CSS Drop Down Menu by PureCSSMenu.com
http://mon.gov.ua/

proftekhosvita.org.ua/uk/

zpto.ues.by

uon.uz.ua

pedpresa.com

Пошук роботи

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  

03.12 2018р. Всесвітній день комп’ютерної графіки, дизайнерів та аніматорів.

3 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день комп’ютерної графіки, дизайнерів та аніматорів. Ідея його проведення належить компанії Alias. Дата цього свята була обрана не випадково — вона єдина в році починається зі знакового поєднання символів: 3D. Долучилися до святкування і учні нашого ліцею. Під час інформаційної години, присвяченій цій даті, яку провела майстер виробничого навчання Губанова Л.Л.(професія секретар керівника (організації, підприємства, установи), оператор комп’ютерного набору), присутні дізналися про нейронет – середовище інформаційного обміну нового покоління, яке стане наступним етапом розвитку сучасного інтернету, про вивчення людського мозку. За допомогою презентації учень групи №2 Грига Ігор розповів про те, що дистанційне керування людським мозком – це вже не сюжети фантастичних романів, а реальність наших днів.

27.11.2018р. Поетапна кваліфікаційна атестація

26 листопада в навчальному закладі проведено поетапну кваліфікаційну атестацію у групах №5 з професії електромонтажник силових мереж та електроустаткуванння (майстер виробничого навчання Кушнір В.І., класний керівник, викладач спецдисциплін Цимбалістий В.М.) та №12 з професії столяр (майстер виробничого навчання Чонка Ю.В., класний керівник, викладач спецдисциплін Павлюк К.І.). Кваліфікаційна комісія розглянула результати виконання кваліфікаційних пробних робіт, виробничі характеристики, провела перевірку знань учнів. За результатами поетапної кваліфікаційної атестації учням групи №5 присвоєна кваліфікація електромонтажник силових мереж та електроустаткуванння 4 розряду, а учням групи №12 – столяр 2 розряду. Вітаємо наших учнів і сподіваємося на подальші їхні успіхи у навчанні та оволодінні професією.

22.11.2018р. Засідання педагогічної ради.

22 листопада в ліцеї проведено засідання педагогічної ради, на якому було розглянуто та обговорено наступні питання:

1. Про стан професійно-практичної підготовки учнів з професії слюсар з ремонту колісних транспортних засобів та комплексно-методичне забезпечення даної професії.

2. Аналіз якості знань учнів 1 курсу за підсумками директорських контрольних робіт та завдання педколективу по усуненню прогалин у знаннях учнів.

3. Про виконання рішень попередньої педради.

4. Про відрахування зі складу учнів.

5. Ознайомлення з наказами.

14.11. 2018 р. Засідання методичної комісії електромонтажно-слюсарних професій.

14 листопада згідно річного плану роботи проведено засідання методичної комісії електромонтажно-слюсарних професій. На порядок денний винесено слідуючі питання:

1. Педагогічний семінар: «Психолого-педагогічні проблеми розвитку творчої активності учнів».

2. Відвідування та обговорення відкритого уроку майстра виробничого навчання Кушнір В.І. у групі №5. Тема уроку: Прокладання сталевих труб у борознах, стінах, підлозі.

3. Обговорення сценарію і підготовка предметного тижня з електромонтажних професій.

12.11.2018р. Засідання методичної комісії професій громадського харчування.

12 листопада згідно річного плану роботи проведено засідання методичної комісії професій громадського харчування. На порядок денний винесено слідуючі питання:

Обговорення завдань директорських контрольних робіт з предметів професійно-теоретичної підготовки з метою моніторингу рівня засвоєння та своєчасного коригування знань, вмінь і навичок учнів.

Педагогічний семінар: «Психолого-педагогічні проблеми розвитку творчої активності учнів».

Відвідування та обговорення відкритого уроку майстра виробничого навчання Овечкіної Н.А. в групі № 8 (професія офіціант, бармен). Тема уроку: Виконання попередньої сервіровки столів.

Організація виробничої практики учнів (професія офіціант, бармен).

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28