CSS Drop Down Menu by PureCSSMenu.com
http://mon.gov.ua/

proftekhosvita.org.ua/uk/

zpto.ues.by

uon.uz.ua

pedpresa.com

Пошук роботи

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  

14.02. Поетапна атестація: одержуємо кваліфікаційний розряд.

Традиційно, після проходження виробничої практики, яка передбачена навчальним планом, у ліцеї проводилась поетапна кваліфікаційна атестація учнів з професії «Кухар».

Наприкінці виробничої практики учні виконали кваліфікаційні пробні роботи на робочих місцях. Це дало змогу визначити рівень оволодіння ними професійних знань і практичних вмінь та навичок з професії кухар, кваліфікація ІІІ розряд. Учні відповідально поставились до цієї події. Комісія у складі заступника директора з навчально-виробничої роботи Чайки Б.М., старшого майстра Мізерак О.М., майстрів виробничого навчання Григоренко Г.П., Погоріляк О.І. залишилася задоволеною знаннями учнів. Під час проведення поетапної кваліфікаційної атестації учні групи №3 показали високі знання, які відповідають кваліфікаційній характеристиці кухаря 3 розряду. Отже, вітаємо наших майбутніх випускників та бажаємо їм стати справжніми професіоналами.

13.02.2018р. Змагалися майбутні електромонтажники.

Олімпіади, конкурси фахової майстерності – це серйозна школа творчих змагань, що надає учням можливості перевірити свої знання та вміння, виявити оригінальність мислення, показати здібності до наукового пізнання. А ще, це розвиток пізнавального інтересу до предметів, до майбутньої професії, формування навиків самостійної роботи.

З метою виявлення рівня навчальних досягнень учнів, здійснення контролю за станом організації навчально-виробничого процесу, забезпечення якості підготовки кваліфікованих робітників, відповідно до Правил проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад зі спеціальних дисциплін, конкурсів фахової майстерності, 13 лютого на філії ліцею було проведено олімпіади з предметів електротехніка, технологія електромонтажних робіт та конкурс «Кращий за професією». Цього разу змагалися майбутні електромонтажники. Відповідно до рішення компетентного журі у складі викладачів спецдисциплін Цимбалістої М.В., Цимбалістого В.М., майстрів виробничого навчання Лазур В.Ф., Золотаренко С.Г. почесні місця на олімпіадах розподілились наступним чином:

- І місце – М. Стасюк;

- ІІ місце - Д. Марина, О. Копинець, Я. Палко;

- ІІІмісце – А. Дочинець, М. Танчинець, А. Ребрей, М. Волос, М. Симир.

На конкурсі професійної майстерності переможцями стали:

- І місце – Я.Палко;

- ІІ місце - М. Стасюк;

- ІІІ місце - М. Волос, М. Симир, М. Левко.

Успіх учнів –це і успіх педагогів, які доклали свої вміння, професіоналізм для якісної підготовки переможців. Бажаємо учасникам і переможцям подальших успіхів у навчанні та значних перемог на змаганнях різних рівнів!

День безпечного Інтернету.

07 лютого 2018 року в навчальному закладі проведено онлайн-урок «Вступ до кібербезпеки».

Вітаємо переможця МАН!

В січні 2018 року учень групи № 7 з професії секретар керівника (підприємства, організації, установи), оператор комп’ютерного набору Петро Пилипець здобув І місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Тячівської філії МАН відділення екології та аграрних наук (науковий керівник – Геревич Ольга Василівна).

30.01.2018р. Засідання в режимі онлайн.

30 січня 2018 року представники Хустського професійного ліцею, Хустського професійного ліцею сфери послуг, Тячівського професійного ліцею, зокрема заступник директора з навчально-виховної роботи Балашова Ю.В., старший майстер Мізерак О.М. брали участь в засіданні Закарпатського навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в режимі онлайн.

10.01.2018р. Засідання педради.

10 січня в ліцеї проведено чергове засідання педагогічної ради, на якому було розглянуто та обговорено наступні питання:

1. Підсумки навчально-виховної роботи педагогічного колективу ліцею за І семестр та завдання на ІІ семестр 2017-2018 н. р. (Доповідачі: Балашова Ю.В., заступник директора з навчально-виховної роботи, Мізерак О.М., старший майстер).

2. Про стан безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу (Доповідач Негря Ф.П., інженер з охорони праці).

3. Про організацію роботи з профорієнтації (Доповідач Балашова Ю.В., заступник директора з навчально-виховної роботи).

4. Про виконання рішень попередніх педрад (Доповідач Копчалюк М.А., методист).

Педрада була дієвою: обговорення поставлених питань проходило жваво, у конструктивному ключі, а прийняті рішення вкотре націлили педколектив на ефективне застосування прогресивних технологій навчання.

18-28.12.2017р.Тижні професій.

З 18 по 28 грудня методичною комісією професій громадського харчування проведено тижні професій «Кухар, офіціант» та «Офіціант, бармен». Цікаві заходи, підготовленні та проведені майстрами і викладачами, були спрямовані на популяризацію професій, зацікавленість учнів до обраної сфери діяльності, розвиток їх творчих здібностей. Учні не лише продемонстрували здобуті теоретичні та практичні знання, а й свої творчі вміння, отримали змогу обмінятися досвідом, показали свою професійну підготовку та творчі навички, здобуті у стінах ліцею.

В рамках тижня майстрами виробничого навчання Овечкіною Н.А. та Погоріляк О.І. було проведено майстер-класи на тему «Приготування, оформлення та подавання молочних коктейлів», «Приготування вареників», відкрите засідання «Бізнес клубу» (керівник, викладач спецдисциплін Савула К.М.), на яке завітали відомі підприємці та службовці м. Тячева: зав. сектором Державної реєстрації Тячівської РДА – Маханець Г.І., заступник голови спілки підприємців Терп’як А.Ф., приватні підприємці Феєр Н.М. (ресторан «Феєрія»), Деяк Л.В. (паб «Паладіум»), Деяк Г.І. (ресторан «Гріль-бар»). Під час конкурсу професійної майстерності майбутні кухарі здивували присутніх справжніми шедеврами кулінарної майстерності (група №3, майстри виробничого навчання Григоренко Г.П. та Погоріляк О.І.). Конкурс – показ тематичних столів черговий раз підтвердив, що майбутні офіціанти, бармени вміють працювати креативно (майстер виробничого навчання Лигирда К.П., Овечкіна Н.А.).

У ході засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій ресторанного обслуговування (офіціант, бармен), яке відбулося 20 грудня в режимі онлайн, досвідом організації виробничого навчання в умовах виробництва та виробничої практики поділилася з колегами майстер виробничого навчання Лигирда К.П.

Калейдоскоп проведених міроприємств ще раз підтвердив важливість обраної професії, а також глибокі знання майбутніх фахівців.

Поетапна атестація : одержуємо кваліфікаційний розряд.

Після успішного закінчення виробничої практики, виконання пробних кваліфікаційних робіт про свою готовність до самостійного виконання комплексу робіт з обраної професії звітували групи №15 (професія електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж (майстер в/н Лазур В.Ф., класний керівник Цимбалістий В.М.), № 16 (професія тесляр (майстер в/н Томишинець І.В., класний керівник Павлюк К.І.), №2 (професія секретар керівника (підприємства, організації, установи) майстер в/н Губанова Л.Л., класний керівник Зеленчук М.М.).

Атестація проводилась відповідно до Положення про організацію навчально-виробничого процесу у професійно-технічних навчальних закладах. Кваліфікаційна комісія розглянула результати перевірки знань учнів, виконання пробних кваліфікаційних робіт, виробничі характеристики, щоденники виробничої практики та прийняли рішення про присвоєння учням відповідних розрядів.

21.12.2017р. Інноваційне навчальне середовище – запорука професійної компетентності та конкурентноспроможності випускника ПТНЗ.

Сьогодні учні прагнуть володіти новітніми технологіями в обраній професії, вільно орієнтуватися в інформаційному просторі, управляти автоматизованими системами виробництва, вміти проектувати й конструювати власні методики роботи на виробництві. Ці та інші компетенції може сформувати методично компетентний майстер виробничого навчання, роль якого в навчальному закладі за останні роки значно змінилася. Він все більше стає організатором навчального та виробничого процесу, керівником пізнавальної і виробничої діяльності учнів, сприяє розвитку їх активності та самостійності в набутті знань, умінь і навичок.

Під час чергового засідання методичної секції педагогічних працівників професій деревообробного напрямку викладач спецдисциплін Павлюк К.І. розповіла слухачам про компетентнісний підхід у підготовці кваліфікованих робітників із деревообробних професій, а майстер виробничого навчання Чонка Ю.В. поділився досвідом своєї роботи по впровадженню бригадної форми організації праці.

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців конкурсу колядок та щедрівок Тячівського професійного ліцею! Перше місце здобули учні групи № 6 та групи №7 з професії секретар керівника (підприємства, організації, установи), оператор комп’ютерного набору. Учні продемонстрували акторську майстерність та щиру любов до традицій Срібної землі.

20.12.2017р. Ділимося досвідом з колегами.

20 грудня в режимі онлайн відбулося засідання методичної секції педагогічних працівників професій ресторанного обслуговування (офіціант, бармен), на якому з доповіддю про шляхи підвищення конкурентоздатності робітників для сфери організації обслуговування ресторанів, барів виступила майстер виробничого навчання Тячівського професійного ліцею Лигирда К.П. Вона поділилася досвідом організації виробничого навчання в умовах виробництва та виробничої практики з професій офіціант, бармен.

«Юний науковець» інформує

19 грудня 2017 року учні групи №2, 7 з професії секретар керівника (підприємства, організації, установи), оператор комп’ютерного набору Ігор Грига та Петро Пилипець взяли участь в IV науково-практичній конференції «Інформаційні технології у житті студентів та молодих науковців Закарпаття» Ужгородського національного університету.

Державна підсумкова атестація.

З 18 грудня для учнів третього курсу груп №№10 та 8 (професія слюсар з ремонту автомобілів, офіціант, бармен), стартувала державна підсумкова атестація за 2017-2018 навчальний рік. Викладачі Ледней Н.П., Ташликович М.М., Зеленчук М.М., Мовнар А.М. визначили зміст завдань підсумкової атестації, проте обов’язковою умовою було дотримання вимог до суті завдань державної атестації.

Вже складено іспит з української мови, математики, фізики. Результати державної підсумкової атестації будуть виставлені у додатки до атестатів про повну загальну середню освіту та враховуються при визначенні середнього бала атестата.

ДПА – це спосіб перевірки багажу знань у випускників. Дуже сподіваємось, що учні добре справилися з цим завданням!

Навчально-польові збори - екзамен на вправність та мужність.

З 13 по 15 грудня у групі №10 (професія слюсар з ремонту автомобілів). були проведені навчально - польові збори, мета яких - формування в учнівської молоді патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про свій народ, сприяння становлення її як правової, демократичної держави. Ці збори завершують вивчення предмета «Захист Вітчизни» та сприяють виробленню практичних навичок у юнаків. Протягом трьох днів учні виконували завдання відповідно до тематичного плану навчально-польових зборів.

Усі ліцеїсти відповідально і добросовісно виконували поставлені викладачем навчальної дисципліни «Захист Вітчизни» Лазаренко О.П. завдання, адже вони добре розуміють, що формування у сучасних умовах високого рівня готовності до виконання вимог сучасної військової діяльності, всебічна підготовка до строкової військової служби спрямована на фізичний, вольовий і моральний розвиток особистості, формування готовності до захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій.

Учні на практиці застосували свої теоретичні вміння працювати в команді, набули нового досвіду і дізнались багато цікавого. І хоч часом вони поводять себе як бешкетники, та все ж відчувається, як подорослішали, беруть на себе відповідальні завдання і з честю вирішують їх.

13.12.2017р. Участь в обласній методичній секції викладачів математики.

13 грудня в режимі онлайн відбулося засідання обласної методичної секції викладачів математики на тему „Шляхи здійснення міжпредметних зв’язків та професійної спрямованості викладання математики у ПТНЗ”. На засіданні з доповіддю «Дослідження при викладанні математики. Застосування похідної при розв’язуванні задач із електротехніки» виступив викладач математики, викладач-методист ліцею Цимбалістий В.М.

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26