- Спортивно масова робота
CSS Drop Down Menu by PureCSSMenu.com
   1 2

Cпортивно-масова робота

План роботи спортивно-масових заходів на 2018-2019 н.р.

План роботи керівника фізичного виховання на 2018-2019 н.р.

19.02.2019р. Турнір з шашок

19 лютого в ліцеї відбувся турнір з шашок на першість ліцею , який організувала і провела керівник фізичного виховання Вакій О.М., у якому взяли участь учні І-ІІІ курсів. За підсумками турніру учні зайняли такі місця:

І місце – Сошнікова Тетяна (ІІІ курс, професія секретар керівника (організації, підприємства, установи), ОКН);

ІІ місце - Гаврилець Ростислав (І курс, професія кухар, офіціант);

ІІІ місце – Копинець Юрій-Богдан, Савчук Руслан (І курс, професія кухар, офіціант).

Цікаве спортивне дійство неабияк захопило не лише учасників, а й уболівальників. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, учні запекло змагалися за титул найкращого.

11.09.2018р. Відзначаємо День фізичної культури і спорту

Традиційно, у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту – День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я , він загартовує характер і волю. 11 вересня в навчальному закладі викладачами фізичної культури Вакій О.М. та Мігалко М.М. було проведено спортивне свято, присвячене Дню Здоров’я та Дню фізичної культури і спорту. В спортивних змаганнях брали участь навчальні групи І-ІІІ курсів. Різноманітні естафети, змагання розвивали навички лідерства, бажання перемоги, сприяли згуртованості учнів, їх взаємопідтримки.

10.10 2017р. Свято сили, розуму і вправності.

10 жовтня на спортивному майданчику ліцею відбулася осіння спартакіада, присвячена Дню захисника України та Дню українського козацтва «Козацькі забави». За словами організатора заходу, керівника фізичного виховання Вакій О.М., метою його проведення була пропаганда здорового способу життя та рухової активності учнів, відродження українських національних традицій, виховання в учнів гордості та поваги до народних звичаїв, фізичного, духовного збагачення, організації активного дозвілля учнів.

Учасники змагалися в наступних видах змагань: армреслінг, підтягування на перекладині, віджимання з упору, лежачи, присідання на одній нозі, перетягування канату, естафета «Стрибки в мішках», метання гирі. Годі передати, які пристрасті панували серед вболівальників, яких ледь можна було втримати на своїх місцях. Учасники забав викладалися з усієї сили, змагались завзято, чесно та довели, що козацький дух живе в кожному з них. Кожен продемонстрував свої фізичні якості, спритність, кмітливість та силу духу.

Але прийшов кінець забав і поважна суддівська колегія підвела підсумки перегонів. Загалом за результатами змагань команди посіли такі місця:

І місце – група №10 (професія слюсар з ремонту автомобілів);

ІІмісце –група №7 (професія секретар керівника (підприємства, організації, установи), ОКН);

ІІІ місце – група №2 (професія секретар керівника (підприємства, організації, установи), ОКН).

Сподіваємось, що заходи такого рівня сприятимуть формуваннню в учнів почуття патріотизму та бажання до перемог.

15.09.2017р. Спорт – здоров’я, сила духу і краса!

Мабуть, неможливо переоцінити важливість фізичного виховання для розвитку гармонійно і всебічно розвинутої особистості. Вагомий вплив на зміцнення здоров’я здійснюють викладачі фізичного виховання ліцею Вакій О.М. та Мігалко М.М. під час занять фізкультурою, рухливих та спортивних ігор. Такі заходи систематично проводяться в нашому закладі. Так, 15 вересня учні зібралися на спортивне свято з нагоди Дня фізичної культури та спорту, щоб позмагатися у силі, спритності, винахідливості і просто відпочити.

В спортивних змаганнях брали участь навчальні групи І-ІІІ курсів. Різноманітні естафети розвивали навички лідерства, бажання перемоги, сприяли згуртованості учнів, їх взаємопідтримки. Маємо надію, що проведення таких змагань сприятимуть формуванню у молоді потреби до занять фізичною культурою та спортом, здорового способу життя, відмови від шкідливих звичок, що в свою чергу, є фундаментом благонадійної, здорової, патріотичної нації.

Всесвітній день без тютюну.

Напередодні 31 травня – Всесвітнього дня без тютюну, викладач фізичної культури Вакій О.М. провела виховний захід для груп І курсу за темою «Ми – проти куріння, ми - здорове покоління!».

Метою заходу було пропагувати серед учнів здоровий спосіб життя, переконати підлітків, що нікотин — сильна отрута і паління дуже шкідливе, виховувати в учнів дбайливе ставлення до власного здоров’я.

День здоров’я в ліцеї.

Кожен рік у всьому світі святкують Всесвітній день здоров’я. В цей день традиційно обговорюються найгостріші проблеми охорони здоров’я, що стоять сьогодні перед людством, проводяться заходи, які мотивують людей вести здоровий спосіб життя і приділяти більше уваги профілактиці захворювань. День здоров'я — це глобальна кампанія, яка покликана привернути увагу кожного жителя планети до проблем здоров'я та його охорони. З кожним роком усе більше свідомої, прогресивної молоді, відповідальної за себе та своє життя, скеровує себе на здоровий спосіб життя, спрямовує свої зусилля на збереження та зміцнення свого здоров’я. У цей день проводяться заходи, що підкреслюють, як багато значить здоров'я, і що ще потрібно зробити, щоб воно поліпшувалося.

7 квітня 2016 року учні нашого ліцею приєдналася до святкування Всесвітнього дня здоров'я. Викладачем фізичної культури Вакій О.М. організовані спортивні змагання з волейболу серед навчальних груп №7 та 10. Девізом змагань були слова: «Бережи здоров’я з молоду!!!». Ці змагання викликали азарт, натхнення, небайдужість до спорту й бажання повторити його ще.

16.11.2016р. Профілактична бесіда про шкідливість куріння та алкоголю.

В умовах складного економічного становища, яке склалося в Україні, за ряду несприятливих соціокультурних умов, учнівське середовище спрямоване на прилучення до нікотину, алкоголю, наркотиків, що погіршує стан фізичного і психічного здоров’я підлітків. Втрата здоров’я серед молоді створює низку серйозних проблем, ставить під загрозу національну безпеку, саме існування держави.

16 листопада викладачем фізичної культури Вакій О.М. та викладачем хімії Геревич О.В. проведено профілактичну бесіду на тему: «Світ говорить: курінню, алкоголю – ні!». Метою заходу було запобігти шкідливим звичкам які негативно впливають на здоров’я підлітків, формувати розуміння відповідальності за власні вчинки та їх наслідки, виховати в учнів бажання зберегти власне здоров’я.

Учні мали змогу ознайомитися зі світовою смертельною статистикою куріння і алкоголізму, подивитися відеоролики про ці згубні звички. Необхідність таких заходів заключається в тому, що у будь-якому суспільстві, побудованому на гуманістичних і демократичних засадах, здоров’я людини є найвищою цінністю, найважливішим надбанням держави.

21.10.2016р. Вітаємо зі спортивною перемогою!

Спорт стає засобом виховання тоді,

коли він - улюблене заняття кожного.

В.Сухомлинський

Напевне, ніхто не сумнівається в тому, що рух має величезне значення в житті людини. Справді, коли вона рухається – ходить, бігає, стрибає, кидає м'яч, катається на велосипеді тощо, дихання її прискорюється, серце б'ється частіше, а це означає, що й організм краще працює, активізуються процеси, які сприяють росту та розвитку.

З метою популяризації легкої атлетики серед молоді, виявлення кращих спортсменів в навчальних закладах області 20.10.16 р. на базі Державного навчального закладу «Мукачівський центр професійно-технічної освіти» відбулась відкрита першість Закарпатської області з легкоатлетичного кросу серед ВНЗ І-ІІ, ІІІ-ІV рівня акредитації та ПТНЗ. У цих змаганнях взяли участь найкращі спортсмени нашого ліцею: Бацай А., Михалко К., ЛазурД., Крегул Ю. під керівництвом керівника фізичного виховання Вакій О.М. Спортивне свято проходило весело, із азартом і завзяттям, в дружній, спортивній обстановці. Глядачі бурхливими оплесками вітали як переможців, так і переможених.

Найкращі результати в особистому заліку показала учениця Бацай А., яка виборола І місце серед дівчат. За результатами командних змагань серед ПТНЗ області команда Тячівського професійного ліцею зайняла ІІІ місце. Ми сьогодні запалили нові зірки нашого ліцею та здобули справжні спортивні досягнення. Учні отримали масу задоволення та незабутніх вражень. Зичимо спортсменам подальших успішних стартів та перемог!

   1 2