CSS Drop Down Menu by PureCSSMenu.com
http://mon.gov.ua/

proftekhosvita.org.ua/uk/

zpto.ues.by

uon.uz.ua

pedpresa.com

Пошук роботи

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  

24 грудня 2013 року

Проведено відкритий урок викладачем спеціальних дисциплін Савулою К.М. у групі № 17 (професія кухар) на тему: "Особливості закарпатської кухні. Страви, посуд та культура харчування".

Основна увага зосереджувалась на інтернаціональному характері нашої кухні, адже кожна з національних меншин, що проживають у Закарпатті, внесла в закарпатську кухню власні, відмінні від інших страви і специфіку приготування.

Свято наближається! Конкурс на кращу стінну газету до Нового 2014 року розпочинається!

23 грудня 2013 року

Відкрито святкову виставку кулінарних шедеврів приурочену до тижня професії кухар. За сприяння майстра виробничого навчання Григоренко Г.П. та учнів групи № 17 було виготовлено та представлено на розгляд такі "смачні" експонати: "Святкова ялинка", "Різдв'яний зайчик", "Кораблики", "Котик-муркотик", "Смачний метелик", "Зимова хрезантема", "Пальма на Тячівщині", "Смачні торбинки".

19 грудня 2013 року

Із давніх давен в Україні є традиція співати колядки. Найбільш відомі із них - різдв'яні колядки. На Різдво колядники ходять від хати до хати і співають колядки, пов'язані з народженням Ісуса Христа, а цього дня вони завітали і до гостинних стін нашого ліцею.

Звичай колядування має свою давню історію, коріння якої сягає ще арійських часів.

Колядка пов'язана з днем зимового сонцестояння, яке наші предки називали святом Коляди. Його святкували 25 грудня. Згодом, із появою християнської релігії обряд колядування був приурочений до Різдва Христового і в колядках з'явились біблійські і світські новини. Традиція колядування збереглася й до сьогодні.

Учні нашого ліцею також добре знають про цю давню традицію, тому готувались дуже старанно та наполегливо, що спричинило труднощі під час визначення найкращих колядників.

І місце посіли учні групи № 10 (професія слюсар з ремонту автомобілів);

ІІ місце - учні групи № 3 (професія слюсар з ремонту автомобілів);

ІІІ місце - учні групи № 2 (професія секретар керівника (організації, установи, підприємства), оператор комп'ютерного набору).

16 грудня 2013 року

Відбулося чергове засідання Ради учнівського самоврядування, на якому основна увага була зосереджена на таких питаннях:

- підготовка до святкування Нового року;

- звіт активу груп про організацію дозвілля учнів;

- підготовка до завершення І семестру 2013-2014 навчального року.

11 грудня 2013 року

У другу неділю грудня в Україні святкують День благодійництва, не обійшли увагою це свято і учні Тячівського професійного ліцею. Адже, це конче необхідний день, який повинен нагадувати кожному - поруч з нами є ті, хто потребує уваги й підтримки.

05 грудня 2013 року

Відкритий урок у групі третього курсу з професії слюсар з ремонту автомобілів провів майстер виробничого навчання Гаврилець Іван Іванович. Тема уроку: «Ремонт механізмів керування».

03 грудня 2013 року

У рамках тижня професії слюсар з ремонту автомобілів проведено технічну вікторину на знання історії розвитку автомобільного транспорту, будови, технічного обслуговування і ремонту автомобілів.

У змаганні прийняли участь команди групи № 3 (професія слюсар з ремонту автомобілів) та № 10 (професія слюсар з ремонту автомобілів). В результаті справедливої боротьби маємо такі результати:

- група № 3 – 18 балів;

- група № 10 – 22 бали.

Вітаємо переможців!!!

25 листопада 2013 року

Голодомор 1932-33 років – найбільша трагедія в історії українського народу. До цієї події прикута особлива увага не лише усіх громадян України, але й міжнародної спільноти.

У 1998р. указом Президента Л.Кучми кожна четверта субота листопада оголошена пам’ятним днем. Цього дня Україна вшановує пам’ять жертв найбільшої трагедії нашого народу, яка забрала життя мільйонів людей. Тому, у стінах нашого ліцею, викладачем суспільних наук Копчалюк М.А., проведено виховну годину: «Пам’ять про голодні роки». У ході виступів члени історичного гуртка «Патріот» Медвідь Д., Мелеганич Н. та Богдан І. заглибились у висвітлення таких питань:

- «Голодомор устами очевидців»;

- «Мовою фактів».

Прозвучали вірші М.Будлянського «Весна», «Дай хліба, мамо», симфонія – реквієм В.Юхимовича «Тридцять третій». На знак вшанування пам’яті невинних жертв Голодомору було запропоновано приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку».

19 листопада 2013 року

Таланти живуть серед нас!

З 9 вересня по 7 жовтня 2013 року Фонд Народонаселення Організації Об'єднаних Націй в Україні проводив конкурс дитячих малюнків на тему «Моє здоров'я – моє майбутнє». Метою якого було сприяти розвитку підліткової творчості, залучити якнайширше коло молодих людей до активної творчої роботи та популяризація здорового способу життя серед молоді.

Активну участь в даному дійстві прийняли й вихованці Тячівського професійного ліцею , як результат - друге місце і виборола його учениця групи № 11 Товт Марія (професія секретар керівника(організації, установи, підприємства, оператор комп'ютерного набору), а в нагороду за свої старання, від організаторів конкурсу, повинна отримати подарунок – планшет Apple iPad Mini Wi-Fi. Тому, завдяки таким заходам ми щоразу переконуємось, що таланти живуть серед нас!!!

11 листопада 2013 року

У нашому ліцеї відбулося змагання на звання кращих ерудитів та знавців економіки. Розважально-інтелектуальна гра відбулась між командами групи № 02 (професія секретар керівника(організації, установи, підприємства), оператор комп’ютерного набору). Особливістю цьогорічного змагання стало проведення інтелектуального брейн-рингу з метою підвищення інтересу до економічних знань, розвитку творчого мислення, ініціативи, вміння обґрунтовувати свої думки та урізноманітнення навчального процесу. Ідея такого заходу визріла у викладача економіки ліцею Савули К.М. та майстра виробничого навчання групи № 2 Губанової Л.Л. Гру відкрито появою на сцені актової зали двох команд-учасниць – «Блискавка» та «VIP-персони».

Після недовгого жеребкування, котре визначило команду, що виступатиме першою, розпочалась гра. Економічний брейн-ринг стартував з раунду «Привітання», який готувався командами заздалегідь. Учасники представили свою команду, підготовлену емблему і продекламували девіз. Сукупну оригінальність та змістовність раунду журі оцінювало за п’ятибальною системою.

А далі раунд за раундом і час пройшов непомітно – гра закінчилась з перевагою у 5 балів на користь команди «VIP-персони», яка виборола перше місце. Загалом команда «Блискавка» показала справжній командний дух, але програла за кількістю підсумкових балів. Команда ж «VIP-персони» показала сильну гру, чим і наблизила себе до перемоги. Журі оцінило всі плюси і мінуси команд і переконливо засвідчило, що знання отримані під час брейн-рингу стануть у нагоді ліцеїстам.

07 листопада 2013 року

Учасники історичного гуртка «Патріот» підготували черговий номер усного журналу на тему: "Краса та велич символів державних". Під час перегляду якого присутніх було ознайомлено з такими рубриками: - Герб тризуб (виступ підготувала учениця Мелеганич Н.); - перегляд фільму «Історія тризуба»; - національний прапор; - гімн України, вірші «Заповіт», «Вічний революціонер»; - народнопоетичні символи України(виступ підготували Немеш Л., Товт В., Пальона Н.); - у виконанні учасників пролунали пісні: «Душі криниця», «Ой у лузі червона калина», «Пісня про рушник», «Три поради».

05 листопада 2013 року

До річниці визволення Закарпаття та України, група №11(професія секретар керівника(організації, установи, підприємства), оператор комп’ютерного набору) разом зі своїми наставниками, класним керівником Копчалюк М.А. та майстром виробничого навчання Приставською-Ерней Є.Й., організували поїздку у географічний центр Європи (с. Ділове) та вшанували пам’ять загиблих воїнів у смт. Тересва.

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26