CSS Drop Down Menu by PureCSSMenu.com
http://mon.gov.ua/

proftekhosvita.org.ua/uk/

zpto.ues.by

uon.uz.ua

pedpresa.com

Пошук роботи

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  

07.10.2016 р. Відкритий урок виробничого навчання

7 жовтня, з метою вдосконалення організації цільового відвідування та взаємовідвідування уроків для вивчення досвіду, накопиченого в навчальному закладі, викладачі і майстри в/н методичної комісії електротехнічних професій(голова Цимбалістий В.М), згідно графіка взаємовідвідування уроків у групах філії Тячівського професійного ліцею відвідали фрагмент уроку виробничого навчання на виробництві на тему: „ Монтаж розподільних ящиків низької напруги”, проведений майстром виробничого навчання В.В. Гутій в групі №19 (професія електромонтажник силових мереж та електрообладнання).

 Повний текст статті

05.10.2016 р. Профорієнтаційний майстер-клас «Моя майбутня професія»

Практично кожна людина хоча б один раз у житті стикалась з проблемою необхідності вибору майбутньої професії.

 Повний текст статті

04.10 - 05.10.2016 р. Засідання методичних комісій

Відповідно до плану методичної роботи на 2016-2017 н.р. та планів роботи методичних комісій, 4-5 жовтня були проведені чергові засідання методичних комісій. На порядок денний методичної комісії професії секретар керівника (організації,підприємства, установи), оператор комп’ютерного набору (голова Губанова Л.Л.). винесені такі питання:

1. Про стан укладання договорів на виробничу практику та готовність учнів групи №7 до виробничої практики.

2. Аналіз якості знань, умінь та навичок на уроках виробничого навчання.

3. Вивчення системи роботи викладачів, які атестуються з індивідуалізації роботи з учнями.

4.Організація роботи школи молодого педагога, якою керує член методичної комісії Кость Н.С.

Члени методичної комісії природничо-математичної підготовки (голова Геревич О.В.) розглянули такі питання:

1.Обговорення та погодження завдань для ліцейних олімпіад з математики, фізики, хімії, біології.

2.Про створення творчої групи для підготовки методичного збірника з проблеми «Активізація пізнавальної діяльності учнів як засіб саморозвитку творчої особистості шляхом використання нетрадиційних форм навчання».

3.Про підготовку та проведення предметних тижнів.

Зокрема, з другого питання порядку денного, викладач Цимбалістий В.М. зазначив, що з метою ефективного та результативного впровадження інноваційних технологій слід спрямувати діяльність творчої групи на поглиблене вивчення найбільш значущих наукових ідей, покладених в основу педагогічних інновацій.Творчі групи здійснюють свою діяльність відповідно до розробленого плану. На початковому етапі роботи творчої групи важливо визначити конкретні завдання кожному членові творчої групи, що забезпечить цілеспрямоване поглиблене дослідження вибраної науково-методичної проблеми та ефективне впровадження в практичну діяльність.

03.10.2016 р. До Міжнародного дня людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

 Повний текст статті

30.10.2016 р. «Учителю мій дорогий, тобі наша шана й подяка!...»

«Поволі падає золоте листя і вкриває задуману землю розкішним золотим килимом, у якому ніби загубилися ваші ніжні посмішки, дорогі педагоги. Вони як маленькі натомлені сонця розсипаються міріадами грайливих блискіток і наповнюють ваші очі радістю. І це золото, дароване вам щедрою осінню в знак щасливої долі, і цей день, осяяний тисячами щирих посмішок вдячних учнів, належить вам, дорогі вчителі» - такими теплими, щирими словами розпочалися урочистості з нагоди Дня працівників освіти у нашому ліцеї.

 Повний текст статті

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

На землі є три головні цінності. Це хліб, щоб народ завжди був здоровий і сильний, жінка, щоб не обірвалася нитка життя, і книга, щоб не обірвався зв'язок часів.

 Повний текст статті

27-28 вересня 2016 р. До75-ої річниці трагічних подій в Бабиному Яру

Пам'ять про трагедії війни нагадує нам про те зло, до якого вона може призвести, і допомагає уникати агресії та ненависті. І тому цього року, коли живемо в стані війни за соборність країни, пам'ять про Бабин Яр особливо актуальна.

 Повний текст статті

27.09.2016 р. Консультативно – методична допомога НМЦ ПТО

Постійне оновлення змісту професійно-технічної освіти та організації навчально-виробничого процесу, відповідно до сучасних науково-технічних досягнень та ринкових змін в економіці, потребують нових підходів до оцінювання результатів діяльності професійно-технічних навчальних закладів. Складовою системи контролю за якістю підготовки кваліфікованих робітників у професійно-технічних навчальних закладах є атестація навчального закладу. Згідно з Наказом департаменту освіти та науки облдержадміністрації від 12.10.2015р. №272 «Про організацію та проведення атестації професійно-технічних навчальних закладів» затверджено графік проведення атестації ПТНЗ області. Відповідно до цього графіка у 2017р. Тячівський професійний ліцей підлягає плановій атестації, яка дає можливість визначити спроможність навчального закладу здійснювати освітню діяльність на рівні державних стандартів. Атестація – це насамперед допомога навчальному закладу в поліпшенні якості надання освітніх послуг.

Основними завданнями атестації є:

-аналіз і оцінка реального стану організації та здійснення навчально-виховного процесу;

-оцінка відповідності знань, умінь і навичок учнів вимогам навчальних планів і програм;

-визначення відповідності умов профтехосвіти, наявної матеріально-технічної та навчально-методичної бази вимогам навчальних планів і програм;

-оцінка якісного складу педагогічних і керівних працівників.

У зв’язку з атестацією навчального закладу 27 вересня методисти НМЦ ПТО Савченко Т.Л. та Горячова Л.Б. надали суттєву консультативно-методичну допомогу та відповідні рекомендації керівництву ліцею та головам методичних комісій.

Батьківські збори як засіб підвищення ефективності навчально-виховного процесу

Батьківська громадськість – важливий союзник нашого навчального закладу у навчанні і вихованні учнів та забезпеченні якісної підготовки висококваліфікованих робітників.

 Повний текст статті

19.09.2016 р. Обираючи професію – обираєш долю

Випускник із новеньким атестатом про середню освіту — немов витязь на роздоріжжі. Адже перед ним не три дороги, а більше, та немає придорожнього каменя, на якому було б чітко написано, які випробування чекають на цього випускника на кожній дорозі. Багато доріг привабливі. Але потрібно обрати ту, яка максимально відповідала б схильностям і особливостям особистості. А цей вибір зробити не так вже й легко.

 Повний текст статті

День комп'ютерника та програміста

12.09.2016 р. у Тячівському професійному ліцеї відзначили свято комп'ютерника та програміста. На сьогоднішній час комп’ютер входить стрімкими темпами в життя кожної людини. І вже сьогодні ми можемо сказати, що немає жодної професії, яка б не була пов’язана з використанням обчислювальної техніки. Однією з провідних професій, яка дає глибокі знання користувача комп’ютера, є професія оператора комп’ютерного набору. Наш навчальний заклад готує робітників цієї професії. Дуже важливим в роботі користувача комп’ютера є вміння програмувати. На уроках основ програмування учні складають різноманітні алгоритми та програми, крок за кроком вивчають мову програмування, – і перед ними відкривається світ раніше нерозв’язаних задач.

Найчастіше слово "програмування" й все, що з ним пов'язано, асоціюється у звичайної людини тільки із персональним комп'ютером, проте це не так. Практично кожен електронний пристрій - від пульта дистанційного керування до складних промислових верстатів із програмним управлінням - свого часу пройшли через руки фахівців із програмування.

І хоча поки що це свято цілком і повністю віртуальне, плоди праці наших славних комп’ютерників та програмістів вельми і вельми реальні. Значення цієї професії у повсякденному житті важко недооцінити. Цей рід діяльності стає все більш масовим і, в той же час, символізує авангард сучасного суспільства. Вітаємо педагогічних працівників Губанову Л.Л., Кость Н.С., Копотюка І.Г., інженера-електронника Деяка П.П. та учнів груп №2,7 (професія секретар керівника (організації, підприємства, установи), оператор комп’ютерного набору) з їх професійним святом!!!

1 вересня 2016
Щасливих доріг країною Знань!

Проминуло літо непомітно,

В спогадах лишивши теплий слід.

І ліцей вам усміхається привітно,

Обіцяючи відкрити новий світ.

Такими словами розпочалася 1 вересня святкова лінійка в Тячівському професійному ліцеї. Цього дня до рідного гніздечка учні ІІІ курсу прийшли вже на фініш, а першокурсники стали лише на старт до свого професійного зростання. Дружня родина ліцею прийняла у свою сім’ю першокурсників з відкритим серцем та щирими словами. Опинившись на святковій лінійці, відразу натрапляєш на допитливий, але, разом з тим і розгублений погляд першокурсників, бадьорі очі старших учнів, привітний погляд викладачів та доброзичливі посмішки гостей свята. Усе це, об`єднавшись, створило неповторну атмосферу добра та єдності, а урочисте звучання гімну нашої держави остаточно поєднало всіх в коло миру, додало гордості та згуртованості.

Промова директора ліцею Бокоча Петра Михайловича, змусила всіх присутніх на мить затамувати подих та теплими, наставницькими словами пролунала вона в серцях кожного. Він побажав ліцеїстам віри, наснаги успіхів у новому навчальному році. А напутні слова майстра виробничого навчання Губанової Л.Л., представника райвіськкомату Клюшника Ю. П. налаштували всіх на наполегливу і творчу працю, бажання вчитися і передавати знання іншим.

Продзвенів перший дзвоник і розпочався перший урок - це урок патріотизму, єдності українського народу, тема якого «Від проголошення Незалежності до нової України»... І почалася подорож Україною, де учні переконалися, що Україна – єдина, соборна, унітарна держава. І для збереження її цілісності та незалежності відбулася революція гідності, де постраждали тисячі українських громадян, полетіла у вирій Небесна Сотня…Ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих і висловлюємо впевненість в тому, що наш народ зробить все можливе і не можливе, щоб в нашій країні запанував мир і спокій.

<Вітаємо всіх учнів ліцею з Першим вересня та бажаємо успіхів, витримки та сил у новому навчальному році.

Відкрий же швидше, наш ліцею двері,

Хай рушничком на щастя стелиться поріг.

Сріблястий дзвоник нас покличе знову

В країну Знань. Щасливих вам доріг!

29.08.2016

29 серпня 2016 року в Тячівському професійному ліцеї під головуванням директора відбулося традиційне засідання серпневої педагогічної ради. Відкриваючи засідання, Бокоч П.М. привітав усіх викладачів та майстрів виробничого навчання з початком нового навчального року. Директор ліцею детально проаналізував роботу навчального закладу за минулий 2015- 2016 навчальний рік, окреслив ті завдання, які стоять перед колективом в цілому та перед кожним викладачем зокрема. У своєму виступі він розповів про зусилля колективу щодо підготовки ліцею до нового навчального року, зазначив, що робота велася відповідно до перспективного, річного плану роботи на 2015-2016 н.р. і була направлена на реалізацію науково-методичної проблеми ліцею: «Розвиток творчої активності учнів на уроках теоретичного та виробничого навчання». За словами керівника, в минулому навчальному році були здійснені великі обсяги ремонтних робіт, продовжуються заходи по оновленню матеріально-технічної бази навчальних кабінетів і лабораторій.

Директор ліцею наголосив, що головним для всього педагогічного колективу залишається необхідність побудови такого навчально-виховного процесу, який відповідає сучасним вимогам. На перше місце треба ставити підготовку кваліфікованого робітника, особистість, яка вміє і знає як жити в сучасному світі, яка зможе знайти застосування своїм знанням і вмінням – вважає Петро Михайлович. Педколективом було обговорено і затверджено план роботи на новий навчальний рік, педагогічне навантаження викладачів, майстрів виробничого навчання, структуру навчального року, правила внутрішнього трудового розпорядку, закріплено класних керівників, майстрів виробничого навчання за групами, призначено завідуючих кабінетами, майстернями, лабораторіями та голів методичних комісій. У своєму заключному слові директор ліцею побажав усім присутнім, щоб галерея їхніх професійних перемог та досягнень постійно поповнювалася новими ракурсами, а самоосвітні кейси та портфоліо – новими методами, прийомами, інноваціями, що у свою чергу сприятиме успішній реалізації компетентнісного підходу та модернізації навчально-виховного процесу в ліцеї в цілому.

24.06.2016

24 червня 2016 року Державною кваліфікаційною атестацією закінчили навчання учні групи №17, які здобули професію «Кухар, офіціант». Комісія в складі представників підприємств міста Бердар Е.М. голови комісії, директора Бокоча П.М., адміністрації ліцею, майстрів виробничого навчання Григоренко Г.П., Погоріляк О.І., мала змогу оцінити знання ліцеїстів. Учні володіли програмовим матеріалом, показали ґрунтовні знання зі спеціальних предметів, у відповідності до вимог кваліфікаційних характеристик та встановленим розрядам. Оцінки високого рівня отримали Влашин Т., Палко С., Дьордяй О. та ін. Випускники показали, що вони здатні ефективно використати свої знання для виконання всіх, передбачених навчальною програмою, завдань. Виконано ще одне з важливих завдань педколективу – підготувати випускників до життєвих реалій, допомогти їм самоствердитися, усвідомити можливість професійної кар’єри.

Звіт директора

17 червня 2016 року в Тячівському професійному ліцею відбулися загальні збори працівників ліцею, на яких були присутні 58 чоловік. На порядку денному стояв звіт директора ліцею Бокоча Петра Михайловича про роботу ліцею у 2015-2016 навчальному році. Забезпечували належне проведення зборів робоча президія у складі двох чоловік: голови зборів – В.В. Декета, секретаря зборів – Л.Г. Дерен, а також лічильної комісії у складі трьох чоловік: голови комісії – О.М. Вакій, секретаря комісії – К.М. Савули та члена комісії – О.В. Геревич.

Працівники з цікавістю вислухали звіт директора ліцею , який нагадав усім присутнім про досягнення за 2015 – 2016 навчальний рік, подякував всьому колективу за плідну і злагоджену роботу, а також окреслив перспективи розвитку ліцею у наступному році. В обговоренні звіту директора взяли участь 5 чоловік, які висловили багато схвальних думок в адресу директора і оцінили роботу за звітний період «задовільно». Для об’єктивного оцінювання роботи директора ліцею проведене таємне голосування, в результаті якого 58 чоловік визнали роботу «задовільною», жодна людина не визнала роботу «незадовільною». Отже, в результаті загальними зборами працівників Тячівського професійного ліцею було затверджено наступне рішення: «Роботу директора ліцею за звітний період вважати задовільною».

23.06.2016

23 червня 2016 року працівниками управління Пенсійного фонду України в Тячівському районі проведено флеш-моб для вихованців ліцею на тему легалізації заробітної плати. Увагу учнів привернули кодові фрази, які були підготовлені для проведення флеш-мобу та зацікавив сам спосіб подання інформації. Працівники фонду, на чолі із начальником управління Пенсійного фонду Данилич Сергійом Семеновичем, розповідали про залежність розміру пенсії від страхового стажу та заробітку, з якого сплачуються внески, і про інші соціальні гарантії, які надає легальне працевлаштування. Працівники управління мають надію, що завдяки проведеній акції майбутні пенсіонери замисляться про наслідки нелегальних заробітків сьогодні та про своє майбутнє.

Державна підсумкова атестація

Тихо! Ідуть іспити! Саме під такм гаслом проходить державна підсумкова атестація у Тячівському професійному ліцеї. Група № 19 (ІІ курс з професії електромонтажник силових мереж та електроустаткування) з 14 по 24 червня здає іспити з загальноосвітньої підготовки: українська мова та література, математика та іноземна мова. Під час здачі іспитів учні прикладають усіх зусиль, щоб показати свої вміння, навички, професіоналізм. Усе як завжди, спека, хвилювання, але наші учні не здаються. Перевірка знань проводиться з метою засвоєння умінь і навичок із вивчених предметів, уміння застосувати вивчений матеріал під час виконання конкретних вправ, майстерно висловлювати власні думки. Період, звісно нелегкий, але ліцеїсти справляються і з гордістю демонструють набуті у навчальному закладі знання. Від щирого серця бажаємо гарних оцінок, успіху, терпіння, наснаги, натхнення та подальших перемог!

Відкритий урок виробничого навчання

15 червня 2016р. у групі № 10 (професія слюсар з ремонту автомобілів), майстром виробничого навчання Патрус М.М., проведено відкритий урок на тему: Ремонтні роботи. Під час виконання завдань майстер проводив цільові обходи робочих місць, перевіряв дотримання послідовності виконання дій, згідно інструкційно-технологічних карток, проводив поточний інструктаж. Особлива увага зосереджена на охороні праці під час виконання основних завдань з теми. Було використано взаємоконтроль знань учнів. В кінці уроку проведено заключний інструктаж та підведені підсумки з аналізом виконаних робіт. На даному занятті учні практично закріпили знання, здобуті на уроках теоретичного навчання.

Засідання методичної комісії

15.06.2016 р. Відбулося чергове засідання методичної комісії професії секретар керівника (організації, підприємства, установи), оператор комп’ютерного набору.

 Повний текст статті

"З ВІРОЮ В СИЛУ ДУХА НАРОДНОГО"

Цьогоріч виповнюється 160 років від дня народження геніального поета, справжнього патріота українського народу - Великого Каменяра - Івана Яковича Франка. За Указом Президента 2016 рік проголошений Роком І.Я. Франка. З нагоди цієї визначної події в районній бібліотеці було проведено огляд-конкурс читців-декламаторів творів І.Франка "З вірою в силу духа народного". 7 червня зібрала нас у читальному залі проста і добра людина і, водночас, геніальний поет, справжній патріот українського народу - Великий Каменяр. Учасниками конкурсу стали користувачі бібліотеки та учні нашого закладу.

Ведучі - бібліотекар та учні ліцею розповіли коротку біографію поета, класика української літератури, геніального письменника, перекладача, публіциста, громадського і просвітницького діяча, який своєю невтомною працею будив і зміцнював національну свідомість українців. Було продемонстровано слайди з уривками його життя. Учні читали вірші І.Франка, твори Ю.Ю. Драгун, яка присвятила збірку поезій Франкові з нагоди ювілею, М.І. Грицан, присвячені Великому поету та власні твори про поета, а журі визначали найкращих.

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26