CSS Drop Down Menu by PureCSSMenu.com
http://mon.gov.ua/

proftekhosvita.org.ua/uk/

zpto.ues.by

uon.uz.ua

pedpresa.com

Пошук роботи

    1 2

12.12.2017р. До Всеукраїнського тижня права.

В рамках Всеукраїнського тижня права, відповідно до плану, проведено низку цікавих заходів інформаційного, освітнього та виховного характеру, спрямованих на підвищення рівня правової культури, поширення знань про права, свободи, обов’язки людини і громадянина. Викладачі правознавства Бокоч П.М. та Бокоч Л.М. підготували матеріали з основних питань законодавства щодо підлітків з найбільш поширеними прикладами правопорушень серед молоді з метою їх попередження серед учнів. Бесіди в групах пройшли цікаво та завершилися вікторинами з правової обізнаності.

Викладачем правознавства Бокоч П.М. проведенено Всеукраїнський урок «Права людини». Учні ознайомилися із Конвенцією про права дитини, із положеннями Загальної Декларації Прав Людини, поглибили свої знання про права та обов’язки. Учнів спонукали вивчати, поглиблювати правові знання, виробляти та коригувати навички правомірної поведінки, негативне ставлення до правопорушень, сприяти розвитку інформаційної та правової компетентності. Під час уроку проводились вікторини, де учні застосовували свої знання та навички, яких вони набули на уроках правових знань та в процесі позакласного правового виховання.

Представники відділу Тячівського бюро правової допомоги Тиводар І.М. та Паращинець Н.І. виступили перед учнями з лекцією «Твої права – твій захист». Вихованці отримали достатню кількість необхідної та корисної для себе правової інформації від професійних юристів, підвищили рівень правової культури.

01.12.2017 р. До Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом

1 грудня - до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом – в Тячівському професійному ліцеї психологом Бокоч К.М. та керівником фізичного виховання Вакій О.М., було проведено виховну годину на тему «СНІД – цього можна уникнути, якщо твій вибір буде усвідомлений». Під час заходу учням продемонстровано документальний фільм та учнівські презентації. Захід був спрямований на стабілізацію ситуації з поширенням ВІЛ/СНІДу серед населення, а особливо репродуктивної молоді та можливість продемонструвати підтримку та толерантне ставлення до людей, які живуть з ВІЛ. Учні ознайомилися з поняттями СНІД і ВІЛ та їх ознаками.

Виховна година сприяла усвідомленню небезпеки, пов’язаної із поширенням СНІД на планеті, вихованню почуття відповідальності за власну поведінку та ведення здорового способу життя. Присутні переглянули фільм «Тест», обговорюючи який, в ході дискусії, прийшли до висновку: «Дорослість – це, в першу чергу, відповідальність за свої вчинки, тому, приймаючи рішення стосовно початку сексуального життя, потрібно пам’ятати, що секс – це велика відповідальність перед партнером і перед собою».

Сподіваємося, що проведення таких профілактичних заходів допоможе майбутньому поколінню застерегтися від глобальної проблеми 21 століття – «ВІЛ-СНІДу».

24.11.2017 р. Зустріч з працівниками райвідділу поліції

24 листопада у ліцеї відбулася зустріч учнів з працівниками Тячівського відділу поліції, які провели профілактичну бесіду на тему: «Адміністративна і кримінальна відповідальність серед неповнолітніх».

Старший інспектор ювенальної превенції, старший лейтенант поліції Маркітан А.В. та та старший інспектор райвіділу з питань пробації майор внутрішньої служби Онуфрій Я.В докладно розповіли про відповідальність за вчинення кримінальних і адміністративних правопорушень: види правопорушень, вік, з якого настає відповідальність, розміри штрафів і терміни ув’язнення за кожне окреме правопорушення.

Інспектори поліції наголосили на небезпеках в мережі інтернет, зокрема на маніпуляціях підлітками в соціальних мережах, які спонукають до суїцидних випадків.

Правоохоронці звернулися до наставників груп з проханням завжди бути уважними та придивлятись до змін у поведінці учня, розпитувати про відносини в сім'ї, частіше спілкуватись з батьками.

Такі зустрічі сприяють формуванню правомірної поведінки та правової культури учнівської молоді, усвідомлення ними відповідальності, поваги до тих соціальних цінностей, які регулюються і охороняються правом і законодавством.

17.11.2017р. «Учнівський меридіан».

В основу педагогічної діяльності професійно-технічних навчальних закладів України закладено концепцію формування всебічно і гармонійно розвиненої творчої особистості. Майстер виробничого навчання, викладач повинен розуміти, що саме він відповідає за те, як реалізується творчий потенціал, яким володіє кожен його учень, і як буде сформована психологічна і теоретична готовність до активної самостійної творчої діяльності. Саме тут на допомозі стає гурткова робота, завдання якої полягає в залученні учнів до дослідницької діяльності, стимулювання їх ініціативи і самостійності, розвитку індивідуальних інтересів, нахилів та здібностей.

Цікаво та ефективно проходить робота гуртка «Учнівський меридіан» (професія секретар керівника (організації, підприємства, установи),оператор комп'ютерного набору), яким керує майстер виробничого навчання Губанова Л.Л. Нещодавно були випущені перші два номери газети «Учнівський меридіан», які викликали неабиякий інтерес в учнів та викладачів ліцею.

Учнівський мерідіан №1

Учнівський мерідіан №2

17.11.2017р. «Від Е. Арден до Коко Шанель». До Всесвітнього дня жінок підприємців.

Святкування 19 листопада Всесвітнього дня жінок підприємців було започатковано в 2014 році. Одночасно 144 країни офіційно визнали та приєдналися до святкування. З 2014 року і по сьогодні цей день урочисто святкується в Нью- Йорку в резиденції ООН. Цей рух надає імпульсу діяти та сили мільярду жінок на всій планеті, надихає 250 мільйонів жінок, що живуть в бідності. Це день, коли всі жінки збираються разом, щоб відсвяткувати свої досягнення, підтримати один одного та інших жінок у всьому світі надихаючи на нові звершення.

«Жінка. Яка вона? Чого хоче? Про що мріє? Тема жіночого лідерства набуває підтримки та розвитку в Україні. Technovation Challenge – одна з важливих ініціатив, яка допомагає дівчатам, молодим жінкам усвідомити свою роль у суспільстві, зламати ті стереотипи про жінок, які їм нав’язує середовище, і зробити цей світ кращим», - переконані Савула К.М., керівник гуртка «Бізнес клуб» та майстер виробничого навчання Губанова Л.Л., які провели інформаційно-просвітницьку годину, присвячену Всесвітньому дню жінок підприємців. Учні отримали корисну інформацію про започаткування власної справи, дізналися про те, як провести маркетингові дослідження і розробити прототип продукту та багато іншого. «Незважаючи на те, що умови ведення бізнесу у різних країнах відрізняються, головні принципи лишаються тими ж: впевненість, рішучість, віра у власні сили є "двигуном" успіху. Саме цей особистісний ресурс повинні знайти у собі ті українки, які мріють відкрити і розвивати власну справу» - наголосила Катерина Михайлівна. А приклади досягнень інших жінок, присутні дізналися з цікавої презентації «12 жінок-підприємців, які змінили підхід до бізнесу».

16.11.2017р. До Міжнародного дня відмови від куріння.

Міжнародний день відмови від куріння, або No Smoking Day, існує з 1977 року. Він з’явився з ініціативи Американського онкологічного товариства і щороку відзначається у третій четвер листопада.

Повний текст статті

09.10.2017р. До Дня української писемності та мови.

Серед дат і подій, що збагачують нас духовно, вирізняється День української писемності та мови, який щорічно відзначають в Україні в день пам'яті Преподобного Нестора-літописця — 9 листопада. Дослідники вважають, що саме з нього починається писемна українська мова.

8 - 9 листопада викладачами української мови та літератури Ташликович М.М. та Ледней Н.П. проведені виховні заходи, під час яких учні дізналися багато цікавого про історію цього свята та Нестора Літописця, початок слов'янської писемності та про її творців — святих рівноапостольних братів Кирила й Мефодія, перші друковані книги українською мовою, про довгий і складний шлях формування українського правопису, місце української мови серед мов світу. Не забули учні і про Івана Котляревського, Тараса Шевченка, чиї слова підіймали на боротьбу за волю, утверджували національну свідомість нашого народу. Зацікавили слухачів своєю розповіддю про українську мову Чендей Н. (група №6), Цірик Ю., Борка Д.(група №12), заворожила майстерним виконанням вірша Ліни Костенко «Коректна ода ворогам» Корсак І. (група №6). Завжди в Україні були патріоти рідної землі, які не шкодували ні сил, ні власних коштів для підтримки українського слова. Одним із таких меценатів був Петро Дмитрович Яцик. Про його внесок у розвиток української мови розповіли Цубера А., Мацола Є.(група №12).

Такі заходи формують розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не можуть існувати ні народ, ні Україна як держава, пробуджують почуття національної гідності.

19.10.2017р. До Міжнародного дня кухаря і кулінара.

Щорічно, 20 жовтня кулінари всього світу відзначають своє професійне свято – Міжнародний день кухаря і кулінара, який був заснований конгресом Всесвітньої асоціації кулінарних співтовариств в 2004 році. Учні нашого ліцею не залишились осторонь від святкування та відзначили своє професійне свято. Відповідно до плану виховної роботи 19 жовтня був проведений виховний захід «Моя професія – моя гордість», який організувала майстер виробничого навчання групи № 3 ( професія кухар, офіціант) Погоріляк О. І. Учням були представлені цікаві відеоматеріали та презентації з даної тематики, проведена вікторина «Історія і значення професії кухаря», а також, за традицією цього свята, відбулась дегустація страв, приготованих майбутніми кухарями.

Сьогодні ми вітаємо всіх кухарів і кулінарів з їх професійним святом! Бажаємо нових успіхів і нових кулінарних шедеврів!

29.09.2017. Учителю мій дорогий, тобі наша шана й подяка..."

Перші дні багрянистого жовтня традиційно асоціюються з головним освітянським святом – Днем вчителя.

29 вересня, у святково прибраній актовій залі нашого ліцею відбулись урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Окрасою свята став концерт, програма якого рясніла різнобарв’ям пісенних та віршованих вітань. Традиційно на святковому дійстві дебютували учні-першокурсники, які з трепетом і хвилюванням дарували свої пісенні презенти. Справжньою родзинкою свята став виступ гурту Тячівської дитячої школи мистецтв «Дударики» (керівник Е.Петер), який своєю масовістю, співучністю додав яскравості святковій програмі. Свято пройшло урочисто, весело. Всі присутні отримали заряд позитивного настрою.

18.09.2017р. До Дня батька.

18 вересня учні групи №6 (професія секретар керівника (підприємства, організації, установи), оператор комп’ютерного набору) під керівництвом майстра виробничого навчання Сойми М.В. провели інформаційний захід, присвячений Дню Батька.

Мета заходу: популяризація сімейних цінностей, на яких будується міцна та дружня сім’я, виховувати любов, ласкаве, чуйне ставлення до тата, почуття гордості за свого батька та шанобливе ставлення до нього.Усіх присутніх розчулили вірші "Подяка татові" Олени Мікули, «Коли я виросту», «Татова любов», «В хаті тато…», «Оберігаймо тата» Сергія Рачинця та «Молитва дітей за батьків».

«Батьківство – це не збіг обставин, а місія життя. Саме батько є головною фігурою у житті дитини, яка допомагає усвідомити свою ідентичність, розвинути здорову самооцінку, задає вектор майбутнього не лише для власних дітей, але й для наступних поколінь. День батька – це заклик до батьків брати на себе відповідальність, – зазначила у своєму виступі заступник директора з навчально-виховної роботи Балашова Ю.В. –Дорогі присутні! З нагоди свята бажаю всім батькам міцного здоров’я, терпіння, любові та порозуміння в сім’ях. Нехай родинне вогнище зажди зігріває, а рідні та близькі будуть підтримкою та допомогою у всіх починаннях».

30.05.2017р. До Всесвітнього Дня боротьби з тютюнопалінням.

В рамках відзначення Всесвітнього Дня боротьби з тютюнопаління, що відзначається 31 травня кожного року, викладачем хімії та біології Геревич О.В. ліцеї проведено відкритий круглий стіл на тему «Шкідливий вплив наркотичних речовин і тютюнопаління на організм людини». В обговоренні актуальної теми тютюнопаління серед молоді взяли участь учні групи №2, які виступали в ролі лікаря, історика, судді, прокурора. В рамках круглого столу велась дискусія з різних проблем паління, включаючи токсикологічні, клінічні, медико-соціальні, профілактичні та надання допомоги у відмові від куріння. Більшість учнів відзначила, що мода на тютюнопаління пройшла, зараз «Модно не курити», що підтвердилося в ході анонімного анкетування.

Виступи супроводжувались яскравими мультимедійними презентаціями, відео. Під час їх обговорення методом «Мікрофон» та «Овації», всі учасники заходу погодились, що систематичне інформування учнівської молоді є дуже важливим для формування стійкої життєвої позиції в молодіжному середовищі. Ми не можемо абсолютно захиститися від рекламних акцій тютюнової індустрії, ми не можемо убезпечити підростаюче покоління від впливу «вулиці», але ми маємо можливість мінімізувати цей вплив шляхом формування у молоді стійкого імунітету до тютюну через виховання поваги, як до власного здоров’я, так і здоров’я інших людей.

18.05.2017р. «Вишиванка – символ України!»

Народе мій, краяни і краянки

Плекаймо паросток зелений навесні.

Нехай цвітуть – не вицвітають вишиванки

І стоголосо лине пісня по землі.

18 травня 2017 року учні та педагоги Тячівського професійного ліцею разом з працівниками Тячівської районної бібліотеки долучилися до Всеукраїнської акції національного єднання -до відзначення Дня вишиванки. Метою заходу було домогтися глибокого осмислення учнями значення вишивки в житті українського народу, вироблення духовної потреби берегти її як сімейний скарб, як оберіг, розширити знання про символізм вишитого рушника та сорочки, а тим самим виховувати любов до праці майстринь-вишивальниць та своєї Батьківщини.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Тячівського професійного ліцею Балашова Ю.В. ознайомила присутніх з історією виникнення української вишивки, підкреслила, що вишитий одяг для наших предків був не лише вбранням, але й оберегом, а справжній оберіг повинен захищати людину в будь-яких ситуаціях. Завідуюча довідково-бібліографічним відділом Г.П. Волос провела годину цікавої інформації «Цікаве про вишиванку» та вікторину «Що ми знаємо про вишиванку». Присутні мали змогу ознайомитися з виставкою-експозицією "Вишиванки – візерунки долі…", підготовлену працівниками відділу обслуговування Тячівської книгозбірні.

Отож, не забуваймо про свої українськi обереги, що пройшли крiзь вiки i нинi символiзують чистоту почуттiв, глибину безмежної любовi до своїх дiтей, до всiх, хто не черствiє душею. Ми різні, як і орнаменти на наших вишиванках, та всіх нас об'єднує любов до України, віра в її міць та єдність!

16.05.2017р. Святкування Дня матері.

Щороку другої неділі травня, коли розцвітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас Cвято матері. Це триєдине свято, бо цього дня ми вшановуємо Божу Матір, Діву Марію та свою Батьківщину — Україну. 15 та 16 травня в Тячівському професійому ліцеї класним керівником групи №8 Геревич О.В., викладачами української мови та літератури Ташликович М.М. та Ледней Н.П. були проведені виховні заходи, приурочені до цього свята.

Повний текст статті

08-14.05.2017р. Тиждень безпеки дорожнього руху.

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: і водіїв, і пішоходів, і пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання. З 8 по 14 травня в рамках проголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху (2011 – 2020 років), в ліцеї проведено тиждень безпеки дорожнього руху. Основна мета - привернути увагу учнів до «тихої епідемії» смертності та травматизму в результаті дорожньо-транспортних пригод на дорогах в Україні, шляхом застосування суттєвих заходів для підвищення рівня безпеки дорожнього руху, а також сприяти вихованню дорожньої культури серед учнів.

Під час проведення тижня свої знання з правил дорожнього руху учні втілили у тематичних творчих роботах, а саме під час конкурсу стіннівок «Обережно! Дорога!», який мав звернути увагу учнів та дорослих на те, чи знають вони правила дорожнього руху, нагадати всім про важливість дотримання цих правил. Бібліотекарем Фріндт Ю.М. в бібліотеці оформлено куток «Безпека на дорозі – безпека життя».

Підсумком тижня став єдиний національний урок з правил дорожнього руху «Безпека на дорозі – безпека життя», який підготували та провели викладачі предмету «Охорона праці» Чайка Б.М. та Павлюк К.І. Під час уроку змістовно використано демонстраційний матеріал, що дало змогу учням закріпити знання про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях, щоб зберегти життя та здоров’я, скоротити смертність і травматизм від дорожньо-транспортних пригод. Проведення тижня безпеки дорожнього руху сприяло формуванню в учнів розуміння власної відповідальності за безпеку на дорозі, взаємоповаги на автошляхах – запоруки власної безпеки.

Необхідність дотримання правил дорожнього руху, взаємодопомога його учасників, безумовні заходи безпечної поведінки та культури на дорозі загалом, – це основні меседжі, які упродовж тижня безпеки дорожнього руху намагалися донести до учнів ліцею. Кожен з нас усвідомив, що безпека на дорозі – це безпека життя.

Рік Японії в Україні.

2017 рік за ініціативою Президента України оголошено роком Японії в Україні. Не викликає сумніву, що це ще один крок на шляху до співдружності двох країн, до зближення українського та японського народів, що може посприяти розвитку діалогу культур, таких своєрідних і цікавих.

У рамках Року Японії в Україні викладачем історії Копчалюк М.А. та заступником директора з НВР Балашовою Ю.В. проведено тематичну лінійку «Дивовижна Японія: культура, традиції». Під час віртуальної подорожі «Японія: цікаві факти» учні відкрили вікно в цю дивовижну країну, познайомилися з історією Японії, дізналися, що країна Вранішнього сонця відома своїм економічним дивом, її культура вирізняється вічним прагненням до краси. Кімоно і сакура стали вічними символами цієї країни, а білі журавлики – сумнозвісне нагадування про трагедію Хіросіми та Нагасакі, Японія однією з перших визнала незалежність нашої держави.

Присутніх зачарувала ця дивовижна країна з дуже давніми й непорушними традиціями, які чітко дотримуються й досі. І це все — в оточенні надсучасних нанотехнологій! Ось таке унікальне поєднання традиційного й сучасного суспільства, чого не зустрінеш у будь-якій іншій культурі. Є чого навчитися або хоч взяти за приклад.

Отже, на прикладі японських традицій учні прийшли до висновку, що багато чому люди з різних культур могли б повчитися одне в одного – якщо тільки матимуть бажання зрозуміти одне одного.

«Воскресни, писанко! 2017»

6-7 квітня 2017 року в Ужгороді відбувся Третій обласний фестиваль-конкурс «Воскресни, писанко!». На конкурс були представлені роботи вихованців і педагогів нашого ліцею, виготовлених власними руками в таких техніках виконання як: традиційна писанка розтопленим воском, „Дряпанка”, „Мальованка”, „Зернівка”, писанка, прикрашена бісером, писанка, виготовлена у техніці квілінг, писанки, з глини, із тіста, із деревини, із каменя, вітраж «Воскресни, писанко!» (розпис по склу). Калейдоскоп вражень доповнювали неповторні орнаменти рушників, вишитих бісером, гладдю, хрестиком. Вражаюче різноманіття кольорів, орнаментів та технік виконання рушників не залишило байдужими жодного.

Неабиякий інтерес викликали майстер-класи, які показали учні Пилипець П.П. «Писанка в стилі «Канзаші», Федурцьо М.В. «Писанка в техніці «Квілінг», Церкуник В.В. «Різьба по дереву».

Роботи учнів та педагогів вражали невичерпною імпровізацією, співзвучною з традиційністю багатонаціонального Закарпаття. Цей фестиваль свідчить про багатогранний талант наших учнів та педагогів. А головне – діти навчились вкладати частинку своєї душі у роботу, виконувати її з любов’ю, щиро, від душі, це свідчить про те, що закарпатці бережуть свої традиції та передають їх з покоління в покоління.

Команда ліцею була нагороджена грошовою премією та грамотою за втілення творчих задумів, неповторність і багатство створених композицій, за збереження духовних надбань українського народу.

Копчалюк Марта Андріївна, методист ліцею.

Тиждень екологічних знань «Молодь і довкілля».

З метою пропагування екологічної культури, захисту навколишнього середовища, розвитку в учнів інтересу до предмету екології, любові до природи, поваги до товаришів, до їх думки, доведення значення екології в житті людини в ліцеї з 27 по 31 березня 2017 року проходив тиждень екологічних знань «Молодь і довкілля». Тиждень сприяв розвитку творчої та ділової активності, готовності до екологічної діяльності, вихованню почуття відповідальності за природу, як національне багатство, основу життя на землі. За його підготовку та проведення відповідали викладачі хімії, біології та екології Геревич О.В. та Мацола М.І. В рамках екологічного тижня проведено:

- екологічний КВК «Земля дана нам на віки»;

- інтелектуальну гру «Ерудит» ;

- диспут «Здорове довкілля – здорова людина»;

- віртуальний еко-круїз «Екологічними стежками рідного краю»;

- конференцію «Глобальні екологічні проблеми сьогодення».

У бібліотеці було презентовано виставку «Книга. Природа. Екологія», на якій представлено літературу та періодичні видання, де висвітлюються матеріали з питань охорони навколишнього середовища, подано інформацію про екологічний стан України та області, природоохоронні території нашої держави, а також виставлено художні твори, де яскраво змальовані картини природи. Не обминули увагою проблем екології та збереження зелених насаджень і учні Тересвянської філії, які разом з викладачем Мацола М.І. посадили декілька дерев. Будемо сподіватись, що посаджені нами дерева скоро зазеленіють і будуть тішити своєю красою.

Щоденні заходи мали розвивальний, виховний та пізнавальний характер. Вони відкрили нові таланти та здійснили неабиякий вплив на особистість кожного учня. Підводячи підсумки, можна сміливо сказати, що тиждень екології був цікавим, насиченим і, безперечно, надовго залишиться в пам’яті учнів.

Конкурс «Воскресни, писанко!»

Згідно наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації 23-24 березня в ліцеї проведено виставку-конкурс творчих робіт на тему «Воскресни, писанко!», приурочений до світлого свята Великодня. Барвисті, оригінальні експозиції, оформлені Великодніми рушниками, кошиками, наповненими писанками були розміщені у фойє ліцею і з великою цікавістю оглянуті членами колективу.

Учні, які взяли участь у конкурсі, продемонстрували різні техніки сучасного писанкарства. На конкурс представлені вироби як у традиційних стилях виконання, так і в оригінальних жанрах, серед яких декупаж, квілінг, дряпанки, крашанки на будь-який смак та вподобання - яскраві, творчі, креативні, з використанням найрізноманітніших матеріалів: фарб, круп, бісеру, макаронних виробів, лаку для нігтів, стрічок, паперових серветок, блискіток, наліпок. Фантазія, творчий підхід до справи, вміння красиво оформити та подати вироби на конкурс не залишились поза увагою журі, яке визначило найкращих. За результатами оцінювання І місце отримали групи №№7,2(майстри виробничого навчання Губанова Л.Л., Копотюк І.Г., класні керівники Кость Н.С.,Зеленчук М.М.,), ІІ місце – групи №№4,5(класні керівники Бокоч Л.М., Мацола М.І., майстри виробничого навчання Гейцій В.І., Коциба М.С.,) ІІІмісце – групи №№ 10, 1(класний керівник Чайка Б.М., майстри виробничого навчання Патрус М.М., Лигирда К.П.).

Всі роботи, подані на конкурс, втілюють пасхальні традиції українського народу, відрізняються своєю майстерністю і демонструють художній смак та оригінальність виконання, а кожна писанка, створена власними руками, стане оберегом для нас і для нашої країни. Учні, презентуючи пасхальні композиції, показали глибокі знання про найдавніше церковне свято, традиції нашого народу щодо святкування Пасхи. Виставка сприяла формуванню духовних, морально-етичних цінностей, вихованню національно-патріотичної свідомості учнівської молоді. Кращі експонати відібрані для участі в обласному турі конкурсу, який відбудеться у квітні.

14 лютого 2017 року День закоханих.

Свято в День закоханих відбулося! Радісні оплески, дружній сміх, смачні та цікаві конкурси з солодким завершенням та підведенням підсумків…

Дякуємо організаторам свята. Молодці учасники! Особлива подяка ведучим та нашим улюбленцям солістам.

«Новорічна казка»

28 грудня 2016 року в гуртожитку ліцею відбулось свято "Новорічний серпантин". Активісти учнівського самоврядування підготували веселу концертно-розважальну програму. Традиційно почесними гостями новорічної феєрії були Дід Мороз та Снігуронька. Учасників та гостей вітали учні ліцею своїми вражаючими виступами.

Залу учні разом з вихователем Лазаренко О.П. святково вбрали гірляндами, сніжинками, ілюмінацією та власними малюнками на новорічну тематику. А головною прикрасою стала, звичайно ж, красуня ялинка. Атмосфера свята була веселою і теплою. Учні співали пісень, танцювали разом з Дідом Морозом та Снігуронькою, грали в цікаві ігри та проводили веселі конкурси, за участь в яких отримували призи. А наприкінці всі фотографувалися на пам'ять біля ялинки з Дідом Морозом. Координацію роботи з підготовки та проведення заходу здійснювала заступник директора з навчально-виховної роботи Балашова Юлія Валеріївна. Милозвучні вокальні номери, яскраві сценічні костюми, веселі акторські перевтілення, танцювальні композиції створювали дивовижну святкову атмосферу. Звісно ж, головними героями новорічної вистави стали Дід Мороз та Снігуронька, які завершили захід побажаннями добра, щастя, любові й нових здобутків у Новому році. Новорічне свято пройшло весело, з піснями та танцями, привітаннями та конкурсами.

Новорічна казка… Саме у таку святкову атмосферу потрапили учні та педагогічний колектив під час новорічного концерту. Всі: і учасники свята, і глядачі отримали величезний позитивний заряд святкового настрою.

    1 2