CSS Drop Down Menu by PureCSSMenu.com




http://mon.gov.ua/

proftekhosvita.org.ua/uk/

zpto.ues.by

uon.uz.ua

pedpresa.com

Пошук роботи

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  

12 березня 2016 р.

Суботник

Березень – це місяць, коли пробуджується і відроджується природа. Після зимового періоду настала необхідність навести порядок у населених пунктах та прилеглих до них територіях. Тому, підтримуючи безстрокову акцію «Закарпаттю – чисте довкілля», місячник «Чисті узбіччя» працівники та учні Тячівського професійного ліцей виконали комплекс робіт по приведенню до належного естетичного та санітарного стану прилеглі території. Під час проведення акції проведено заходи із озеленення територій, забезпечення чистоти і порядку, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибрано та приведено у належний санітарний стан прибудинкові території, спортивний майданчик, проведено чистку дерев та насаджень, посадку нових, благоустрій прилеглих територій, відремонтовано квітники, побілено бордюри.

Проведення цих акцій є слушною нагодою виявити здатність до об’єднання навколо ідеї екологічного та духовного розвитку держави, підтвердження свідомого ставлення до збереження довкілля. Спільними зусиллями можна зробити нашу країну, наш дім чистим, безпечним і комфортним.

Але акція не завершується із завершенням суботника. Учні та працівники нашого ліцею щоденно турбуються про чистоту у навчальному закладі, саме тому його територія чиста і красива у будь-яку пору року.


 Суботник у філії ліцею

Тиждень професії столяр.

Обробка деревини – одне з найдавніших ремесел, опанованих людиною. Майже усі матеріальні речі, які оточували людину, виготовляли із дерева. Фахівці, які працювали з деревиною, завжди були у пошані. З плином часу життя вносило зміни в столярну справу, застосовувались нові технології. З поширенням індивідуального житлового будівництва зріс попит на оригінальні високоякісні столярні вироби і праця столяра стала більш творчою та відповідальною.

 Повний текст статті

День відкритих дверей.

Вибір професії — це велика відповідальність і важливе рішення у житті молодої людини. Важливо обрати саме свій шлях і ним йти, побачити, до чого є більший хист та покликання. Кожен знає, що йому легше «дається» і чому він зможе присвятити життя. І тут найважливіше — не схибити.

 Повний текст статті

Участь у засіданні обласної методичної секції.

23 лютого 2016 р. у режимі он-лайн відбулося засідання методичної секції заступників директорів з навчальної роботи. Тема засідання: „Роль методичних комісій у зростанні педагогічної майстерності викладачів загальноосвітньої підготовки”. У роботі методичної секції взяли участь наші педагогічні працівники. Зокрема, викладач Ледней Н.П. розповіла про роботу методичної комісії суспільно-гуманітарної підготовки Тячівського професійного ліцею.

У своєму виступі, який супроводжувався презентацією, вона наголосила на тому, що методичні комісії – це основний методичний підрозділ, діяльність якого безпосередньо впливає на підвищення якості навчання і виховання учнів, ефективність застосування сучасних форм і методів навчання, професійний ріст і методичну майстерність викладачів, впровадження досягнення педагогічної науки і передового досвіду в навчально-виробничий, виховний процес. А заступник директора з навчально-виховної роботи Тячівського професійного ліцею Дерен Л.Г. ознайомила присутніх з формами і методами роботи з обдарованими учнями та про системну роботу викладачів навчального закладу з обдарованими учнями, організацію роботи учнів ліцею у Малій академії наук.

Лунай, материнська мово

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Воно було запроваджено у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.

 Повний текст статті

Державна кваліфікаційна атестація.

19.02.2016 проходила державна кваліфікаційна атестація в групах №3 (професія слюсар з ремонту автомобілів) та №14 (професія столяр).

 Повний текст статті

Ти себе Українкою звала

Для відзначення 145-ї річниці від дня народження Лесі Українки на філії Тячівського професійного ліцею зібралися шанувальники її поезії. Викладачі української мови та літератури Ледней Н.П. та Ташликович М.М. організували конкурс читців, який сприяв популяризації творчої спадщини Лесі Українки, формуванню естетичного смаку у підростаючого покоління, опанування багатством української мови та літератури.

 Повний текст статті

17 лютого 2016 р.

Участь в обласній методичній секції.

Патріотичне виховання – складова частина національного світогляду і поведінки людини, її ставлення до рідної країни, всіх націй та народів. Відданість Україні - невід’ємна ознака національно свідомого громадянина. Без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності – віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може бути громадянином. Патріотизм охоплює емоційно-моральне, дієве ставлення до себе та інших людей, до рідної землі, своєї нації, матеріальних і духовних надбань суспільства.

Про основні напрями патріотичного виховання на уроках української мови та літератури наголошувала у своєму виступі викладач української мови та літератури Ташликович М.М., яка взяла участь в обласному засіданні методичної секції, що проходив у режимі онлайн 17 лютого. Виступ супроводжувався презентацією. Вона наголосила на тому, що рідна мова – це найважливіший засіб патріотичного виховання, була і є важливою сферою впливу на національну свідомість молоді, ідентифікаційним кодом нації. Розуміння учнями процесу повернення до рідних коренів, витоків українства, національного самоствердження і саморозвитку вже є проявом патріотизму.

Тиждень професії офіціант, бармен.

Сьогодні професії офіціанта та бармена дуже поширені і користуються неабияким попитом на ринку праці, адже жоден бар, кафе чи ресторан не може обійтись без послуг даних спеціалістів.

 Повний текст статті

Річниця Революції гідності.

До річниці Революції гідності в ліцеї проведено ряд заходів, метою яких було вшанувати пам’ять героїв Небесної Сотні, виховувати любов до Батьківщини, патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

 Повний текст статті

Їх долі обпалені війною.

15 лютого в навчальному закладі був проведений тематичний захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав «Їх долі обпалені війною». Цього року виповнюється 27 років з дня виведення з Афганістану обмеженого контингенту колишніх радянських військ. Літопис афганської війни містить безліч прикладів героїзму, не применшує честь та гідність воїнів, які самовіддано виконували свій обов’язок в горах та пустелях.

 Повний текст статті

Поетапна кваліфікаційна атестація

Професія кухаря є однією з найпопулярніших і затребуваних у світі. Приготувати щось швидко і навіть смачно може кожен, але кухарі роблять з продуктами щось більше. Вони не просто слідують вимогам рецепта, в потрібній пропорції змішуючи інгредієнти і доводячи продукти до готовності. Великі пізнання в сфері фізіології, хімії, образотворчого мистецтва, а також почуття міри й особлива інтуїція формують те, що ми називаємо кулінарними шедеврами.

 Повний текст статті

Виробниче навчання на підприємстві.

З метою закріплення, вдосконалення та розширення отриманих при навчанні в навчальних майстернях професійних знань, умінь і навичок, освоєння прийомів і способів виконання виробничих робіт і функцій, типових для змісту праці робітника відповідної професії і рівня кваліфікації у виробничих умовах, учні групи № 8 Тячівського професійного ліцею (професія офіціант, бармен) вперше проходять виробниче навчання в умовах виробництва.

 Повний текст статті

15 лютого 2016 р.

Професія автослюсаря – це професія №2 після водія. Адже якість роботи водія багато в чому залежить від того, як буде працювати слюсар з ремонту автомобілів. В рамках тижня професії слюсар з ремонту автомобілів, що відбувся в ліцеї 8-12 лютого, учні переглянули ряд відеофільмів з технічного обслуговування і ремонту автомобілів, взяли участь у дискусії на тему: «Слюсар з ремонту автомобілів – професія, для тих, хто любить техніку». Майстром виробничого навчання Патрусом М. М. проведений відкритий урок в групі І курсу за темою «Розбирально-складальні роботи». Відбувся також захист рефератів, підготовлених учнями, на тему: «Науково-технічний прогрес і автомобілебудування». Завершенням тижня став конкурс професійної майстерності та олімпіада з предметів професійного циклу.

Відкритий урок з креслення.

Згідно плану роботи методичної комісії на філії Тячівського професійного ліцею викладачем Декетом В.В. проведено відкритий урок з предмету креслення в групі №16 (І курс)з професії столяр-тесляр.

 Повний текст статті

Бій під Крутами.

29 січня 2016 року прославити честь і героїзм української молоді, яка жертовно загинула у боях під Крутами у 1918 році, зібралась сучасна українська молодь — учні Тячівського професійного ліцею. За їх участю в актовій залі відбувся захід, насичений патріотичним духом — «Волі народної дзвін».

 Повний текст статті

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

27 січня 2016 року в Тячівському професійному ліцеї відбувся захід, присвячений цій події — бесіда-реквієм: «Голокост- трагедія ХХ століття: історія та уроки».

 Повний текст статті

22 січня – День Соборності України

Учні та викладачі нашого ліцею прийняли активну участь у проведенні заходів, присвячених цій події: урок Соборності "Єднання заради Незалежності", година спілкування "Любіть Україну, як вірні сини", історична вікторина "Україна - моя Батьківщина", заочна екскурсія-подорож "Схід і Захід разом", книжкові виставки "22 січня День Соборності України», «Велич України в її Соборності» - стали внеском колективу ліцею в загальне відзначення єдності і неподільності України.

 Повний текст статті


Вручення дипломів кваліфікованого робітника

15 та 19 січня в Тячівському професійному ліцеї випускникам груп №2 (професія секретар керівника (організації, підприємства, установи), оператор комп’ютерного набору, майстер виробничого навчання Губанова Л.Л.) та №13 ( професія електромонтажник силових мереж та електроустаткування, майстер виробничого навчання Коциба М.С., класний керівник Мацола М.І.) урочисто вручили дипломи кваліфікованого робітника.

 Повний текст статті

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26