CSS Drop Down Menu by PureCSSMenu.com
http://mon.gov.ua/

proftekhosvita.org.ua/uk/

zpto.ues.by

uon.uz.ua

pedpresa.com

Пошук роботи

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  

5 листопада 2015 р.

5 листопада пройшов обласний вебінар на тему: «Нестандартний урок – один із шляхів удосконалення навчального процесу та активізації пізнавальної діяльності учнів», в якому брала участь викладач іноземної мови Фірцак Я.В. Яна Вікторівна поділилася досвідом роботи щодо навчання англійської мови за професійним спрямуванням, зокрема вона наголосила на тому, що метою навчання іноземної мови за професійним спрямуванням є формування спеціалізованої компетентності у сферах професійного та ситуативного спілкування, оволодіння новітньою фаховою інформацією через іноземні джерела. Виступ викладача супроводжувався мультимедійною презентацією.

30 жовтня 2015 р.

Учнівське самоврядування продовжує допомагати нашим бійцям. Цього разу небайдужі активісти ліцею взялися за плетіння маскуючої сітки для воїнів АТО. Як повідомили дівчата, що долучилися до роботи, вони почали плести сітку, тому що армія потребує допомоги. За допомогою нашої сітки ми захищаємо та оберігаємо наших солдат від тих дій, які відбуваються на фронті. Сітка – це ще й своєрідний оберіг для наших бійців, ця сітка об’єднує людей, які допомагають армії. Кожен вузлик на сітці ми зав’язуємо з певними побажаннями захисту для наших солдат.

Батьківські збори.

З метою тісної співпраці педагогічного колективу ліцею з батьками, інформування їх про стан навчання і виховання учнів, залучення батьків до вирішення проблем навчально-виховного процесу 30 жовтня у групі № 3 (класний керівник Геревич О.В., майстер в/н Рошка Г.В.) відбулися батьківські збори. На порядку денному були питання:

− аналіз рівня успішності учнів групи;

− про поведінку учнів на уроках;

− про підготовку учнів до ДПА та проходження практики;

На зборах виступили заступник директора з НВР Зизень Я.М., викладач спецдисциплін Чайка Б.М. та заступник директора з навчально-виховної роботи Дерен Л.Г.

З інформацією про хід навчально-виховної роботи з учнями, виробничого навчання, порядок проходження виробничої практики та працевлаштування випускників, перед батьками виступив директор ліцею П.М. Бокоч. В цілому збори пройшли в атмосфері ділового співробітництва батьків і педагогів

29 жовтня 2015 р.

З великим інтересом учні відвідують заняття гуртка «Художнє декорування», яке проводить Мартинюк О.В. На цих зібраннях учні мають можливість проявити художні здібності, зокрема до декору, фантазію, творчу уяву. За допомогою ножиць, клею,ю ниток, паперу та інших матеріалів вони опановують художньо-практичними вміннями та навичками, разом з цим збагачують свій емоційно-естетичний досвід, усвідомлюють власну причетність до художніх традицій свого народу.

28 жовтня 2015 р.

Відкритий урок виробничого навчання з професії офіціант, бармен

Цього дня майстром Овечкіною Н.А. проведено відкритий урок виробничого навчання з професії офіціант, бармен на тему: «Виконання попередньої сервіровки столів. Підготовка офіціанта до роботи», з метою удосконалення професійних знань, умінь та навичок з сервірування столу та розвитку навичок групової роботи. Матеріально-технічне забезпечення уроку: слайди-проспекти, індивідуальні картки із завданням, інструкційно-технологічні картки, мультимедійне устаткування. Урок був проведений відповідно з вимогами до уроку виробничого навчання.

Майстер провела усне опитування учнів за запитаннями, інструктаж з техніки безпеки під час роботи з обладнанням та інвентарем, оголосила порядок виконання робіт. Під час пояснення теми розглядалися виробничі ситуації.

В процесі виконання самостійної роботи Овечкіна Н.А. звертала увагу на організацію робочого місця учнів, зовнішній вигляд відповідно до вимог правил санітарії та гігієни. Підбиваючи підсумки уроку, майстер акцентувала увагу на аналізі типових помилок та способах їх усунення.

Належним чином було проведено перевірку домашнього завдання — наявність та правильність виконання інструкційно-технологічних карт.

Урок пройшов на належному методичному рівні. Учні відповідально підійшли до виконання самостійного завдання, відповідали на запитання чітко і впевнено. Зміст уроку повністю відповідав вимогам навчальної програми та меті поставлених завдань.

Виробниче навчання в майстерні

Виробниче навчання проводить майстер Патрус М.М.

Тема уроку: Слюсарні роботи.

Перед початком занять був проведений інструктаж за змістом занять, з організації робочого місця і безпеки праці, вимоги безпеки при виконанні окремих технологічних операцій, заходи попередження травматизму.

Під час проведення виробничого заняття учні групи №10 з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» виконували слідуючі виробничі операції: Площинне рубання зубилом, рубання різноманітних деталей з тонколистового і товстолистового металів, заточення інструменту. На уроці учні вчилися навикам різання металу ручним інструментом (ножівками, ножицями) механічним способом, різання металу різного профілю за розміткою та без розмітки. Також під час уроку проводилося обпилювання металу, свердлення, нарізування різьби, паяння.

27 жовтня 2015 р.

В цей день проведено відкритий урок викладачем спецдисциплін з професії офіціант, бармен Лигирдою К.П., яка атестується в 2015-2016 н.р. на тему: «Столові прибори, їх призначення і вимоги до них», з метою сприяння розвитку творчості, естетичності, працелюбності, професіоналізму в обраній професії; розвитку логічного мислення, активізації пам’яті, уміння порівнювати, вирішувати виробничі ситуації, застосовувати міжпредметні зв’язки. Матеріально-технічне забезпечення уроку: слайди-проспекти, індивідуальні картки із завданням, тестові завдання, мультимедійне устаткування. Урок був проведений відповідно з вимогами до уроку.

26 жовтня 2015 року
Зустріч учнів з заступником Тячівського військового комісара, начальника відділення комплектування - майором Клюшкіним Ю.П.

Вивченню питанню проблеми мобілізації молоді до військової справи і підготовки до служби була присвячена зустріч учнів з майором Тячівського райвійськкомату Клюшкіним Ю.П.

Повний текст статті

19-22 жовтня 2015 р.

У Тячівському професійному ліцеї проведено відриті уроки виробничого навчання в групі № 17 з професії „Кухар, офіціант”, майстрами в/н Погоріляк О.І. та Григоренко Г.П.

Тема: „Приготування страв з котлетної маси»

Тема уроку: Приготування котлет «Полтавські»

Уроки пройшли на належному професійному рівні. Для досягнення мети уроків на етапі вступного інструктажу були використані методичні рекомендації по виконанню практичних завдань та інструктивно-технологічні картки. Все це забезпечило більш наочне представлення поданого матеріалу,а також сприяло розвитку самостійності учнів, покращенню їх пізнавальної активності.

Всі завдання учні виконали добре, згідно нормативно-технічної документації. Для презентації страви котлети «Полтавські» були приготовані гарніри: картопля „Грабен” та картопля відварна із грибами у сметанному соусі. По зовнішньому вигляду, смаковим якостям страви були добрі та викликали апетит.

16 жовтня 2015 р.

У новому 2015-2016 навчальному році значна увага членів методичної комісії з професії слюсар з ремонту автомобілів приділяється підвищенню методичного рівня педагогів при викладанні спецпредметів і проведенні уроків виробничого навчання. На черговому засіданні методичної комісії (на фото) розглянуті питання формування творчої активності учнів засобами інтерактивних технологій, впровадження інноваційних технологій у навчально-виробничий процес, удосконалення уроку як засобу розвитку творчості педагогів та учнів.

15 жовтня 2015 р.

15 жовтня на базі Ужгородського ВПУ ТТХ відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій торгівлі та громадського харчування на тему: «Формування ключових компетентностей при підготовці кваліфікованих робітників для сфери обслуговування», в якій взяли участь колеги нашого ліцею. Викладач спецдисциплін, яка атестується у поточному році, Лигирда К.П. поділилася досвідом роботи у міжатестаційний період. Жваву дискусію присутніх викликало питання організації виробничого навчання на виробництві, під час якої майстер виробничого навчання Овечкіна Н.А. висловила свої думки.

«До Дня захисника України»

Кожна країна має своїх героїв, які відстоювали її волю та незалежність. Почесне місце серед цих героїв належить і Роману Козичка, який заради нас віддав своє життя. Таким він був, таким він є, таким він залишиться навіки.

Повний текст статті

Урочиста лінійка до Дня захисника України та Дня українського козацтва

«Розселив Господь людей по всьому світу і кожному народові дав землю. Богом дана земля є святою і рідною, тому її захист – найперший обов’язок народів» - такими словами розпочала урочисту лінійку, присв’ячену Дню захисника України та Дня українського козацтва викладач Лигирда К.П.

Повний текст статті

13 жовтня 2015

13 жовтня, викладачем суспільних дисциплін Бокоч Л.М. проведено виховну годину на тему: «А ми тую козацькую славу збережемо!» Метою заходу було, виховати в учнів шанобливе ставлення до власної історії і спонукати до наслідування кращих козацьких рис гетьманів та кошових отаманів (відваги, мужності, безмежного патріотизму, добродушності, безкорисливості, товариськості), ознайомити учнів з указом президента України «Про День Українського козацтва».

У світлий день Покрови Пречистої Богородиці

У світлий день Покрови Пречистої Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою відзначається національне свято – День козацтва. Ця традиція належно підкреслює велике історичне значення козацтва в боротьбі за утвердження української державності та суттєвий внесок у сучасний процес державотворення. Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок української історії, на славних прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців. Козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг.

13 жовтня 2015 року з метою розширення знань учнів про запорізьких козаків, їх традиції, побут, звичаї; виховання шанобливого ставлення до запорожців, спонукання до наслідування їх кращих рис характеру; сприяння вихованню почуття патріотизму, осмисленню себе, своєї особистості як частки великого українського народу, гартування молоді фізично і морально; виховання в учнів почуття колективізму і взаємодопомоги у нашому ліцеї відбувся виховний захід «Ми козаки – ми гордість України!». Учні демонстрували свої знання з історії козацтва: співали козацькі пісні, провели конкурс на знання пам’ятних місць та знаменних дат славного шляху наших героїчних предків.

«І оживає дух козацький…»

Історії українського козацтва, а також святу Покрови Пресвятої Богородиці був присвячений цикл заходів «Україна – славний край козачий», які пройшли у бібліотеці нашого ліцею.

Повний текст статті

Засідання обласної секції заступників з НВР

7 жовтня 2015 року на базі нашого навчального закладу відбулось засідання обласної методичної секції заступників директорів ПТНЗ з навчально-виховної роботи на тему: "Підвищення компетенції заступника директора з навчально-виховної роботи ПТНЗ" – на якому обговорювалося питання національно-патріотичного виховання учнівської молоді.

Цього ж дня відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки Козичка Роману– випускнику нашого ліцею, герою, який загинув під час бойових дій в зоні АТО, захищаючи цілісність і недоторканість нашої держави.

Повний текст статті

«Тобі наші дари, Україно!»,

Традиційно у перші тижні жовтня у нашому ліцеїі відбувається виставка «Тобі наші дари, Україно!», яку організувала викладач хімії та біології Геревич О.В.

Повний текст статті

2 жовтня 2015 р.

2 жовтня у ліцеї відбулося свято, присвячене Дню учителя. Розпочався день із зустрічі - вітання квітами, словами вдячності та побажань на адресу кожного вчителя. Естетично і красиво ліцеїсти прикрасили навчальні кабінети, створили атмосферу свята і поваги до педагогічної праці.

Цього року викладачі та майстри нашого ліцею мали змогу ще раз переконатись, що креатив ліцеїстів лише зростає. Святковий концерт, який підготували учні разом з муз.керівником, приніс радісні моменти, задоволення і відчуття міцної ліцейної родини. Зі сцени лунали вітання, пісні, художні номери. Артистизм і креативність проявили учні груп №№ 3,7,8,17. Свято скінчилось, але продовжується у щоденній учительській праці: «сіяти розумне, добре, вічне..», любити усім серцем своє покликання – бути Учителем.

До Дня людей похилого віку

1 жовтня класним керівником групи №10 (професія слюсар з ремонту автомобілів) Чайка Б.М. проведено виховну годину «Хто про старих дбає, той гідною людиною зростає», присвячену Дню людей похилого віку та Дню ветерана.

Повний текст статті

30 вересня – Всесвітній день бібліотек

«Хто володіє інформацією – той володіє світом». Під таким девізом наша бібліотека відсвяткувала сьогодні Всесвітній день бібліотек, який відзначається 30 вересня згідно з Указом Президента України від 14 травня 1998 №471/98.

Повний текст статті

29 вересня – День пам'яті жертв Бабиного Яру

29 вересня викладачем суспільних дисциплін Бокоч К.М. проведено виховну годину «Дорога смерті. Бабин Яр». Говорячи про уроки жахливої київської трагедії 40-х років ХХ сторіччя, вона зазначила, що сьогоднішні події — нагадування всьому світові про те, як небезпечна війна, як необхідно цінувати мир: «...тільки єдина Україна здатна перемогти ті ризики і загрози, які зараз стоять перед нею».

Повний текст статті

28 вересня 2015 р.

28 вересня 2015 року учні нашого ліцею привітали працівників районної бібліотеки з їх професійним святом, взявши участь у флеш-мобі: поздоровляли перехожих вітальними листівками у формі книжки та цікавими віршиками про роботу бібліотеки, а активні користувачі бібліотеки – ритмічним хіп-хопом. Працівники закладу подякували за привітання солодощами.

Європейський день мов

26 вересня відзначається Європейський день мов, як спосіб підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі. Дійсно, зараз стає все більше і більше людей, які вільно розмовляють, як мінімум, однією іноземною мовою. Мета Європейського дня мов – привернути увагу до мов, якими розмовляють у Європі, поширювати культурне та лінгвістичне різноманіття та заохочувати до вивчення мов протягом всього життя.

Повний текст статті

До Дня партизанської слави

22 вересня відзначаємо День партизанської слави. З метою вшанування подвигу партизан і підпільників у роки Другої світової війни 18 та 22 вересня 2015 року у навчальному закладі пройшли заходи, присвячені цій даті під загальною назвою «Ми пам’ятаємо…»

Повний текст статті

21 вересня-Всесвітній День миру

21 вересня, у Всесвітній День Миру, класний керівник групи №16 Павлюк К.І.(професія столяр) провела виховну годину на тему: «Мир і демократія: вислови свою думку».

Повний текст статті

До Міжнародного дня демократії

«Працюймо самі для утвердження щиро демократичного та вільного суспільного ладу»

(М. Грушевський)

"Конституція України: історія і сучасність" - під такою назвою у читальному залі завідуюча бібліотекою Фріндт Ю.М. організувала книжкову виставку, а по матеріалах виставки проведена експрес- інформація, під час якої вона наголосила на тому, що демократія, в буквальному перекладі з грецької, означає народовладдя; державний лад, закріплений конституційно, при якому громадяни країни мають право брати участь в управлінні нею. Це право вони реалізують через участь у виборах, референдумах. Наведене визначення також характеризує суспільні рухи, політичні курси і напрями соціально-політичної думки.

Повний текст статті


      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26