CSS Drop Down Menu by PureCSSMenu.com
mon.gov.ua/ua/

proftekhosvita.org.ua/uk/

zpto.ues.by

uon.uz.ua

pedpresa.com

Пошук роботи

ПЕРСОНАЛІЇ

У цьому розділі презентуємо тих, хто своєю працею вніс вагомий внесок у розвиток нашого навчального закладу, тих, хто присв'ятив своє життя професійно-технічній освіті, заслужив повагу колег по роботі та учнів.

Зийнич Петро Іванович

(1934-1994, с. Макарево Мукачівського району Закарпатської області)

Закінчив Львівський державний університет ім. І. Франка, історичний факультет (1960). З 1952 - учитель біології Колодненської семирічної школи, директор Колодненської восьмирічної школи, відповідальний секретар Тячівської районної організації спілки "Знання", директор міського професійно-технічного училища № 14, голова Тячівської міської Ради народних депутатів, заступник директора з ВР Тячівського професійно-технічного училища № 14 (нині Тячівський професійний ліцей). Петро Іванович - перший директор новоствореного професійно-технічного навчального закладу. За підтримки районної влади, базових підприємств протягом кількох місяців було проведено ремонт і реконструкцію пристосованих приміщень, в яких почалося облаштування навчально-виробничих приміщень, кабінетів спецтехнології, технічного креслення, початкової військової підготовки та електроніки.

Нагороджений медалями "За доблесну працю" та "Ветеран праці".

Демко Степан Михайлович

(1935, с. Широке Виноградівського району Закарпатської області).

З 1960 - директор восьмирічної школи с. Ганичі Тячівського району, лектор Тячівського райкому Компартії України, завідуючий кабінетом політосвіти, завідуючий відділом пропаганди і агітації Тячівського райкому Компартії, директор Тячівського професійно-технічного училища № 14, методист цього ж училища (нині Тячівський професійний ліцей).

Свій багатий керівний і педагогічний досвід Степан Михайлович спрямував на розширення і зміцнення бази навчального закладу, поліпшення житлово-побутових умов учнів. За час його директорства заклад був реорганізований у середнє професійно-технічне училище.

Степан Михайлович - Відмінник народної освіти України, Відмінник профтехосвіти СРСР, нагороджений Ордером Трудового Червоного Прапору (1986), медалями "За доблесну працю" (1970), "Ветеран праці"(1985).

Бокоч Петро Михайлович

(1952, с. Угля Тячівського району Закарпатської області)

Закінчив Ужгородський державний університет, історичний факультет (1981).

З 1981 - вчитель історії Груниківської восьмирічної школи, інспектор шкіл відділу народної освіти Тячівського райвиконкому, консультант у райкомі партії, Завідуючий кабінетом політосвіти, директор Тячівського професійного ліцею. Прекрасний організатор, протягом тривалого часу ефективного спрямовує роботу ліцею на успішне виконання головного завдання - надання якісної повної загальної середньої та первинної професійної освіти відповідно до вимог часу, сприяє згуртуванню колективу й створенню належних умов для творчої праці.

Протягом останного часу Петро Михайлович наполегливо відстоював законні інтереси держави, захищаючи в господарських судах різних інстанцій право державної власності на нерухоме майно професійного ліцею у м. Тячів, і успішно захистив його. Має педагогічне звання "викладач-методист" та кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії" (2007), нагороджений знаком "Відмінник освіти України".

Жолобович Ольга Василівна

(1947, с. Осой Іршавського району Закарпатської області).

Закінчила Дрогобицький педагогічний інститут ім. І. Франка, філологічний факультет (1970).

З 1970 - викладач російської мови і літератури Тересвянської середньої школи робітничої молоді, вихователь філії, заступник зав. філією з навчальної роботи, завідуюча філією Тячівського професійного ліцею.

Завдяки повсякчасній зібраності, умінню націлювати на результат, будити активність учнів завжди досягала і досягає бажаних результатів. Ольга Василівна належить до тієї рідкісної категорії людей, які своїми вчинками й особистими якостями імпонують усім. Різнобічна обдарованість, глибока людяність, бажання підтримати кожного душевним словом і ділом притаманні їй в повній мірі.

Нагороджена знаком "Відмінник народної освіти УРСР" (1992), почесними грамотами управління освіти Закарпатської облдержадміністрації, медаллю лауреата другого Всесоюзного фестивалю народної творчості.

Принц-Цимбаліста Марія Василівна

(1954, смт. Тересва Тячівського району Закарпатської області)

Закінчила Львівський державний університет ім. І. Франка (фізичний факультет, 1977). З 1978 - вихователь, майстер виробничого навчання, викладач-методист Тячівського професійного ліцею. Здібний, наполегливий педагог, досконало володіє методикою викладання. Уроки проводить ефективно і змістовно. Творчо застосовує інноваційні технології та інтерактивні методи навчання. У співавторстві з Цимбалістим В. М. є автором 4-х підручників та навчальних посібників для навчання за професією електромонтажник силових мереж та електроустаткування, рекомендованих Міністерством освіти і науки Украни для професійно-технічних навчальних закладів. Вони отримали широке громадське визнання і брали участь у конкурсі з висунення кращих підручників на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки (2009).

Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2003), Відмінник освіти України (2008), лауреат обласної педагогічної премії ім. Августина Волошина (2008).

Аврамченко Людмила Павлівна

(1950, м. Виноградів Закарпатської області)

Закінчила математичний факультет Ужгородського державного університету (1973). У системі профтехосвіти працювала 37 років. З 1973 року викладач технічного креслення, завуч, заступник директора з навчальної роботи Тячівського професійного ліцею. Зарекомендувала себе здібним організатором, наполегливим і вимогливим керівником, завдяки чому досягла істотних успіхів у роботі. Творчо застосовувала в щоденній роботі свої знання та вміння, оперативно розв'язувала поставлені завдання. Велику увагу приділяла роботі з молоддю. Значний особистий внесок зроблено у справу підготовки кваліфікованих робітників, виховання в них активної життєвої позиції, любові до обраної професії.

Відмінник освіти України, нагороджена почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

Цимбалістий Володимир Михайлович

(1956, с. Букачівці Рогатинського району Івано-Франківської області)

Закінчив фізичний факультет Львівського державного университету ім. І.Франка (1978). З 1978 року викладач фізики, заступник директора з НВР у Львівському МСПТУ № 61, зав. відділом стандартизації та технічної документації, викладач Тячівського професійного ліцею.

У співавторстві з Принц-Цимбалістою М.В. написав підручник та навчальні посібники для навчання за професією електромонтажник силових мереж та електроустаткування, рекомендовані Міністерством освіти та науки України для професійно-технічних навчальних закладів. Володимир Михайлович - викладач-методист вищої категорії, регіональний тренер з програми Intel "Навчання для майбутнього".

Відмцінник освіти України (2008), нагороджений Почесною грамотою МОН України (2003).