CSS Drop Down Menu by PureCSSMenu.com
http://mon.gov.ua/

proftekhosvita.org.ua/uk/

zpto.ues.by

uon.uz.ua

pedpresa.com

Пошук роботи

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  

30 жовтня 2013 року

У рамках тижня професійно-технічної освіти, у стінах Тячівського професійного ліцею було проведено день відкритих дверей для учнів шкіл нашого району та всіх охочих ближче познайомитись з особливостями професійної освіти. Гості мали змогу оглянути виставку технічної творчості. Святковим концертом порадували зір й учасники художньої самодіяльності, а саме:

учні груп № 7 (професія секретар керівника організації, установи, підприємства, оператор комп’ютерного набору), № 8 (професія офіціант, бармен), № 9 (професія офіціант, бармен), № 10 (професія слюсар з ремонту автомобілів), № 11 (професія секретар керівника організації, установи, підприємства, оператор комп’ютерного набору), № 2 (професія секретар керівника організації, установи, підприємства, оператор комп’ютерного набору) та група № 17 (професія кухар). У рамках заходу майстри виробничого навчання провели майстер-класи, відбулася зустріч з роботодавцями та ветеранами профтехосвіти.

24 жовтня 2013 року

"Козацькі забави" продовжуються!!! Слідом за філією, спортивні змагання було проведено між командами ліцею у Тячеві.

У жорстокій, але справедливій боротьбі перемогу отримали:

І місце - група № 10 (професія слюсар з ремонту автомобілів);

ІІ місце - група № 11 (професія секретар керівника (підприємства, організації, установи) оператор комп'ютерного набору);

ІІІ місце - група № 2 (професія секретар керівника (підприємства, організації, установи) оператор комп'ютерного набору).

23 жовтня 2013 року

Розпочав свою роботу «Історичний калейдоскоп». У якому активну участь прийняли учні всіх груп, показавши своє бачення тих чи інших історичних подій.

22 жовтня 2013 року

Чи міг хто подумати, що зі звичайного сільського хлопчика з бідної багатодітної сім’ї виросте людина, шанована всім народом – двічі Герой Радянського Союзу, легендарний командир партизанського з’єднання Сидір Ковпак.

У рамках тижня історії проведено захід під назвою «Герої минулих днів. Сидір Ковпак». Цей захід присвячено 70- річчю Карпатського рейду.

18 жовтня 2013 року

У філії Тячівського професійного ліцею, керівником фізичного виховання Вакій О.М. та викладачем фізичного виховання Мігалко М.М., проводилась осіння спортекіада «Козацькі забави». В програму були включені такі види змагань, як:

- перетягування канату,

- підтягування на перекладені,

- віджимання від полу, та інші силові вправи.

А також, проведено футбольні зустрічі між групами філії. Результат:

I-місце – група №15 (професія електромонтажник силових мереж та електоустаткування).

II- місце – група №12 (професія столяр).

III - місце – група №14 (професія столяр).

Команди, які стали переможцями у змаганнях нагороджені кубками та грамотами.

17 жовтня 2013 року

Проведено на базі філії Тячівського професійного ліцею у смт.Тересва засідання обласної секції працівників деревообробного напрямку. Темою зібрання було: "Вплив емоційного і професійного вигорання педагога на якість підготовки кваліфікованих робітників". Першими питаннями з плану роботи секції стало відвідування відкритих уроків:

- виробничого навчання у групі 2 курсу з професії столяр на тему : "Відпрацювання прийомів прботи ручними електрофрезерувальними машинами", яке проводить майстер виробничого навчання Томишинець І.В..

- із предмета "Технологія столярних робіт" на тему: "Технологія свердлильних отворів ручними інструментами" у групі 1 курсу, який проводила викладач спеціальних дисциплін Павлюк К.І.

15 жовтня 2013 року

Відбулося засідання Ради учнівського самоврядування, на якому всі учасники активно дискутували стосовно такого питання, як "Проблеми та перспективи формування здорового способу життя у молоді"

07 жовтня 2013 року

   Осінь золота прийшла
   До нашого краю.
   Всім нам радість принесла,
   Добрі урожаї.

Під таким гаслом пройшла вистака "Дари Осені". Активну участь прийняли всі групи ліцею, а найкращих, нашим почесним журі, було відзначено І, ІІ та ІІІ місцями.

І місце - групи № 7 (професія секретар керівника (організації, підприємства, установи), оператор комп'ютерного набору) та № 8 (професія офіціант, бармен).

ІІ місце - групи № 2 (професія секретар керівника (організації, підприємства, установи), оператор комп'ютерного набору) та № 9 (професія офіціант, бармен).

ІІІ місце - групи № 3 (професія слюсар з ремонту автомобілів) та № 17 (професія кухар).

Найкращими стали такі експонати, як:

"Хлібна корзина" (група № 10, Шкорка В.).

"Символи України" (група № 3, Фанта О.).

"Мій рідний край" (група № 7, Юраш М.).


04 жовтня 2013 року

На дворі початок жовтня, а це значить, що ми відзначаємо День учителя. Це свято за доброю традицією є більш ніж просто одним із професійних свят. День учителя є справжньою урочистістю національного, суспільного маштабу, бо немає у світі людини, чия доля ніколи не перетиналася б із долею вчителя, вихователя, педагога.

Шановні педагоги!

Хай міцне здоров'я стане підгрунтям для щоденних творчих здобутків, а кожен урок буде шедевром педагогічної майстерності. Нехай засіяні вами лани заколосяться щедрим врожаєм, а зерна вашої турботи проростуть глибокою вдячністю, шаною і радістю, затишком і благополуччям. Висловлюємо Вам високу вдячність за труд, мужність, самовідданість і талант.

З повагою учні Тячівського професійного ліцeю.

02 жовтня 2013 року

Напередодні свята освітян, учні ліцею для своїх наставників підготували подарунок – виставку стінних газет.

01 жовтня 2013 року

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. Не обійшли увагою цю подію і учні нашого ліцею, які підготували невеликий виступ, щоб цим самим привернути увагу молоді до даної групи людей. Цей день - не лише можливість нагадати всім про людський обов'язок бути турботливими і милосердними до найважливішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв'язку поколінь.

23 вересня 2013 року

З нагоди відзначення Дня міста Тячева учнів нашого ліцею було запрошено до участі у конкурсах «Тячівська газдинька» та найкращий національний костюм, як результат – I-ше та III-тє місця. Значних зусиль доклали під час підготовки до даного дійства майстри виробничого навчання Григоренко Г.П., Лигерда К.П., Погоріляк Л.І., викладачі Савула К.М., Копчалюк М.А., вихователь гуртожитку Данч Т.І та безпосередньо учні Мелеганич Наталія, Богдан Ірина, Лопатюк Юліана, Левдар Артур, Роман Олександр, Боднар Людмила, Опріш Ірина, Потокі Валерія, Єжов Роман.

13 вересня 2013 року

Тільки тісна співпраця з батьками, слугує запорукою успішного навчання дітей у будь-якому навчальному закладі. Тому, щоб зміцнити цю співпрацю, за сприяння класних керівників та майстрів виробничого навчання у всіх групах були проведені батьківські збори.

11 вересня 2013 року

У стінах нашого ліцею пройшов І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання з професії офіціант, бармен. Свої знання, вміння та навички учасники намагались показати у кожному завданні.

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26