-
CSS Drop Down Menu by PureCSSMenu.com
День захисника України

До Дня захисника України

З нагоди святкування Дня захисника України у ліцеї зібралися представники районної державної адміністрації та воїни-побратими колишнього випускника ліцею Романа Козичка, який загинув, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України. Вони здійснили покладання квітів до пам'ятної меморіальної дошки на знак вдячності за мужність та героїзм нашого учня, яка тепер стала символом пам’яті та безсмертя героя, дотиком до свічки пам’яті, світло від якої стало даниною тим, хто пішов від нас, пожертвував собою заради торжества справедливості. У виступах представників влади звучали щирі слова вдячності і пошани викладачам за те, що зростили таку особистість, справжнього героя нашого народу. Пам'ять Романа присутні вшанували хвилиною мовчання.

Допоки ми живі - житиме пам’ять про наших героїв. Кожного дня Роман з меморіальної дошки зустрічає та проводжає поглядом учнів та нагадує кожному, що він поклав життя, аби ми жили в мирній та квітучій Україні.На жаль, війна продовжується. Обриваються молоді життя найкращих синів України. Тож шануймо героїв, не забуваймо про тих, хто так рано пішов, захищаючи нас та нашу країну.


15 жовтня 2015 року

15 жовтня у нашому ліцеї класними керівниками Кость Н.С. та Чайка Б.М. проведені виховні години, присвячені Дню захисника України. Учні груп № 7,10 підготували історичний екскурс у становлення українського козацтва та мали змогу переглянути відео – колаж. Особливими словами згадали воїнів - інтернаціоналістів, які несли службу на території інших держав та наших земляків, випускників ліцею, які захищали і захищають Україну під час АТО.