CSS Drop Down Menu by PureCSSMenu.com
http://mon.gov.ua/

proftekhosvita.org.ua/uk/

zpto.ues.by

uon.uz.ua

pedpresa.com

Пошук роботи

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  

День міста Тячева

День міста Тячева – це традиція, що стала ще одною з візитівок міста. У ці дні кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято залишить яскраві спогади у нашому житті, свято, яке об’єднує усіх, кому дороге місто - його вулиці, будівлі, сквери, парки і храми, його героїчне минуле і трудове сьогодення. Тут живуть працьовиті, талановиті люди, які трудяться заради щасливого майбутнього свого краю і всієї України.

Як і завжди програма святкувань була насиченою та цікавою:виставки, козацькі забави, спортивні змагання, святкова хода центральними вулицями міста, безліч цікавих майстер-класів - і це тільки невеличка частка усього цікавого, що можна було побачити в ці святкові дні.

Повний текст статі

Спортивне свято "Веселі старти"

Тіло без руху подібно стоячій воді, що пліснявіє, псується й гниє.

(Н.М.Амбодик, рос.лікар)

Щороку, у другу суботу вересня спортсмени та усі прихильники здорового способу життя відзначають день фізичної культури та спорту. 12 вересня на спортивному майданчику Тячівського професійного ліцею відбулося спортивне свято «Веселі старти» – свято вдосконалення, мужності, гарного настрою та фізичного гарту.

Повний текст статі

Обговорення творів О.І. Купріна

Учні нашого ліцею разом із заступником директора з НВР Дерен Л.Г. були запрошені до районної бібліотеки, де взяли участь в обговоренні творів О.І. Купріна, з нагоди його ювілею, а саме 145-річчя з дня народження видатного письменника.

Читати далі...

Відомий, славний майстер російської реалістичної прози, закоханий в Україну та її людей, які надихали його творити на літературній ниві. Зустріч пройшла в теплій атмосфері, присутні із задоволенням ознайомилися з біографією поета, з його життєвими і творчими здобутками. Провідний бібліотекар Гуцул М.Ю. організувала тематичну полицю «О.І. Купрін – психолог та поет кохання».

Всі, хто знав великого російського письменника Олександра Івановича Купріна, були впевнені: йому належало стати капітаном парусного судна, мати справу з піратами, полювати в джунглях на тигрів або блукати по світу в компанії бродяг-золотошукачів. Товаришами Купріна цілком могли бути розбійники – але розбійники благородні, «с особой пьяной мудростью и честной любовью к человеку», як представляла собі письменниця Надія Теффі. По суті, його життя ненабагато відрізнялося від такого опису – своїх «піратів», «тигрів» і «золотошукачів» він знаходив усюди, жадібно вторгаючись в ті сфери життя, куди «пристойній» людині краще не потикатися.

Дзвінок у нове життя

Продзвеніла веселкова карусель теплого літа, зібрано багатий урожай хліба, у садах доспіли яблука та сливи. А 1 вересня знову зібрало нас у рідному колі. Саме 1-го вересня починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам – до своєї другої домівки у школи, ліцеї, вузи.

Читати далі...

Знову вулиці міст і сіл розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр. Ностальгічні погляди дорослих, душевний щем, смуток і радість – переплелися разом. Це наш край, наша держава зустрічають День знань - справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Відчуття, які виникають першого вересня, неможливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято викладачів, студентів та учнів, батьків, наших друзів, свято, яке об’єднує всі покоління.

1 вересня 2015 року наш ліцей вкотре відчинив свої двері перед першокурсниками. Нові учні – нова історія, нові таланти. Ми з радістю спостерігаємо як сьогодні все більше учнів свідомо обирають робітничу професію. Вони могли б стати студентами вузів, однак ближча їм саме робітнича професія, престиж якої вони прекрасно розуміють. Багато із учнів ідуть шляхами своїх батьків - колишніх випускників нашого навчального закладу, немало тих, кому розповіли про ліцей друзі та знайомі. І кожен з них має тверде переконання того, що саме тут їм завжди підуть назустріч та допоможуть знайти свій шлях у житті.

Розпочав урочисте святкування Дня знань директор ліцею П.М.Бокоч. У вітальному слові він наголосив: перед вами, молодими, відкрито всі дороги. Ми глибоко віримо, що ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху. Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів та майстерень. І, звичайно, закличним дзвоником.

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, педагогів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Сподіваємося, що День знань стане для учнів початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання.

Колектив ліцею щиро бажає учням наполегливості в навчанні та всебічного розвитку на шляху здобуття професії.

Виховуємо молодих вчених

"Учень... це не посудина, яку потрібно наповнити, а факел, який треба запалити"

(К.Д. Ушинський )

18 травня 2015р. відбулася Перша Подільська науково-практична Інтернет-конференція молодих науковців «Технічних думок творчий злет-2015». Приємно відмітити, що в цій конференції, під керівництвом наших досвідчених викладачів Цимбалістого В.М. та Принц (Цимбалістої) М.В., взяли активну участь учні філії Тячівського професійного ліцею Кепич Валентин, Івановскіс Іван, Галац Володимир, Танчинець Михайло. Науковий комітет конференції визнав роботи учнів Івановскіса І.А. та Галаца В.В. кращими за змістом, актуальністю, методами наукового дослідження, визначеною проблемою та оригінальним викладом наукової ідеї. Тому ці роботи надруковані в науковому збірнику серед кращих робіт Інтернет-конференції, а також їм, як авторам, вислано збірники на згадку про першу визнану авторитетною комісією наукову роботу виконану в стінах нашого ліцею.

Івановскіс Іван Аркадійович, учень 1 курсу, спеціальність «Електромонтажник силових мереж та електроустаткування».

Тема роботи: Підвищення ефективності світловипро-мінювальних діодів на основі органічних матеріалів

Галац Володимир Володимирович, учень 1 курсу, спеціальність «Електромонтажник силових мереж та електроустаткування»

Тема роботи: Лазерна літотрипсія

Повний текст статі

На порозі дорослого життя

Кожна молода людина, йдучи в доросле життя, прагне вибрати собі професію за покликанням. Вдалий вибір професії – це запорука того, що "не марно проживеш вік", натхненно працюватимеш і отримуватимеш від своєї роботи велике задоволення.

Читати далі...

Так, з 19 по 25 червня 2015 р. в Тячівському професійному ліцеї проходила державна кваліфікаційна атестація в групах № 7 – професія секретар керівника (організації підприємства, установи), оператор комп’ютерного набору, №8 – професія офіціант, бармен, №10 – професія слюсар з ремонту автомобілів, які поповнили робітничими кадрами підприємства району та області.

Державна кваліфікаційна комісія, розглянувши підсумкові оцінки успішності, результати виконання кваліфікаційних пробних робіт, прийняла рішення про присвоєння робітничої кваліфікації та видачу диплома кваліфікованого робітника 78 випускникам ліцею.

Відрадно, що більшість випускників мають можливість працевлаштуватись відповідно до укладених трьохсторонніх договорів між навчальним закладом, підприємством та фізичною особою – учнем. Ринок праці області та району чекає на кваліфіковані робітничі кадри та готовий надати їм перше робоче місце.

Є чим гордитися і майстрам виробничого навчання Чайці С.П., Овечкіній А.А., Лигирді К.П., Копотюку І.Г., викладачам спецдисциплін Чайці Б.М., Кость Н.С., Павлюк К.І., Григоренко Г.П., Савулі К.М. за своїх учнів, які прийшли на державну кваліфікаційну атестацію з хорошими знаннями та вміннями зі своєї професії.

Виховна година «Ще довго в пам’яті болітиме війна…»

Війна на зустріч молодому дню

Із гуркотом, із брязкотом котилась,

Лавиною металу і вогню

На нашу землю й долю навалилась…

22 червня 1941 року — одна з найсумніших дат в історії — початок Великої Вітчизняної війни, це День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. До цієї дати в ліцеї викладачем суспільних дисциплін Бокоч Л.М. проведено виховну годину «Ще довго в пам’яті болітиме війна… »

Читати далі...

Цей день нагадує нам про всіх загиблих в боях, закатованих у фашистській неволі, померлих у тилу від голоду та поневірянь.

Ми сумуємо за всіма, хто ціною свого життя виконав святий обов'язок, захищаючи в ті суворі роки нашу Вітчизну.

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни українці згадують усіх тих, хто поліг на полі брані, кого замучили у концентраційних таборах, кого розстріляли у в’язницях і таборах НКВС, хто жертвував найдорожчим задля того, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника. Тому про мужність і героїзм, проявлені у смертельному двобої всіх народів з фашизмом, людство завжди має пам’ятати.

Всі, хто став для нас прикладом беззавітної любові до Вітчизни і свого народу, незламної волі і героїзму, живуть у вдячній пам'яті народів. Це пам'ять про подвиги, здійснені на полях боїв з агресором, пам'ять про тих, хто вершив історію, прийняв смерть заради Перемоги, заради Батьківщини, заради майбутнього. Повага й шана до них передаються з покоління в покоління.

Тож низький уклін захисникам рідної землі у День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. Виявивши нечуваний героїзм та єднання у жорстоких боях, у гіркоті нищівних поразок і славі звитяг, українці здобули мир та омріяну єдність у межах однієї держави, яка ще мала пройти свій тернистий шлях до незалежності. Наш святий обов'язок - оберігати спокій і злагоду у суспільстві задля майбутнього українського народу, задля світлої пам'яті тих, хто ціною свого життя йшов до великої перемоги.

Віддаймо шану всім українським борцям, які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від фашистських загарбників. Схилімо голову перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна. Слава їм, вічна і світла пам'ять!

09 червня 2015 р.

В наш час можна без перебільшення сказати, що немає такого місця на землі, де б люди не користувалися послугами кухарів. Кухар – це не професія, це мистецтво приготування їжі, а значить він повинен бути майстром своєї справи. Людину з відповідною освітою цінують і поважають.

Читати далі...

Щоб стати вмілим кухарем треба багато знати, багато чому вчитися. Це захоплююча, відповідальна і творча професія, яка вимагає покликання, здібностей та наполегливої праці. Саме в цьому переконували кваліфікаційну комісію слухачі незайнятого населення з професії кухар (група № К-1, майстри виробничого навчання Григоренко Г.П., Погоріляк О.І.), які 8 та 9 червня успішно пройшли Державну кваліфікаційну атестацію. Кфаліфікаційні іспити передбачали практичну та теоретичну частину.

Ці дні були дуже відповідальними, адже слухачі доводили, що достойні отримати кваліфікацію кухаря IІІ розряду. Звісно, усі хвилювались, адже повинні були довести свою професійну компетентність кваліфікаційній комісії. Під час захисту пробних кваліфікаційних робіт проявилася творчість слухачів, вміння спілкуватися та презентувати свою страву.

Кухарі увесь ранок 8 червня чаклували над приготуванням страв, які потім були представлені для оцінювання атестаційній комісії. Усім присутнім було презентовано безліч смачних і ароматних страв, серед яких були: і короп фарширований, і риба запечена у фользі, і домашня ковбаса, і бутербродний торт. Члени атестаційної комісії та гості мали нагоду оцінити не лише смакові якості кулінарних виробів, а й оригінальність оформлення та манеру їх подачі, поставити запитання щодо рецептури та особливостей приготування кваліфікаційних страв. Під час демонстрації робіт автори коментували свої витвори, акцентуючи увагу на смакових властивостях страви, корисності та енергетичній цінності, індивідуальній особливості виконання, на використанні технологічного обладнання та пристроїв. Особливо слід відзначити творчі кулінарні роботи Білич М.І., Ковач Н.С., Леманинець Г.М., Поп Т.В.

У підсумку атестаційна комісія відзначила гідний рівень професійної підготовки кухарів і високі шанси на працевлаштування кожного. Члени комісії оцінили підготовку кухарів на високому рівні, привітали з присвоєнням кваліфікації «Кухар ІІІ розряду» та запевнили, що вони можуть вважати себе конкурентноспроможними кваліфіковами робітниками в сфері громадського харчування.

11 червня 2015 р.

11 червня в актовому залі ліцею слухачам групи незайнятого населення №К-1 з професії кухар урочисто вручали дипломи кваліфікованого робітника. З успішним завершенням навчання випускників привітали директор ліцею Бокоч П.М., майстри в/н Григоренко Г.П., Погоріляк О.І., які побажали вдалого професійного шляху у майбутньому, кар’єрного зростання. За невтомну працю, прикладені зусилля інженерно-педагогічного колективу в навчання та професійну підготовку одногрупників подякувала випускникниця Ковач Н.С.

11 червня 2015 р.

11 червня відбулися збори трудового колективу нашого навчального закладу, на яких порядком денним був передбачений звіт директора ліцею Бокоча П.М. про роботу за 2014–2015 навчальний рік. Петро Михайлович детально розповів про здобутки ліцею з модернізації матеріально-технічної бази, з покращення якості освіти, співпраці з роботодавцями, підвищення рівня педагогічної майстерності майстрів в/н та викладачів.

Читати далі...

У своєму звіті директор розкрив такі питання:

1. Організація навчально-виховного та навчально-виробничого процесу.

2. Виконання обсягів державного замовлення.

3. Фінансово-господарська діяльність.

4. Розвиток навчально-матеріальної бази.

5. Організація навчально-методичної роботи.

6. Якісний склад педагогічних працівників.

7. Наявність колективного договору та додержання його умов.

8. Дотримання вимог нормативно-правових актів щодо створення та забезпечення умов праці працівників.

9. Стан виконавської дисципліни.

Виступаючі на зборах висловили свою думку щодо професійності директора ліцею в організації діяльності закладу, його компетентності, ініціативності, наголосили на хороших менеджерських якостях керівника, подякували за тактовність, толерантність, справедливість по відношенні до підлеглих. Вони підкреслили, що Петро Михайлович швидко орієнтується в складних ситуаціях, бачить перспективи розвитку навчального закладу, володіє умінням ставити перед колективом конкретні завдання, окреслювати шляхи їх вирішення та організовувати роботу щодо їх виконання. Під його керівництвом проводиться багатогранна робота з впровадження в навчально-виховний процес сучасних інноваційних підходів, інформаційно-комунікаційних технологій. Він ніколи не стоїть на місці - завжди спрямований вперед, веде за собою членів педагогічного колективу

За результатами голосування роботу директора Бокоча П.М.за звітний період визнано задовільною.


      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26