CSS Drop Down Menu by PureCSSMenu.com
http://mon.gov.ua/

proftekhosvita.org.ua/uk/

zpto.ues.by

uon.uz.ua

pedpresa.com

Пошук роботи

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  

29 березня 2013 року

Відбулось підсумкове засідання атестаційної комісії ліцею. На ньому була присутня член експертної групи з вивчення досвіду роботи викладачів спеціальних дисциплін і майстрів виробничого навчання ПТНЗ, методист НМЦ ПТО у Закарпатській області Ладижець І. М. Педагогічні працівники, що атестувались, поділились результатами своєї педагогічної діяльності у міжатестаційний період.

27 березня 2013 року

На базі Тересвянської філії ліцею відбулось засідання обласної методичної секції педагогічних працівників електротехнічного виробництва на тему «Якісне навчання – основний чинник формування професійного та конкурентоспроможного робітника». Учасники секції відвідали відкриті уроки з електротехніки («Джерела постійного струму, їх е.р.с. та внутрішній опір») і виробничого навчання («Оброблення кінців проводів кабелю та приєднання їх до пускорегулювальної апаратури»), які провели викладач Цимбаліста М. В. та майстер виробничого навчання Гутій В. В.

21 березня 2013 року

Відбулась конференція, присвячена річниці проголошення незалежності Карпатської України «Карпатська Україна: погляд через роки». Активну участь у проведенні конференції взяли члени історичного гуртка «Патріот» (керівник Копчалюк М. А.) Мелеганич Н., Немеш Л., Бенчак Я., Алечко Х., Медвідь Д. Учасники переглянули відеофільм «Карпатська Україна: 1939» та презентацію «Національно-визвольний рух на Закарпатті».

12 березня 2013 року

Учениця філії ліцею Степа Марія (група професії електромонтажник силових мереж та електроустаткування) взяла участь в обласній олімпіаді з предмета «Електротехніка» (викладачі Цимбаліста М. В. і Цимбалістий В. М.), яка проводилась на базі Ужгородського професійного машинобудівного ліцею, і зайняла призове ІІІ місце. Під час проведення олімпіади відбувся обмін досвідом серед викладачів ПТНЗ. Своїми методичними напрацюваннями із використання інтерактивних методів навчання на уроках з предмета «Електротехніка» поділився з колегами викладач ліцею Цимбалістий В. М.

7 березня 2013 року

В рамках тижня з професії столяр на філії ліцею проведений конкурс «Кращий з професії». Перше місце журі присудило Чернявцю Миколі та Ключкею Івану. Друге місце зайняв Поковба Олександр, третє – Чендей Іван і Варга Іван.

7 березня 2013 року

Згідно наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації №30 від 1. 02. 2013 року «Про проведення у 2013 році фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!» в ліцеї пройшов другий його етап, в якому взяли участь всі начальні групи. Компетентне журі визначило кращі роботи. Призові місця розподілились наступним чином: І місце – групи № 4 і № 9, ІІ місце – групи № 7 і № 11, ІІІ місце – групи № 3, № 10 та № 8.

Фестиваль-конкурс "Воскресни писанко"
Переглянути фото...

27 лютого 2013 року

У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії секретар керівника (організації, підприємства, установи) ліцей представляли учениці групи № 4 (майстер виробничого навчання Вайнагій Н. В.) Церкуник Мар’яна та Банк Марина, які зайняли відповідно 4-е і 7-е місця.

20 лютого 2013 року

Відбулась презентація навчального закладу на тему: «Вільний вибір професії – один із елементів соціальної справедливості». На заході були присутні Кушілка В. В. – директор Тячівського районного центру зайнятості населення, Правда Є. В. – начальник відділу організації професійного навчання Закарпатського обласного центру зайнятості населення, Стан Ф. І. – заступник голови Тячівської райдержадміністрації, Грабар І. І. – заступник голови Тячівської районної ради, дев’ятикласники загальноосвітніх шкіл Тячівського району.

15 лютого 2013 року

Завершальним етапом навчально-виробничого процесу для учнів групи №3 (професія слюсар з ремонту автомобілів) стала державна кваліфікаційна атестація. Всі учні виконали пробні кваліфікаційні роботи та захистили дипломні роботи. Близько 87% учнів показали знання і вміння з обраної професії на достатній і високий рівень. 100% випускників підтвердили отриманий розряд з професії згідно вимог кваліфікаційної характеристики

Приймальна комісія

Захист роботи

13 лютого 2013 року

Завершились ліцейні змагання із шашок і шахів. Призові місця розподілились наступним чином:

 • шашки
  • І місце – Савко Ігор (група №1);
  • ІІ місце – Змерега Іван (група №10);
  • місце – Бура Олександр (група №8).
 • шахи
  • Ковач Василь (група №4);
  • ІІ місце – Болдижар Віктор (група №1);
  • ІІІ місце – Тиводар Михайло (група №4).

11 лютого 2013 року

В бібліотеці ліцею відкрилась книжкова виставка до Дня рідної мови «Рідна мова – життя духовного основа». Учні мають змогу ознайомитись з книгами українських авторів, які в своїх творах розкривають процеси історичного розвитку української культури, описують особливості усного та писемного мовлення, надають рекомендації щодо етики і культури ділового спілкування.

29 січня 2013 року

На засіданні педагогічної ради підведені підсумки навчально-виробничої діяльності педагогічного колективу ліцею за І семестр та визначені завдання на ІІ семестр 2012-2013 н. р. Також перед колегами звітували викладачі Геревич О. В., Копчалюк М. А., майстер виробничого навчання Чайка С. П. про результативність своєї роботи у міжатестаційний період.

18 січня 2013 року

Брати Принц Володимир та Принц Василь неодноразово ставали призерами як районних, так і обласних етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої Академії Наук. В ліцеї вони здобувають професію електромонтажника силових мереж та електроустаткування. Ось і в цьому році робота Принца Володимира на тему: «Тересвянці за соборність України» (наукові керівники викладачі-методисти ліцею Цимбаліста М. В. і Цимбалістий В. М.) визнана кращою на захисті науково-дослідницьких робіт у відділенні історії України Тячівської філії МАН. Компетентне журі відмітило наукову спрямованість роботи та насиченість її цікавими історичними фактами.

15 січня 2013 року

Відбувся захист науково-дослідницьких робіт у відділенні філології та мистецтвознавства Закарпатського територіального відділення МАН України. Тячівський професійний ліцей представляла Немеш Леся - учениця другого курсу групи №11 (професія секретар керівника (організації, підприємства, установи), оператор комп’ютерного набору), яка здобула перше місце. Вона успішно захистила роботу на тему: «Українська мова та Інтернет». Метою роботи було дослідити, як українська мова функціонує у всесвітній мережі.

9 січня 2013 року

В ліцеї пройшли педагогічні читання на тему «Розвиток творчої активності учнів на уроках теоретичного та виробничого навчання». Викладач-методист Цимбалістий В. М. поділився досвідом з своїми колегами про використання програми Intel® «Навчання для майбутнього» для організації самостійної проектно-дослідницької діяльності учнів.

Перед присутніми також виступили майстер виробничого навчання Вайнагій Н. В. («Використання мультимедійних презентацій на уроках виробничого навчання»), старший викладач Геревич О. В. («Інноваційні підходи при викладанні хімії як засіб розвитку творчої активності учнів»), методист Чайка Б. М. («Розвиток пізнавальної активності учнів шляхом використання інформаційно-комунікаційних технологій»), заступник директора з НР Дерен Л. Г. («Використання інформаційних технологій на уроках світової літератури») та ін.

20 грудня 2012 року

В рамках тижня професії кухар майстрами виробничого навчання Григоренко Г. П. і Бокоч В. М. проведений конкурс професійної майстерності на звання «Кращий кухар» серед учнів ліцею. Конкурс проводився у два етапи. Учасники виконували теоретичне і практичне завдання. Компетентне журі визначило переможців. Ними стали учні групи №17 Романюк О., Савула О. і Яринич А.

17 грудня 2012 року

Майстром виробничого навчання Овечкіною Н. А. проведений відкритий урок виробничого навчання в групі другого курсу з професії офіціант, бармен. Тема уроку: «Техніка роботи офіціанта з підносом при подачі страв і напоїв». В процесі уроку учні виконували практичні вправи, відшліфовували техніку роботи з підносом.

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26