-
CSS Drop Down Menu by PureCSSMenu.com
Cпортивно-масова робота

План роботи спортивно-масових заходів на 2015-2016-2017 н.р.

Комплексний план 2015-2016 н.р

План роботи керівника фізичного виховання на 2016-2017 н.р.

Спортивно-масова робота 2015-2016 н.р.

16.11.2016р. Профілактична бесіда про шкідливість куріння та алкоголю.

В умовах складного економічного становища, яке склалося в Україні, за ряду несприятливих соціокультурних умов, учнівське середовище спрямоване на прилучення до нікотину, алкоголю, наркотиків, що погіршує стан фізичного і психічного здоров’я підлітків. Втрата здоров’я серед молоді створює низку серйозних проблем, ставить під загрозу національну безпеку, саме існування держави.

16 листопада викладачем фізичної культури Вакій О.М. та викладачем хімії Геревич О.В. проведено профілактичну бесіду на тему: «Світ говорить: курінню, алкоголю – ні!». Метою заходу було запобігти шкідливим звичкам які негативно впливають на здоров’я підлітків, формувати розуміння відповідальності за власні вчинки та їх наслідки, виховати в учнів бажання зберегти власне здоров’я.

Учні мали змогу ознайомитися зі світовою смертельною статистикою куріння і алкоголізму, подивитися відеоролики про ці згубні звички. Необхідність таких заходів заключається в тому, що у будь-якому суспільстві, побудованому на гуманістичних і демократичних засадах, здоров’я людини є найвищою цінністю, найважливішим надбанням держави.

21.10.2016р. Вітаємо зі спортивною перемогою!

Спорт стає засобом виховання тоді,

коли він - улюблене заняття кожного.

В.Сухомлинський

Напевне, ніхто не сумнівається в тому, що рух має величезне значення в житті людини. Справді, коли вона рухається – ходить, бігає, стрибає, кидає м'яч, катається на велосипеді тощо, дихання її прискорюється, серце б'ється частіше, а це означає, що й організм краще працює, активізуються процеси, які сприяють росту та розвитку.

З метою популяризації легкої атлетики серед молоді, виявлення кращих спортсменів в навчальних закладах області 20.10.16 р. на базі Державного навчального закладу «Мукачівський центр професійно-технічної освіти» відбулась відкрита першість Закарпатської області з легкоатлетичного кросу серед ВНЗ І-ІІ, ІІІ-ІV рівня акредитації та ПТНЗ. У цих змаганнях взяли участь найкращі спортсмени нашого ліцею: Бацай А., Михалко К., ЛазурД., Крегул Ю. під керівництвом керівника фізичного виховання Вакій О.М. Спортивне свято проходило весело, із азартом і завзяттям, в дружній, спортивній обстановці. Глядачі бурхливими оплесками вітали як переможців, так і переможених.

Найкращі результати в особистому заліку показала учениця Бацай А., яка виборола І місце серед дівчат. За результатами командних змагань серед ПТНЗ області команда Тячівського професійного ліцею зайняла ІІІ місце. Ми сьогодні запалили нові зірки нашого ліцею та здобули справжні спортивні досягнення. Учні отримали масу задоволення та незабутніх вражень. Зичимо спортсменам подальших успішних стартів та перемог!

16.09.2016р. День здоров’я.

«В здоровому тілі – здоровий дух!».

16 вересня 2016 року в навчальному закладі в рамках «Олімпійського тижня», керівником фіз. виховання Вакій О.М. та викладачем фіз.виховання Іляшко Я.М. організовано спортивне свято «День здоров’я». В ході змагань учні мали можливість показати свою фізичну підготовку у 6 видах вправ: підтягування на перекладині, віджимання від підлоги в упорі лежачи, армреслінг , перетягування канату, естафети і метання гирі. Ці види були обрані не випадково, адже участь у них завжди приносить заряд енергії, азарту і позитивний настрій, як учасникам, так і вболівальникам. Неймовірна атмосфера добра і дружності панувала від самого початку і до завершення свята. Підтвердженням цього були сяючі очі та щирі посмішки всіх присутніх. Це дуже зблизило та поєднало між собою учнів та викладачів, зарядивши всіх позитивом та наснагою. Призові місця вибороли наступні групи:

Чоловічі команди:
  I - 10 гр., слюсар з ремонту автомобілів;
 II - 7 гр.секретар керівника (підприємства, організа ції, установи), оператор комп’ютерного набору;
III - 3гр.кухар, офіціант;

Жіночі команди:
  I - 3гр.кухар, офіціант;
 II - 8гр.1гр.офіціант бармен;
III - 7гр.,2гр.секретар керівника (підприємства, організації, установи), оператор комп’ютерного набору.

Такі заходи сприяють залученню молоді до занять фізкультурою і спортом, пропагують здоровий спосіб життя, розвивають навички лідерства, бажання перемоги, вчать згуртованості учнів, їх взаємопідтримці. Тож проведений «День здоров`я» в ліцеї підтвердив цінний вислів «У здоровому тілі – дійсно здоровий дух!».

19.05.2016.Товариська зустріч.

Заняття спортом є ефективним засобом фізичного виховання. Його цінність визначається стимулюючим впливом на поширення фізичної культури серед різних верств населення і в цьому плані спорт має велике значення.Але він не зводиться лише до фізичного виховання. Спорт має самостійне загальнокультурне, педагогічне, естетичне та інші значення.

З метою підвищення спортивної майстерності, виявлення кращих команд та кращих гравців, закріплення дружніх стосунків між учнями 19 травня відбулися змагання з міні футболу між командами нашого ліцею.

Перше місце посіли учні групи №10 з професії (слюсар з ремонту автомобілів), друге місце посіли учні групи №7 з професії (секретар керівника (організації, підприємства, установи), оператор комп’ютерного набору), третє місце поділили команди груп № 8 та № 17 з професій ( офіціант бармен та кухар, офіціант).

7 квітня відзначають Всесвітній день здоров'я.

Однією з головних завдань сучасної школи є виховання здорової дитини, охорона здоров'я людини.

Вирішення проблеми збереження власного здоров'я закладено у самій людині, у знанні та розумінні нею проблем формування, збереження, зміцнення і відновлення його, а також в умінні дотримуватися правил здорового способу життя. Діти повинні усвідомлювати, що майбутнє кожного, як і держави в цілому – за здоровими поколіннями, бо фізично і морально здорова людина здатна творити і приносити користь іншим людям. З нагоди Всесвітнього дня здоров’я у Тячівському професійному ліцеї керівником фізичного виховання Вакій О.М. проведено змагання з волейболу між навчальними групами ліцею.

Учні мають усвідомити, що їх майбутнє залежить від того вибору, який вони роблять вже сьогодні в кожну хвилину свого життя (пити - не пити, курити - не курити, займатися фізичною культурою – не займатися, вчитися – не вчитися, з ким дружити, а з ким ні, вживати наркотики – не вживати, тощо). І лише духовно і фізично сильна та здорова особистість може розраховувати увійти в сучасний напружений ритм життя, здобути відповідні знання, правильно обрати професію, пристосуватися до мінливих соціальних, екологічних, внутрішніх факторів, досягти успіху в обраній спеціальності, і саме така людина здатна допомогти собі і оточуючим, стати корисною для суспільства в цілому.

Виховна година до всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я по всьому світу у березні відзначають День боротьби з туберкульозом. Метою Всесвітнього дня є інформування про глобальну епідемію туберкульозу якомога більше людей і дати всім зрозуміти, що чинити опір цій хворобі можливо і потрібно.

 Повний текст статі

Змагання з футзалу

«У здоровому тілі - здоровий дух».   

(римський поет Ювенал)   

З грудня учнівська команда Тячівського професійного ліцею під керівництвом викладачів фізвиховання Вакій О.М. та Іляшко Я.Я. взяла участь в обласних змаганнях з фут залу серед команд професійно-технічних навчальних закладів. У складі збірної ліцею виступили: Фула Євген, Немеш Василь - 17 група, з професії кухар, офіціант; Стенавський Віталій, Боборико Едуард – 10 група, з професії слюсар з ремонту автомобілів; Небола Владислав, Сошніков Віталій – 16 група, з професії столяр, тесляр. Незважаючи на прохолодну погоду, на СК «Юність» вирували справжні пристрасті. Настрій кожної команди був досить бойовий, всі були налаштовані тільки на перемогу. Гра пройшла у дружній атмосфері. Гравці команд отримали чудову можливість випробувати свої сили. Хто буде сперечатися, що футбол – це найпопулярніша та найулюбленіша гра молоді?! І наші учні це довели, показавши свої найкращі навики гри. Із задоволенням виділяючи час на тренування, не жаліючи сили та енергії, вони досягли хороших результатів у цій справі: у запеклій, важкій боротьбі зайняли 6 місце.

Змагання такого плану дають неоціненний спортивний та життєвий досвід, можливість поспілкуватись з однодумцями та просто гарний настрій і бажання займатись улюбленим видом спорту. Треба сказати, що наша команда має великий спортивний потенціал і ми бажаємо використати його в наступному році.


6 листопада 2015 р.

Спортивно-масова робота в ліцеї невід’ємно пов’язана з організацією та проведенням спортивно-масових заходів в позаурочний час. Для нашого ліцею є традицією проводити під час навчального процесу загальнорозвивальні вправи на свіжому повітрі, позакласні заходи: «Олімпійський тиждень», «Олімпійський урок», « Козацькі забави », «Тиждень фізичної культури та спорту».

А де, як не на «Олімпійському уроці», можна позмагатись в олімпійських видах спорту. Отже, з 26 жовтня по 4 листопада, згідно плану спортивно-масових заходів, викладачами фізичного виховання Вакій О.М. та Іляшко Я.Я. проводилася першість з волейболу між учнями І-ІІІ курсів.

Командні місця посіли слідуючі групи:

І місце – група № 3 (з професії слюсар з ремонту автомобілів);

ІІ місце – група № 10 (з професії слюсар з ремонту автомобілів);

ІІІ місце – групи № 7, 17 (з професій СК, ОКН та кухар, офіціант).

29 жовтня 2015 р.
Змагання з легкоатлетичного кросу

Збірна команда Тячівського професійного ліцею під керівництвом керівника фізичного виховання Вакій О.М., прийняла участь в обласних змаганнях серед ПТНЗ області з легкоатлетичного кросу.

Гарні погодні умови, відмінна робота досвідченої суддівської колегії, цікаво прокладена дистанція, а саме головне, справжні спортивні емоції, сприяли якісному проведенню змагань.

В змаганнях серед юнаків, та дівчат на дистанціях від 1 до 2 км взяли участь понад 100 вихованців ПТНЗ, ВНЗ та прихильників здорового способу життя.

Змагання проводилися з метою подальшого розвитку фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи, популяризації легкої атлетики , залучення учнівської та студентської молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом.

Кожен учасник отримав емоційне задоволення від спортивних змагань. В командному заліку наші спортсмени зайняли 7та 9 командні місця.

Маємо надію, що проведення таких змагань сприятимуть формуванню у молоді потреби до занять фізичною культурою та спортом, здорового способу життя, відмови від шкідливих звичок, що в свою чергу, є фундаментом благонадійної, здорової, патріотичної нації.

Бажаємо учням-спортсменам їх тренерам подальших успіхів та перемог, в майбутньому легких стартів та підкорення нових спортивних вершин!

«Козацькі розваги» в ліцеї

«Козацькими розвагами» учні ліцею урочисто відзначили День захисника України і День козацтва. «Покрова Пресвятої Богородиці була одним з найголовніших свят запорізьких козаків, які вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею і покровителькою, і тепер вже традиційно 14 жовтня відзначається і як День Українського козацтва, - відзначила у своєму виступі керівник фізвиховання Вакій О.М., – сьогодні ми хотіли б започаткувати ще одну традицію – кожного року відзначати це свято змаганнями, у яких можна проявити усі найкращі риси українського народу – силу тіла та духу, витривалість, спритність та кмітливість, а ще – згадати давні звичаї та традиції наших предків».

В спортивному залі змагалися команди від груп №7,17 на чолі зі своїми «отаманами». . Під час спортивної частини заходу команди спробували свої сили у змаганнях з перетягування канату, піднімання колоди, подолання дистанції з перешкодою, перенесення вантажу на швидкість. Вони довели, що усі наші «козаки» ліцею вправні, спритні, сміливі, знають козацькі традиції.

03 грудня 2014 року

3 грудня відбулися змагання з армреслінгу між командами груп ліцею. Призові місця вибороли:

І місце – Банк Роман група № 3 з професії слюсар з ремонту автомобілів 2 курс;

ІІ місце – Маджара Андрій група № 10 з професії слюсар з ремонту автомобілів 1 курс;

ІІІ місце – Бура Олександр група № 8 з професії офіціант, бармен 3 курс.

07 травня 2014 року в Тячівському професійному ліцеї проведено спартакіаду до Дня Перемоги. Спортивне свято відкрила керівник фізичного виховання Вакій О.М. Загалом в спартакіаді взяло участь 36 учнів, команди чотирьох навчальних груп. Програма змагань включала в себе: підтягування на перекладині, віджимання з упору лежачи, естафети, фрістайл на велосипедах, конкурс «Влучити в ціль». Метою змагань було пропагування фізичної культури і спорту як одного із засобів здорового способу життя людини, розвиток фізичних якостей, формування стійких інтересів до фізичної культури, використовуючи позитивний емоційний настрій.