CSS Drop Down Menu by PureCSSMenu.com
http://mon.gov.ua/

proftekhosvita.org.ua/uk/

zpto.ues.by

uon.uz.ua

pedpresa.com

Пошук роботи

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  

30 вересня 2014 року

Щорічно, 22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. З приводу цієї дати в ліцеї були проведені слідуючі заходи:


20 вересня 2014 року

20 вересня Тячів відзначав свої іменини – 685-ту річницю першої документальної згадки про місто. Відбулося чимало заходів, які привернули увагу громадян.

Найяскравішим і наймасовішим дійством, яке розпочинало святковий день Тячева став парад вишиванок. Вишиванка-це символ родової пам’яті, щасливої долі, здоров’я, краси. Це-духовний символ українського народу і рідного краю. Парад вишиванок-це не просто хода в українському народному вбранні. Це парад єднання, гідності та незалежності.

Колектив нашого ліцею завзято відгукнувся на ініціативу міської влади взяти участь у цьому яскравому дійстві. Щирість, з якою педагоги та майстри пройшлися урочистою ходою, створила атмосферу натхнення та піднесеного настрою.

Патріотичною перлиною свята став конкурс на найкращий національний костюм. Цей прекрасний захід був не тільки справжньою окрасою Дня міста, а й розкрив любов до народних традицій. Конкурсанти презентували найкращі національні костюми, серед яких були і угорські, і закарпатські, і по-сучасному українські. Активну участь у цьому конкурсі взяли учениці 17-ї групи Мацола Аліна та Голяк Марина (професія кухар). Вони були нагороджені грамотами та пам’ятними подарунками.

1 вересня 2014 року

Йде назустріч чарівна пора осінь. З нею приходить в кожний дім свято Першого вересня. Воно хвилює кожного – і сивого ветерана праці і малюка, який щойно залишив двір такого знайомого ще йому дитсадка. Перше вересня - свято знань. Тисячі учнів сіли сьогодні за парти в усіх навчальних закладах України. І у кожного сподівання на те, що вони знайдуть відповіді на ті питання, які їх хвилюють, здобудуть необхідні знання, щоб сказати своє слово у житті, віддатись цікавій справі, знайти свою стежку і бути корисним людям. 1 вересня пройшла урочиста лінійка, присвячена початку нового 2014-2015 навчального року. Як завжди, ліцей привітно відкрив двері своїм учням. За давнім звичаєм української землі, добру справу слід розпочинати з благословення. Сьогодні учнів ліцею благословили на успішне навчання директор ліцею Бокоч П.М., викладач спецдисциплін Кость Н.С., майстер виробничого навчання Чайка С.П.

18 травня 2014 року

Раніше репресованих згадували разом із жертвами голодоморів і лише. Сьогодні жодних таємниць, замовчувань та викривлень у питаннях, які стосуються політичних репресій немає і не може бути. 18 травня на спорудах навчального закладу були приспущені Державні прапори України, в цей день було обмежено проведення розважальних та спортивних заходів; у бібліотеці оформлено тематичну виставку документів та матеріалів, пов’язаних з роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938: «Злочин, якому немає прощення». Проведено лінійку-реквієм до пам’ятної дати, відбувся перегляд відеофільму «История политических репрес сий и сопротивления несвободе в СССР», історична година «Україна в добу «Великого терору 37-38 років»».

7 травня 2014 року

За сприяння керівника фізичного виховання Вакій О.М. та учнів Тячівського професійного ліцею проведено спартакіаду, в якій взяли участь 36 учасників з чотирьох навчальних груп. Програма змагань була надзвичайно цікавою, адже крім уже добре відомих вправ були використані зовсім нові підходи, які дали можливість учасникам показати не тільки свою фізичну підготовку, але й спритність, кмітливість та наполегливість. За результатами змагань команди посіли такі місця:

I. Група № 2, професія: секретар керівника (організації, установи підприємства оператор комп’ютерного набору);

II. Група № 3, професія: слюсар з ремонту автомобілів;

III. Група № 8, професія: офіціант, бармен.

6 травня 2014 року

Для нашого ліцею вже стало доброю традицією у ці весняні, травневі дні проводити зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни. Все далі віддаляють нас роки від найвеличнішої події – перемоги народу над фашистською Німеччиною. Час зрівняв траншеї на полях колишніх битв. Ті суворі дні залишилися за перевалами десятиріч, за новими подіями, але пам’ять про подвиг народу ніколи не згасне в серцях нинішнього і майбутнього поколінь людства. Ми низько схиляємо голови перед людьми, які своєю кров’ю відстояли нашу свободу. Для них цей день – це свято зі сльозами на очах. Це радість, і біль, і скорбота. Ми щиро вдячні, що до нас сьогодні завітали шановні ветерани Лідія Василівна Гайналій та Петро Іванович Селіванов, які своїми спогадами зуміли перенести нас у ті страшні часи, про які ми дізнаємось тільки з книг, підручників, журналів, кінофільмів… Величезне Вам спасибі, шановні ветерани!!!

31 квітня 2014 року

Проведено День Цивільної оборони в ході якого були підготовлені практичні заняття на теми: „Перша медична допомога у разі поранення. Накладання первинних стерильних пов’язок, джгута й закрутки”, „Гігієна відпочинку, профілактика сонячних і теплових ударів. Надання першої допомоги”, бесіди: „Зовнішнє та внутрішнє опромінення. Потрапляння радіонуклідів в організм та виведення їх з організму”, „Надання ПМД при опіках, переломах, кровотечах. Практичне заняття” та „Принципи та норми радіаційної безпеки. Дозові межі залежно від груп критичних органів. Припустимий вміст радіонуклідів у критичних органах. Гранично припустиме річне надходження радіонуклідів до організму”, а також об’єктове тренування на тему „Евакуація учнів по сигналу ЦО „Увага всім!”.

25 квітня 2014 року

28 років тому за 100 кілометрів на північ від Києва сталася найбільша техногенна катастрофа в історії людства - аварія на Чорнобильській АЕС, яка призвела до радіоактивного опромінення великої кількості людей, забруднення води та значних територій. Цього дня на території нашої країни ми вшановуємо пам'ять загиблих під час трагедії, згадуючи про героїзм пожежників, експлуатаційного персоналу станції, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

17 квітня 2014 року

З 8 квітня в ліцеї розгорнуто виставку технічної творчості, де представлені експонати, виготовлені гуртківцями, учнями навчальних груп. В нашому ліцеї створено необхідні умови для здобуття робітничих професій.

Одним із напрямків роботи є залучення учнів до роботи в гуртках технічної творчості, де ми шліфуємо знання та навички, здобуті підчас навчального процесу. На виставці були представлені такі експонати, як:

- Експонат „ Багатопозиційний стенд для ремонту редуктора ведучого моста автомобіля ВАЗ (задньопроводного)”.

- Експонат „ Стіл” в стилі „ретро”.

- Експонат „Кухонна дошка з качалкою”.

- Експонат- довідник „ Мій вибір – робітнича професія.

- Експонат „Ікони вишиті бісером".

- Експонат «Вишиті рушнички до Паски.

- Експонати - календарі „ Моє місто - Тячів”, календар „Щасливе дитинство”.

15 квітня 2014 року

15 квітня – День екологічних знань. В цей день перед кожним постає важливе завдання – проінформувати громадськість про стан справ в області екологічної безпеки, дотримання місцевими суб’єктами чинного правоохоронного законодавства. Тому, ми вирішили не залишатись осторонь і провели у стінах нашого ліцею виступ агітбригади "Чисті краплини" (учні груп №3 та №11). Під час даного дійства були висвітлені глобальні екологічні проблеми сьогодення, учасники розігрували сценки з життя тварин і рослин та виконували пісні на екологічну тематику.

14 квітня 2014 року

Учні Тячівського професійного ліцею взяли активну участь у конкурсі на кращу Великодню писанку. Бажаючих показати свої вміння було надзвичайно багато, адже кожна родина має свої традиції виготовлення писанок, які передаються з покоління в покоління. Різноманіття барв, орнаментів, малюнків, технік виконання, які були зображені на кожному виробі вражали своєю гармонійністю, чіткістю, поєднання кольорової гами та неперевершеним виконанням нашими умільцями.

А також найкращі роботи були представленні на міському конкурсі.

12 квітня 2014 року

Цей день оголошено днем благоустрою територій населених пунктів. Тячівський професійний ліцей не залишився осторонь акції «За чисте довкілля». Учнями ліцею та працівниками були проведені роботи з благоустрою та санітарної очистки місць загального користування на території навчального закладу та за його межами, а саме:

• санітарна чистка територій;

• побілено дерева;

• висаджено понад сто садженців дерев;

• побілені бордюри у місті та на території ліцею;

• вивезено сміття;

• ліквідовано стихійне сміттєзвалище.

17 березня 2014 року

Метою конкурсу було перевірити знання,вміння та навички отримані на уроках професійного циклу та уроках виробничого навчання, розвивати активність, пошукові здібності, вміння працювати з документами, освоєння учнями високопродуктивних методів праці з професії, виховувати любов до обраної професії.

Конкурс проходив у два тури: теоретичний та практичний, в яких прийняли участь учні групи № 2 – майстер в/н Губанова Людмила Леонтіївна, групи № 7 - майстер в/н Копотюк Іван Григорович та групи № 11 майстер в/н Приставська-Ерней Єва Йосифівна.

Найкращі результати із 21 учння були у Влада Юрія (група № 2) — 30 балів; Мелеганич Наталії (група № 11), Швалі Руслана (група № 7), Немеш Лесі (група № 11), Товт Марії (група № 11) — 26 балів; Кубинець Івана (група № 7), Дикун Андрія (група № 7)— 24 бали.

Напруженою була боротьба за звання «Кращий за професією». У професійному конкурсі взяли участь 17 учнів. В процесі виконання конкурсних завдань показано навики правильної організації робочих місць, раціонального використання відведеного на завдання часу, уміння працювати з тестами та добрий рівень професійних знань. Переможцями конкурсу стали:

- І місце – Товт Марія (група № 11);

- ІІ місце - Бокоч Олена (група № 2);

- ІІІ місце – Товт Вікторія (група№ 11).

Сподіваємось, що після цього конкурсу в учнів виникло бажання самовдосконалюватися, більше працювати над собою, щоб підвищити свою професійну майстерність. Адже професійне знання - запорука успіху у пошуку роботи!

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  
../images/news/19_03_14_06.jpg