уміння адаптуватися в умовах постійних технічних і технологічних реорганізацій на виробництві.

Читати далі...

Поетапна кваліфікаційна атестація проводиться з метою підтвердження (оцінюванням) відповідності досягнутого рівня професійних знань та умінь учня ПТНЗ, вимогам освітньо-кваліфікаційної характеристики. Підтвердження відповідності базується на результатах кваліфікаційної атестації, що включає: кваліфікаційний іспит з дисциплін професійно-теоретичної підготовки.

7 травня у Тячівському професійному ліцеї в групі №10 (майстер виробничого навчання Чайка С.П.) було проведено поетапну кваліфікаційну атестацію з професії слюсар з ремонту автомобілів. Знання та вміння, передбачені освітньо-кваліфікаційною характеристикою, технологічними умовами і нормами з професії перевіряла комісія, яку очолив Чулей Василь Данилович – головний спеціаліст ДСГІ по Тячівському району Закарпатської області. Поетапна кваліфікаційна атестація пройшла у формі іспиту. Екзаменаційні білети були розроблені у відповідності до вимог кваліфікаційної характеристики, розглянуті на засіданні методичної комісії та затверджені у встановленому порядку.

Учні показали достатній та високий рівень знань. Комісія об’єктивно оцінила рівень їх підготовки, відповідно, всім учням групи було присвоєно 2 кваліфікаційний розряд.


Бійці АТО передали жовто-синій стяг з фронту колективу Тячівського професійного ліцею

Читати далі...

Державний прапор України з написом «Велика подяка за допомогу в розбудові української армії» та автографом заступника комбата 4 закарпатського ОМПБ 128 бригади Леоніда «Світоча» передав сьогодні керівник волонтерського центру «Горгани» Богдан Колодницький директору Тячівського професійного ліцею Петру Бокочу.

Прапор з передової став символом подяки колективу та вихованцям освітнього закладу за допомогу та небайдужість до потреб наших захисників, які зі броєю в руках захищають мир і спокій у державі.

Адже під час проведення благодійної акції «приготуймо Великодній кошик для солдата» саме вихованці 3-ї групи багато допомагали волонтерам центру «Горгани».


Чи знаєте ви ЄС?

В Європейськім Союзі – могутні країни,

І бажає вступити в Союз Україна.

Ми – держава незламних людей,

Маємо безліч пропозицій, цікавих ідей.

Сміливо дивімось у майбуття,

Цікаве й щасливе творімо життя.

Читати далі...

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ӷрунтується на спільних цінностях та інтересах, спільної історії всіх націй, та спільного мирного та щасливого майбутнього. З метою інформування учнів з питань європейської інтеграції, залучення учнівської молоді до активної творчої діяльності, виховання патріотизму, шанобливого ставлення до історії, культури, обрядів та традицій інших країн, популяризації європейської та української культурної спадщини зав. бібліотекою Фріндт Ю.М. проведено усний журнал «Чи знаєте ви ЄС?». Гортаючи сторінки усного журналу, учні дізналися про тернистий шлях України до Європи, про проблеми інтеграції до ЄС, адже ця тема хвилює кожного громадянина у наші дні, а також мали змогу ознайомитися з політичною, правовою та фінансовою побудовою Європейського Союзу.


Бінарний урок-екскурсія з фізики і ТЕР (технології електромонтажних робіт)

Учасники переглянули відеофрагменти бінарного уроку з фізики і ТЕР на тему: „Магнітне поле”, який проводили викладачі М.В.Принц-Цимбаліста і В.М. Цимбалістий.

Читати далі...

Викладачі фізики ПТНЗ області віртуально побували на уроці-екскурсії, під час якого процес навчання реалізовувався не в умовах кабінету, а на виробничому об’єкті. Спілкуючись у чаті, вони відмітили, що така форма організації навчання в умовах виробництва допомагає значно глибше і повніше вивчити різноманітність фізичних явищ, спостерігати за об’ктами і явищами природи та очевидними взаємозв’язками і залежностями між ними. На уроці учні мали можливість побачити безпосередній зв’язок теорії, практики і виробництва та познайомитися з діяльністю людей своєї майбутньої професії.

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26