CSS Drop Down Menu by PureCSSMenu.com
http://mon.gov.ua/

proftekhosvita.org.ua/uk/

zpto.ues.by

uon.uz.ua

pedpresa.com

Пошук роботи

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  

14 березня 2014 року

В історії кожного народу, серед її великих творців, є люди, імена яких оповиті невмирущою любов’ю та славою. Таким самородком в українців є Тарас Григорович Шевченко, чия безсмертна спадщина – одна з найбільших вершин людського духу. Тарас Шевченко для України – не просто народний поет, якого доля обдарувала багатьма талантами. Національний пророк, апостол правди, заступник правди, заступник знедолених, провидець – так називають його українці. Святе ім’я Тараса не вмре повік, йому, як сонцю, вічно пламеніти. Не забули українці свого Великого Кобзаря. Його сім’я входить у наше життя з дитинства, з маминих пісень, з наших перших книжок, а з роками Шевченкове слово стає все ближчим, все дорожчим. «Кобзар» уже давно став настільною книгою, оберегом кожної оселі.

13 березня 2014 року

Там над Хустом ворон кряче,
За синочком мати плаче.
Не плач мати тай не тужи, Син ранений, та не дуже…

Народження Карпатської України – явище особливого значення, захоплення і становлення, яке учні нашого ліцею разом зі своїми наставниками не могли залишити без належної уваги. Тому, учасники гуртка «Патріот» під керівництвом Копчалюк М.А. підготували та провели такі заходи:

-урочиста тематична лінійка «75– річниця Карпатської України»;

-усні журнали «Тих днів не змовкне слава», «А.Волошин–президент Карпатської України», «Героїчне минуле Карпатського краю»;

-просвітницька година «Подвиг на Красному Полі»;

-тематичні уроки: «Августин Волошин–людина і політик»,«Карпатська Січ та її роль у захисті суверенітету Карпатської України»;

-круглий стіл «Велич і трагедія Карпатської України»;

-випуск стінгазет;

-перегляд кінофільмів даної тематики.

04 березня 2014 року

Щовесни, коли тануть сніги,
І на рясті просяє веселка,
Повні сил і живої снаги,
Ми вшановуєм пам’ять Шевченка!!!

Метою даної виховної години було ознайомити учнів зі значенням творчості Т.Г.Шевченка – поборника щастя й свободи українського народу, показати, як шанують його в наших домівках і в світі, викликати бажання читати «Кобзаря», виховувати почуття любові до світлого образу поета-мислителя Т.Г.Шевченка.

Між берегами вічності клекоче час,
Дзвенить нового дня весела повінь.
Живуть, Тарасе, рідний, поміж нас
І голос твій, і пензель твій, і Слово.
«Твої думки, діла і заповіти –
Як вічне світло, як весняні квіті
Цвітуть, живуть
І будуть вічно жити».

24 лютого 2014 року

Традицією стало проведення у Тячівському професійному ліцеї тижня з професії столяр. Слід відмітити, що активну участь в організації та проведенні даного заходу прийняли учні I, II, III курсів під керівництвом викладача спецдисциплін та хорошого знавця столярної справи Павлюк К.І. та в.о. зав.філією Декета В.В. Цілий тиждень, для майбутніх столярів, був насиченим найрізноманітнішими конкурсами та змаганнями, учні показували не лише набуті теоретичні знання, але вміло демонстрували і свої практичні навики. Результати не змусили на себе довго чекати і виглядають наступним чином:

1 місце – група № 16 ( II курс );
2 місце – група № 14 ( I курс );
3 місце – група № 12 ( III курс ).

20 лютого 2014 року

Посієш вчинок – пожнеш звичку,
Посієш звичку – пожнеш характер,
Посієш характер – пожнеш долю.

За сприяння заступника директора Дерен Л.Г, керівника фізичного виховання Вакій О.М. та психолога Бокоч К.М. проведено виховний захід на тему: «Шкідливі звички – шлях у безодню». Основна мета - запобігати шкідливим звичкам, які негативно впливають на здоров’я підлітків, формувати вміння і навички учнів щодо власної безпеки, розуміння відповідальність за власні вчинки та їх наслідки, виховувати в учнів бажання зберегти власне здоров’я.

19 лютого 2014 року

Вітаємо всіх на нашім святі-,
Воно і смутком, й радістю дзвенить,
Це свято зрілості і свято розставання,
І майбуття прекрасна світла мить!

Сьогодні, в цей урочистий час ми щиро вітаємо наших випускників. Зі слова привітань та побажань до учнів групи №10(професія слюсар з ремонту автомобілів) звернулися: директор Бокоч П.М., заступники директора Дерен Л.Г. та Мізерак О.М., класний керівник Чайка Б.М. та майстри виробничого навчання Чайка С.П., Гаврилець І.І..

14 лютого 2014 року

Завершальним етапом навчально-виробничого процесу учнів групи №10 (професія слюсар з ремонту автомобілів) стала державна кваліфікаційна атестація. Всі учні виконали пробні кваліфікаційні роботи та захистили дипломні роботи. 100% випускників підтвердили отриманий розряд з професій згідно вимог кваліфікаційної характеристики.

11 лютого 2014 року

Майстром виробничого навчання Погоріляк О.І. підготовлено та проведено урок виробничого навчання у групі №8 (професія офіціант, бармен) на тему: «Обслуговування банкетів та прийомів». Метою даного заняття було навчити учнів організовувати робочі місця, виконувати обслуговування(повне і часткове), розвивати творчий підхід до оволодіння практичними вміннями, дотримуватись правил гігієни та санітарії, правил безпеки праці. Адже, професія офіціанта може принести радість тому, хто любить роботу живу, деякою мірою навіть артистичну. Такий офіціант пересувається між столиками танцюючою ходою, злегка жонглюючи тацею, а пляшки відкупорює, наче це фокус із штопором і серветкою. А ще він посміхається і посмішка у нього не механічна, а доброзичлива, тонка трохи поблажлива. А стати такими офіціантом може не кожний. Тому, педагоги докладають максимум зусиль, щоб наші учні були нашою гордістю і пишались колись обраною для себе професією офіціант, бармен.

06 лютого 2014 року

Між учнями Тячівського професійного ліцею та за сприяння керівника фізичного виховання Вакій О.М. проведено змагання на кращого гравця з шашок. Всі учасники продемонстрували хороші знання, вміння,техніку та гідно представили кожен свою команду.

А таблиця переможців виглядає таким чином:

I місце – Магула І., група №3 (професія слюсар з ремонту автомобілів);

II місце – Ковач М., група №7 (професія секретар керівника (організації, установи підприємства), оператор комп’ютерного набору);

III місце – Фанта О., група №3 (професія слюсар з ремонту автомобілів).

05 лютого 2014 року

В історії України постать Б.Хмельницького невід’ємна від найсвятіших прагнень українського народу до волі, щастя і справедливості. Саме з Б.Хмельницьким пов’язане становлення української нації. Про внесок гетьмана в історію українського народу, у визволення придніпровських земель з-під ярма польських магнатів, у збереження мови і культури, у будівництво української держави – йшлося на черговому занятті історичного гуртка «Патріот». Із зачитаних рефератів учні дізналися про високі громадські ідеали, в ім’я яких невтомно боровся з ворогами Богдан, про визвольну війну, яку очолював з 1648 до 1654рр.. Виступи учнів супроводжувалися презентацією «Б.Хмельницький – політик і дипломат».

Велич людини і пам’ять про неї визначаються її ділами. Життя Б.Хмельницького було віддане Україні, її народу, збереженню єдності і миру між українським і російським народами, і забезпечило йому видатне місце не лише у вітчизняній, а й світовій історії, у нетлінній пам’яті рідного народу.

04 лютого 2014 року

Проведено відкритий урок майстром виробничого навчання Габор Ю.В. у групі №14 (професія столяр) на тему:

«Виготовлення з’єднань на гладку фугу і на вставку».

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26