-
CSS Drop Down Menu by PureCSSMenu.com
Афганістан болить в моїй душі...

12 лютого 2015 року

…Минають дні, ідуть роки,

Життя листки перегортає,

А біль Афгану навіки

В душах людських не замовкає…

15 лютого щорічно відзначають день пам’яті воїнів-афганців, які виконували свій інтернаціональний обов’язок. 26 років вже минуло відтоді, як вивели з Афганістану радянські війська, але рани цієї війни кровоточать і досі…26 років, ніби один день, пролетіли і зникли за обрієм… Але, цитуючи генерала-полковника Громова, «ніхто і ніщо не має бути забутим, аби не забути – треба пам’ятати, а щоб пам’ятати – треба знати. Знати і пам’ятати!»

Викладач суспільних дисциплін Бокоч Л.М. ознайомила учнів із книгою "Закарпатці у вирі Афганської війни", присвяченою учасникам бойових дій в Афганістані. В ній зібрані і систематизовані біографічні дані учасників війни, спогади та інтерв'ю очевидців.

Під час заходу учні переглянули відеофайли, фотоматеріали.

Людські жертви, страхіття війни, переживання, які довелось там пережити нашим співвітчизникам, хай нагадують нам слова - заповіт живим видатного борця проти фашизму Юліуса Фучика "Люди! Будьте пильні, бережіть мир!"

Ці слова і сьогодні не втратили свого значення й актуальності.

Закінчився захід під звуки Афганського гімну, який виконує О.Розенбаум "Чорний тюльпан". Учні вшанували пам'ять героїв Афганістану хвилиною мовчання.27 лютого 2014 року


14 січня в ліцеї день розпочався з єдиного тематичного уроку "У полум'ї війни" який було проведено в усіх групах навчального закладу. Після уроку Рада самоврядування провела лінійку присвячену 25-річниці виводу Радянських військ з Афганістану "Афганістан болить в моїй душі..."

Для груп ІІ-ІІІ курсів було проведено круглий стіл "Афганістан - незаживающая рана" ("Зустріч поколінь"). На зустріч з учнями було запрошено воїна-інтернаціоналіста Дерена Станіслава Івановича.ПЛАН ЗАХОДІВ
з підготовки і проведення у 2014 році у Тячівському професійному ліцеї
Року учасників бойових дій на території інших держав