CSS Drop Down Menu by PureCSSMenu.com
mon.gov.ua/ua/

proftekhosvita.org.ua/uk/

zpto.ues.by

uon.uz.ua

pedpresa.com

Пошук роботи

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  

Участь в обласному вебінарі «Інноваційні форми і методи роботи на уроках української мови і літератури як один із факторів успішного навчання».

Сучасний урок української мови та літератури відмінний від уроків, що їх проводили у 70-х, 80-х і навіть 90-х роках: змінюється життя, а відтак змінюються цілі навчання. Ці зміни диктують пошук нових форм і методів педагогічної роботи, щоб зробити навчання цікавим, різноманітним і захоплюючим. Для розвитку творчих здібностей більшості учнів важливою є саме роль учителя. Завдання педагога - управляти процесами творчого пошуку, йдучи від простого до складного: створювати ситуації, що сприяють творчій активності та спрямованості учня, розвивати його уяву, асоціативне мислення, здатність розуміти закономірності, прагнення постійно вдосконалюватися, розв'язувати дедалі складніші творчі завдання.

Найефективнішим засобом досягнення мети є інноваційні технології навчання. Про інноваційні підходи, які забезпечують позитивну мотивацію здобуття знань, активне функціонування інтелектуальних і вольових сфер та сприяють розвитку творчої особистості йшла мова на обласному вебінарі викладачів української мови і літератури, який проведено за ініціативою навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області. 20 жовтня викладач української мови та літератури Ледней Н.П. взяла участь у цьому вебінарі, де виступила з доповіддю та презентацією своєї роботи на тему: «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках української мови та літератури шляхом використання інноваційних технологій».

19.10.2016р. Кулінарний ярмарок закарпатських страв.

Напередодні Міжнародного дня кухаря та кулінара у нашому навчальному закладі викладачем спецдисциплін Григоренко Г.П. проведено відкритий урок на тему: «Національна кухня Закарпаття».

 Повний текст статті

Звіт директора

12 жовтня 2016р. в ліцеї були проведені збори трудового колективу, на яких звітував про свою роботу у 2012-2016 рр. директор навчального закладу Бокоч П. М.. На зборах були присутні: Довганич О.С.-заступник начальника управління, начальник відділу вищої, професійно-технічної освіти та науки Закарпатської обласної державної адміністрації, Славик О.І. - заступник начальника управління - начальник відділу організаційно-кадрової та правової роботи, Райхель Й.А. - начальник служби технічного нагляду за будівництвом та капремонтом при департаменті освіти і науки, члени трудового колективу, батьківського комітету.

У відповідності з «Типовим положенням про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів перед колективом та громадськістю» Петро Михайлович розповів про персональний внесок у підвищення рівня організації навчально-виховного процесу та створення належних умов для організації навчально-виробничого процесу і здобуття якісної професійно-технічної освіти учнями. У своїй доповіді директор зосередився на тих основних досягненнях та нововведеннях, які вдалося досягти за звітний період, підкреслив роль в цьому всіх представників колективу, намітив перспективи на майбутнє та наголосив, що тільки у єдності, взаєморозумінні колектив зможе працювати плідно та активно.

В обговоренні звіту директора взяли участь: завідувач філії Декет В.В., майстер в/н Овечкіна Н.А., викладачі Чайка Б.М., Геревич О.В., які висловили багато схвальних думок на адресу директора та оцінили роботу за звітний період на «задовільно». Було проведене таємне голосування щодо оцінки роботи керівника, яке засвідчило, що працівники ліцею підтримують та позитивно оцінюють його роботу. За підсумками діяльності директора його робота визнана задовільною та такою, що відповідає вимогам контракту. Звітування пройшло відкрито та демократично, базувалося на принципах взаємоповаги і позитивної мотивації.

      1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23