CSS Drop Down Menu by PureCSSMenu.com
http://mon.gov.ua/

proftekhosvita.org.ua/uk/

zpto.ues.by

uon.uz.ua

pedpresa.com

Пошук роботи

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  

10 вересня 2013 року

Проведено тематичну лінійку з нагоди святкування Дня українського кіно та 119-річниці від народження відомого українського письменника, художника, кінорежисера та кінодраматурга - О.П. Довженка.

02 вересня 2013 року

Який щасливий день сьогодні,

Веселий, радісний, ясний,

Це, гомінливий і погожий

Почавсь навчальний рік новий!

2 вересня 2013 року святковою лінійкою зустрів наш ліцей своїх вихованців, адже позаду залишились безтурботні канікули, а попереду - новий навчальний рік. З щирими словами привітання до учнів звернулись директор Бокоч П.М., класний керівник Геревич О.В., учениця першого курсу Лопатюк Ю.Й.

Після урочистої лінійки з нагоди Дня Знань відбувся он-лайн урок, присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка.

27 червня 2013 року

Відбулась урочиста церемонія вручення дипломів кваліфікованих робітників та атестатів про повну загальну середню освіту випускникам ліцею. З побажаннями до випускників звернулись: заступник голови Тячівської районної державної адміністрації Стан Федір Степанович, заступник Тячівського міського голови Мейсарош Тіберій Степанович, приватний підприємець м. Тячів Васьковський Віктор Антонович. Вони привітали випускників ліцею з цією значною подією та побажали їм успіху і професійних здобутків.

Дипломи та атестати вручив директор ліцею Бокоч Петро Михайлович. Він побажав випускникам успіхів у справах, наполегливості, невичерпної енергії та завзяття.

Щирі слова вдячності викладачам і майстрам виробничого навчання висловили випускники ліцею та батьки учнів.

6 червня 2013 року

В ліцеї розпочались навчальні тренінги за програмою Intel® «Навчання для майбутнього». Заняття проводить регіональний тренер, викладач-методист вищої категорії Цимбалістий В. М. Педагогічні працівники нашого навчального закладу та Хустського професійного ліцею знайомляться з питаннями використання Інтернету, дизайну веб-сайтів, мультимедійного програмного забезпечення для проведення тематичних інтерактивних уроків, удосконалюють навички використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі.

8 травня 2013 року

Напередодні Дня Перемоги відбулась зустріч учнів ліцею з ветеранами війни. Зворушлива розповідь безпосередніх учасників бойових дій Гайналій Л. В., Черничка В. Ф., Селіванова П. І. викликала неабиякий інтерес молоді. Ветерани розповіли про злочини фашистських окупантів, про мужність радянських людей у роки війни, про свій бойовий та трудовий шлях. Гарним доповненням стали виступи учнів ліцею Мелеганич Н., Немеш Л., Медвідь Д., Антоній М., у виконанні яких звучали вірші: «Вже стільки літ, і стільки зим», «Балада про матір» та ін.

26 квітня 2013 року

В ліцеї проведений День цивільної оборони. Метою його стало практичне відпрацювання учнями теоретичних знань та навичок, досягнення злагодженості у роботі педагогічного складу і учнів навчального закладу в цілому як об’єкта цивільного захисту при виконанні заходів щодо попередження та реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру. Учні та педагоги удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, практично перевірили здатність грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров’я та життя в умовах надзвичайних ситуацій.

24 квітня 2013 року

Виховну годину на тему «На Чорнобиль журавлі летіли…» разом з учнями групи № 11 для учнів ліцею провела викладач суспільних дисциплін Копчалюк М. А. Учні переглянули документальний фільм «Чорнобиль – біль України». У виконанні учнів пролунали вірші «Чорнобиль – трава», «О Боже, Боже, як ти міг…», «Героям Чорнобиля», уривок з повісті І. Драча «Мадонна Чорнобильська» та ін.

20 квітня 2013року

В рамках Всеукраїнської громадської ініціативи «Зробимо Україну чистою» працівники та учні ліцею взяли активну участь в масовому суботнику. Під час суботнику впорядковані прилеглі території, прибрані тротуари, пофарбовані надвірні споруди, висаджені кущі та дерева.

19 квітня 2013 року

Проведений «День відкритих дверей». Ліцей відвідали учні 9-х та 11-х класів загальноосвітніх шкіл міста Тячева і Тячівського району. Викладачі, майстри виробничого навчання закладу провели екскурсію по навчальних кабінетах та майстернях. Гості також оглянули експонати виставки технічної творчості і фотовиставки учнів ліцею.

12 квітня 2013 року

Завершився предметний тиждень фізики. В рамках тижня проведені урок-презентація на тему «Зародження і розвиток фізики як науки», урок-космічна подорож, урок-вікторина «Знавці фізики» (викладач Гарагонич Т. В.). Учні також змогли позмагатися в конкурсі на кращу презентацію «Фізика в моїй професії» та конкурсі стінгазет, присвячених тижню фізики.

8 квітня 2013 року

У приміщенні гуртожитку відкрилась виставка технічної творчості учнів ліцею. Свої роботи представили як гуртківці, так і окремі учні груп.

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26