CSS Drop Down Menu by PureCSSMenu.com
http://mon.gov.ua/

proftekhosvita.org.ua/uk/

zpto.ues.by

uon.uz.ua

pedpresa.com

Пошук роботи

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  

17.10.2017р. За освітою – до профтехосвіти!!!

Саме цієї осені, вступивши до Тячівського професійного ліцею, учні знайшли себе в професії, яку люблять. Саме тут вони стали справжніми друзями. Не проґавте можливість приєднатися до них, бо час спливає!

 Повний текст статті

Святкування Дня Захисника Вітчизни.

Тересвянська філія Тячівського ліцею урочисто вшанувала захисників Вітчизни, тересвянців, які брали участь у війні на Сході України і тих, що загинули при виконанні священного військового обов’язку перед українським народом і Україною.

 Повний текст статті

13.10.2017р. День цивільного захисту.

12-13 жовтня, відповідно до наказу директора ліцею було проведено День цивільного захисту. Під час планування заходів головним завданням було визначити практичну перевірку готовності навчального закладу до проведення ефективних заходів щодо захисту особового складу під час виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та військового характеру, можливих терористичних актів, організованого переведення системи роботи з мирного часу на військовий стан, виховання в учнів високих морально-психологічних якостей, відваги, мужності, витримки, ініціативи, спритності.

Під час проведення Дня цивільного захисту працівники та учні ліцею були ознайомлені з правилами техніки безпеки при користуванні електроприладами, легкозаймистими речовинами, правилами протипожежної безпеки та засобами пожежогасіння. Викладачами предмету «Захист Вітчизни» Лазаренко О.П. та Небола М.М. були показані індивідуальні засоби захисту та вимірювальні прилади, а під керівництвом викладача Вакій О.М. достойно проявили себе дівчата - у змодельованій надзвичайній ситуації показали навички медико-санітарної підготовки.

У формі змагань пройшло відпрацювання дій під час сигналів «Радіаційна небезпека» та «Хімічна тривога». Змагання було розділено на чотири етапи:

1. Використання індивідуальних засобів захисту органів дихання і шкіри.

2. Вміння надання першої медичної допомоги при опіках, переломах та втраті свідомості.

3. Транспортування потерпілого на ношах.

4. Використання вогнегасників при гасінні пожежі.

Завершальним етапом була евакуація ліцею, де учні та викладачі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

День цивільного захисту проведено цікаво та повчально. Учні та педагогічний колектив удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

25.09.2017р. Участь у Всеукраїнському вебінарі.

25 вересня викладач спецтехнології Чайка Б.М. та майстер виробничого навчання Патрус М.М. (професія слюсар з ремонту автомобілів) долучились до участі у Всеукраїнському вебінарі «Машинобудування та професійна освіта України – разом до Європейського майбутнього», який проводив навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Донецькій області.

У ході означеного заходу учасники обмінялися досвідом співпраці навчальних закладів та партнерів-замовників кадрів, презентували роботу щодо підготовки кваліфікованих робітників з використання елементів дуальної форми навчання, сучасних педагогічних та виробничих технологій. Окрім того, обговорювались проблеми машинобудівної галузі та можливості їх вирішення.

Під час вебінару представники різних регіонів дійшли до висновку, що поглиблення та розширення партнерських взаємовідносин із замовниками робітничих кадрів є першочерговим завданням для ефективної діяльності та розвитку машинобудування всієї країни.

01.09.2017 р. Першовересень знову кличе…

Ось і закінчилось сповнене веселощів і радості літо. Якби не впертий календар, то ми б і не повірили в це, адже зелень на деревах ще така свіжа, а небо таке пронизливо-синє і високе. І лише замріяні осінні вечори підтверджують правоту календаря.

 Повний текст статті

Засідання педагогічної ради.

Відповідно до річного плану роботи 29 серпня 2017 року відбулося засідання педагогічної ради навчального закладу. Учасники педради зробили детальний аналіз роботи ліцею за 2016-2017н.р., та затвердили план роботи на 2017-2018 н.р. Особливу увагу було звернено на зміцнення матеріально-технічної бази навчального закладу, комплексно-методичне забезпечення предметів та професій. Радою окреслено орієнтовні напрями, за якими працюватиме навчальний заклад у новому навчальному році, одними з основних завдань на наступний рік є: підготовка до атестаційної експертизи, працевлаштування випускників, ефективна організація виробничої практики, подальше зміцнення навчально-матеріальної бази, активізація діяльності педагогів.

ВИПУСК З ПРОФЕСІЇ КУХАР, ОФІЦІАНТ

В 2016/17 навчальному році колективом Тячівського професійного ліцею Закарпатської області підготовлено черговий випуск з професії кухар, офіціант. 30 червня 2017 року в урочистостях випуску учнів брали участь представники адміністрації навчального закладу, педагогічний колектив та гості.

Зі словами привітання до випускників звернувся директор ліцею Бокоч П.М.: «Шановні випускники! Ми відчуваємо гордість за вас, за те, що ви проявили наполегливість та цілеспрямованість, змогли стати справжніми фахівцями. Віримо, що викладачам навчального закладу вдалося підготувати вас до самостійного професійного життя, що вас чекає успіх в подальшій професійній діяльності!»

30.06. 2017р. Поетапна кваліфікаційна атестація.

На підставі вивчення ринку праці навчальний заклад ліцензує підготовку молоді за одиночними та інтегрованими професіями. Ступенева освіта передбачає поступове навчання учнів за професіями, починаючи з найнижчого кваліфікаційного рівня. Після навчання за кожним кваліфікаційним рівнем виникає необхідність перевірки знань, умінь та навиків учнів, присвоєння їм конкретного кваліфікаційного рівня. Цей період навчання відноситься до проміжного контролю навчальних досягнень та рівня кваліфікаційної атестації учнів, слухачів. Цей комплекс заходів визначається терміном «поетапна атестація».

30 червня 2017 року після успішного закінчення виробничої практики, виконання пробних кваліфікаційних робіт про свою готовність до самостійного виконання комплексу робіт з обраної професії звітувала група №15 з професії електромонтажник силових мереж та електроустаткування, електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж (майстер в/н Лазур В.Ф., класний керівник Цимбалістий В.М.).

Учні відповідально поставились до цієї події. Найкраще відповідав на поставлені запитання під час екзамену Марко Стасюк. Комісія у складі викладача М.В.Цимбалістої, зав. філії В.В.Декета, майстра в/н В.Ф.Лазур залишилася задоволеною знаннями учнів.

30.06.2017р. Державний кваліфікаційний іспит.

Напруженим виявився останній тиждень червня для учнів групи №3 з професії кухар, офіціант. Свої досягнення в теоретичних знаннях вони демонстрували під час проведення державного кваліфікаційного іспиту. Затамувавши подих, слухають своїх вихованців наставники - майстри виробничого навчання Григоренко Г.П. та Погоріляк О.І. Багато зусиль вкладено педагогами ліцею, щоб підготувати сучасного працівника, який вирізняється компетентністю, самостійністю, відповідальністю і мобільністю, системним і аналітичним мисленням; інформаційною, правовою і екологічною культурою; підприємницькою і творчою активністю, готовністю до постійного оновлення знань.

Майбутні робітники ретельно підготувалися до ДКА, про що свідчили змістовні відповіді. Навіть ті учні, які сильно хвилювались, переборювали свої емоції, збиралися з думками та ґрунтовно відповідали.Заступник директора ліцею Балашова Ю.В. привітала випускників з отриманими результатами, які допоможуть їм в самостійному житті і побажала успіху.

29-30.06.2017р. Тихо! Ідуть іспити!

Саме під таким гаслом розпочався завершальний тиждень навчання у нашому ліцеї. Згідно плану роботи ліцею на 2016-2017 навчальний рік та зведеного графіку навчально-виробничого процесу 29-30 червня в групах №№ 1,2,5,7,10, 15 була проведена поетапна кваліфікаційна атестація. Атестація проводилась відповідно до Положення про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах. Всі учні успішно пройшли виробничу практику, виконали кваліфікаційні пробні роботи на робочих місцях, передбачені програмою виробничої практики.

Про міцні професійні знання, навички і уміння свідчать наслідки кваліфікаційних іспитів. Більшість учнів показала знання і вміння з обраної професії на достатньому рівні.

На фото: іспити здають офіціанти, бармени, слюсарі з ремонту автомобілів, оператори комп’ютерного набору.

27.06.2017р. Звіт директора.

Закінчується навчальний рік і традиційно у актовій залі ліцею зібралися представники трудового колективу, піклувальної ради, педагоги, щоб підсумувати роботу навчального закладу, оцінити діяльність директора протягом 2016/2017 навчального року. На зборах була присутня директор НМЦ ПТО у Закарпатській області Слюсарєва О.В.

На порядку денному – звіт директора ліцею Бокоча П.М. «Про підсумки роботи Тячівського професійного ліцею у 2016-2017 навчальному році та завдання на 2017-2018 навчальний рік».

Директор відзвітувався перед колективом про діяльність закладу за 2016-2017 навчальний рік, розповів про виконання плану виробничої діяльності, заходи щодо зміцнення матеріально-технічної бази ліцею, вказав на досягнення як учнів, так і працівників. Підтримати директора виявили бажання працівники закладу – викладач хімії та біології Мацола М.І., майстер виробничого навчання Погоріляк О.І., заступники директора Балашова Ю.В. та Зизень Я.М. Кожний працівник у своєму виступі позитивно схарактеризували роботу директора, а також з розумінням висловилися, як нелегко бути керівником такого закладу побажали успіхів у нелегкій справі.

Перед присутніми виступила О.В. Слюсарєва, яка зазначила, що в новому навчальному році особливу увагу потрібно звернути на атестацію професій, рекомендувала активізувати навчально-виробничу діяльність закладу і побажала педагогічному колективу творчих здобутків та наснаги. Шляхом таємного голосування роботу керівника визнано задовільною.

20.06.2017р. Готуємося до нового навчального року.

Закінчується навчальний рік, розпочинається пора літнього відпочинку не лише в учнів, а й у педагогів – пора розваг, емоцій, вражень та подорожей. Однак, уже сьогодні адміністрація Тячівського професійного ліцею переймається нагальними питаннями: результативністю вступної кампанії 2017/2018 н.р. та ремонтними роботами. Так, впродовж останніх двох тижнів, ми маємо можливість спостерігати, як після ремонту змінюється естетичний вигляд майстерень виробничого навчання, навчальних кабінетів. Роботи, що наразі виконуються, жодним чином не впливають на процес навчання.

На особливому контролі дирекції навчального закладу поліпшення побутових умов проживання учнів у гуртожитку: проводиться побілка в кімнатах, встановлено 17 метало-пластикових вікон, планується провести поточний ремонт вбиральні в цьому приміщенні, розпочато облаштування підлоги керамічною плиткою у фойє першого поверху, замовлено та оплачено 12 шаф для книг і одягу. «Складнощі і проблеми в усіх навчальних закладах однакові, – переконані працівники ліцею. Але особистість керівника і наполегливість колективу можуть навіть у складних економічних умовах вирішувати найгостріші проблеми, відповідати умовам часу».

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25