CSS Drop Down Menu by PureCSSMenu.com
mon.gov.ua/ua/

proftekhosvita.org.ua/uk/

zpto.ues.by

uon.uz.ua

pedpresa.com

Пошук роботи

14.11. 2016р. «Професій безліч є цікавих…»

Нині перед професійно-технічними закладами постали завдання виховання вільної, творчої, освіченої, культурної, естетично-грамотної й активної особистості. Важливу роль в реалізації цих завдань належить позаурочній роботі, завдання якої - закріпити, збагатити та поглибити знання, набуті у процесі навчання, навчити застосовувати їх на практиці; розширити загальноосвітній кругозір учнів, формувати інтерес до різних галузей науки, техніки, мистецтва, виявити і розвивати індивідуальні творчі здібності та нахили.

Навчаючись у гуртку «Художня обробка дерева», під керівництвом досвідченого майстра виробничого навчання Чонки Ю.В. ліцеїсти розширюють свої знання не тільки з столярної справи, а й з математики, фізики, хімії, креслення, засвоюють навички трудової діяльності з деревиною, її різновидами, декоративними властивостями, оволодівають спеціальною технікою та технологією. Заняття в гуртку удосконалюють вміння, розвивають увагу, самоконтроль в роботі, вміння працювати індивідуально та в колективі.

На фото: під час чергового засідання гуртка на тему «Виготовлення віконної рами» учні Токар В. та Павлюк М. виконують розмітку шипових з’єднань на поздовжні та поперечні бруски віконної рами. Керівник гуртка Чонка Ю.В. показує прийоми розмічування за допомогою лінійки, олівця та кутника для досягнення точних розмірів шипів та провушин віконної рами.

Чергове засідання «Бізнес клубу».

Від якості та осучаснення змісту економічного виховання молодого покоління громадян України значною, якщо не вирішальною, мірою залежить і успіх започаткованих економічних реформ і, врешті-решт, добробут народу в цілому. Вивести економіку країни з кризового стану, оволодіти новим господарчим мисленням, а отже зрушити вперед справу удосконалення нашого суспільства на шляху демократії може лише економічно підготовлена людина. Навчити учнів орієнтуватись в сучасних ринкових умовах, які дуже швидко змінюються, привити здібність аналізувати, оцінювати економічну ситуацію і приймати цивілізовані рішення, дати змогу адаптуватися молодій людині у світі бізнесу допомагають заняття в «Бізнес клубі» (керівник, викладач Савула К.М., голова клубу Гиндич Руслана).

Повний текст статті

10.11.2016р. «Моє захоплення – моя професія»

Цікаво та ефективно проходить робота гуртка «Учнівський меридіан» (професія секретар керівника (організації, підприємства, установи), оператор комп'ютерного набору), яким керує майстер виробничого навчання Губанова Л.Л. На заняттях учні навчаються основам журналістики, роботи з офісною технікою, покращують свої професійні знання, навики. Використовуючи надбані вміння, створюють газети, експонати на виставку технічної творчості учнів ліцею, на обласну виставку, розширюють знання роботи з ОС Windows-7, MS Office 2010. Здобуті професійні знання і уміння учні також використовують для виконання основних технологічних операцій при створенні учнівської газети та при роботі з ПК. На заняттях гуртківці разом з керівником налагодили випуск щомісячної газети ліцею «Учнівський меридіан». Неабиякий інтерес в учнів та викладачів викликали перші два номери газети, присвячені початку нового навчального року та Дню захисника України.

Чи будуть у майбутньому наші найактивніші вихованці комп’ютерщиками чи програмістами - вирішувати їм. Адже не кожен присвячує себе музиці, закінчивши музичну школу. Проте здобуті знання точно стануть їм у пригоді під час реалізації власних проектів, або у майбутньому під час пошуку роботи. «Я є членом гуртка «Учнівський меридіан». Я тут не просто граюсь і класно проводжу час із друзями, я - вчусь!» - зізнався активний учасник занять Пилипець Петро. Заняття у творчих гуртках для учнів – це створення себе, свого образу, свого «Я», вони розвивають логіку і уяву, дають можливість творити. Адже головне в педагогіці – людина, дитина, її бажання, прагнення, запити.

До Дня української мови та писемності.

9листопада – у день вшанування пам’яті Нестора Літописця наша країна відзначає День української мови та писемності. Це свято нині крокує державою по-особливому, адже відзначаємо ми його в полоні війни. Тому кожен громадянин України сьогодні, як ніколи відчуває свою причетність до свого народу, до своєї мови. Бо мова – це той інструмент, який об’єднує націю у єдине ціле. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати.

Повний текст статті

02.11.2016р. Поетична година «Життєвими шляхами поетової долі»

Кожна нація має постійні величини, що визначають її самодостатність і неповторний профіль у багатоликому світовому співтоваристві. Серед множини інших цю роль і місію в Україні доля поклала й на Івана Франка.

2 листопада викладачем української мови та літератури Ташликович М.М. було проведено поетичну годину «Життєвими шляхами поетової долі», присвячену 160-річчю з Дня народження та 100-річчю з дня смерті талановитого поета, драматурга, визначного громадського діяча, вірного сина України І.Я. Франка. Зміст заходу дав змогу учням глибше зрозуміти постать титана праці, неповторного генія, людину, яка доостанку віддавала себе служінню народові. Мета заходу - привернути увагу до актуальності творів Івана Франка та спонукати учнів до роздумів про нетлінні цінності людської душі.

Через життєпис митця, читання уривків поетичних та прозових творів, інсценізацію уривка із п’єси «Украдене щастя» учасники заходу та присутні заглиблювалися у світ реальних явищ і подій, усвідомлюючи роль величезної духовної спадщини І.Я.Франка, яка є цінним дороговказом для нас і нині, коли хочемо бути гідними господарями у «своїй хаті» і на «своїм полі». Захід сприяв зародженню в учнів якостей, які є носіями позитивної, життєствердної енергії, переконання у здійсненні поступу не шляхом насилля, а розвитком духовності.

До дня визволення Закарпаття та України.

ХХІ століття... Усе далі й далі відходять грізні роки Великої Вітчизняної війни. Але кожного року 28 жовтня ми відзначаємо День визволення України та Закарпаття від німецько-фашистських загарбників, і ніколи не згасне пам'ять про всіх тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для нашого щастя.

Повний текст статті

Поетична година «Він спів черпає із джерел народу».

24 жовтня в навчальному закладі проведена поетична година під назвою «Він спів черпає із джерел народу», приурочена 80-річниці від дня народження українського поета Івана Драча. Організували її викладачі української мови та літератури Ташликович М.М. та Ледней Н.П. Така назва була обрана не випадково, бо незупинний розвиток – без відпочинку, невгамовне шукання нової якості, постійне самонародження і самоствердження на щораз вищому рівні – найхарактерніша ознака його творчої особистості. І це мали змогу побачити учні в його чудовій поезії. Духовна жага, жадібність до пізнання й переживання світу, енергія самотворення притаманні Іванові Драчеві такою мірою, як небагато кому в українській літературі.

Під час заходу учні дізналися про діапазон його творчості, адже у доробку митця - і лірико-драматичні поеми, і драми, кіноповісті, в яких звучать найгостріші конфлікти світу другої половини ХХ століття – «Зоря і смерть Пабло Неруди», осмислюються естетико – гуманістичні принципи демократичного мистецтва – «Соловейко – Сольвейг», «Київська фантазія на тему дикої троянди - шипшини». Цікавими для учнів виявилися і наукові та літературознавчі інтереси І.Драча: «Іду до тебе» - про Лесю Українку, «Григорій Сковорода» та інші. А вже відома учням поема «Чорнобильська мадонна»(1988) - залишається чи не найзначнішим твором усіх літератур на цю аполітичну тему, як відповідь на страшну Чорнобильську трагедію. Ці та інші уривки з творів Івана Драча із його збірок «Соняшник», «Протуберанці серця», «Балади буднів», «Дума про вчителя», «Сонячний фенікс», «Шабля і хустина», «Теліжинці», «Лист до калини», «Вогонь з попелу», «Із майбутньої книги» чудово прочитали учні Мотузка Я., Грига І., Онофрюк О., Пилипець П.

24.10. 2016р. Заняття гуртка «Газдинька».

Виховання творчої особистості – головне завдання навчального закладу ХХІ століття. Талант і творча обдарованість стають нині запорукою інтенсивного економічного розвитку країни і сприятливим чинником національного престижу. Творчо підходити до сер¬вірування стола, проявити при цьому естетичний смак, фантазію - намагалися учні на черговому засіданні гуртка «Газдинька» під керівництвом майстра виробничого навчання Погоріляк О.І. (професія кухар, офіціант).

Повний текст статті

Виховний захід «Життя – мов спалах».

Сьогодні однією із важливих ланок виховної роботи є патріотичне виховання учнів, бо саме сьогодні не знайдеться жодної дитини чи педагога, яких би не хвилювали події, що відбуваються на сході нашої країни. Ми повинні пам’ятати тих, хто загинув за нашу незалежність на Майдані та у зоні АТО. Будь-який патріотичний захід прищеплює гордість за свою Батьківщину, повагу до свого народу, любов до України, його історії, культури, сприяє формуванню національної самосвідомості.

Повний текст статті

Заняття гуртка.

Столяр – одна з небагатьох робітничих професій, яка потребує чіткої координації рухів рук, доброго окоміру, обережності, акуратності під час виконання роботи.

Повний текст статті

«Пасхальне диво-писанка!»

З метою вивчення та збереження народних традицій, звичаїв та обрядів пов’язаних із Воскресінням Христовим 14 квітня у Тячівському професійному ліцеї відбулася виставка-конкурс пасхальних композицій «Пасхальне диво-писанка!», у якій взяли участь усі навчальні групи закладу.

У своїх композиціях вихованці ліцею проявили творче мислення, естетичний смак, знання звичаїв рідного краю. Роботи були прикрашені традиційними писанками, крашанками, вербовими гілочками, вишитими рушниками та скатерками. Учні, презентуючи пасхальні композиції, показали глибокі знання про найдавніше церковне свято, традиції нашого народу щодо святкування Пасхи. Виставка сприяла формуванню духовних, морально-етичних цінностей, вихованню національно-патріотичної свідомості учнівської молоді.

Все це знайшло відображення в чудових експонатах, які представили учні груп: № 10, № 17, № 15, № 16, № 12, № 19, № 7, № 8. Перше місце посіли група № 10, з композицією «Славимо Трійцю Господню в день Великодня» та група № 7 з композицією «Звістка радісна лунає! Світ Ісуса величає!». Друге місце поділили учні груп № 17 («Великодня радість») та № 8 («Дари Господові»). Третє місце присудили групам №,16 («Великодня крашанка»), групам № 19 («На Великдень сонце грає!»). Приз глядацьких симпатій журі віддало групі № 12 за композицію «Христос Воскрес!» та групі № 15 — «Крашанки дітям на радість».

11.04.2016

Під час чергового заняття гуртка «Художнє декорування», керівником гуртка Мартинюк О.В. проведено майстер-клас з писанкарства. Учні з великим інтересом опановували це мистецтво: на поверхню яйця наносили лінії-основи воском завдяки писачку, який для цього нагрівали над полум'ям свічки (металева конусоподібна трубочка, яка прикріплена до дерев'яного держачка). А далі тривала ціла магія з кольорами. Не менш цікавим був і майстер-клас з орігамі, на якому учні з модулів робили пасхальні яєчка. Олеся Вікторівна надала кожному змогу проявити свою фантазію, по завершенню майстер-класу кожен тримав у своїх руках власне творіння – писанку – оберіг і щиро повірив, що вона принесе родині взаєморозуміння, щедрість, чистоту почуттів, здоров'я, і благополуччя. Гуртківці виготовили писанки для конкурсу «Воскресни писанко», який буде проводитися в нашому навчальному закладі 14 квітня. Робота гуртків сприяє розвитку творчих здібностей учнів та допомагає їм у самовираженні.

Заняття гуртка «Газдинька»

Одним з пріорітетних напрямів навчально-виховного процесу є активна робота педагогічного колективу з обдарованою і талановитою молоддю. Розвитку творчих здібностей учнів у позаурочний час сприяє робота гуртків та секцій, які працюють в ліцеї.

Родзинкою чергового заняття гуртка «Газдинька», під керівництвом майстра виробничого навчання Погоріляк О.І. (професія кухар, офіціант), стала презентація учнями різних способів викладки скляного посуду та оформлення кавового столу. Під час заняття учні вдосконалили свої вміння та навички сервірування фуршетних столів.

Участь у роботі гуртка сприяє розвитку креативного та раціонального мислення, акуратності, дисциплінованості, відповідальності, а найважливіше –допомагає самовдосконалюватися в обраній професії.

Екологічний КВК

31 березня 2016 р. у Тячівському професійному ліцеї відбувся КВК «Земля дана нам на віки».

За перемогу боролися 2 команди: «Чисті краплини» та «Веселка».

Команди дивували глядачів влучними жартами, веселими мініатюрами, гострим гумором у 6 традиційних конкурсах: «Візитка», «Капітанський», «Домашнє завдання», «Далі-далі», «Художній», «Музичний».

Учасники на високому рівні презентували себе у конкурсі капітанів на тему «Метикуй, відгадуй».

Гра пройшла дуже яскраво та весело, хлопці та дівчата доклали максимум зусиль, щоб викликати в присутніх почуття відповідальності за майбутнє планети, зосередити увагу на екологічних проблемах.

Отже, за рішенням членів журі місця розподілилися наступним чином:

І – місце – команда «Чисті краплини, ІІ – «Веселка».

Щиро вітаємо обидві команди з блискучим виступом та бажаємо їм подальших успіхів, підкорення нових вершин, натхнення, гарного гумору.

Пробудження Срібної Землі

Цими днями країна відзначає величну для закарпатців і всієї України дату – 77 річчя проголошення незалежності Карпатської України. З нагоди цієї дати у Тячівському професійному ліцеї було проведено ряд заходів.

Повний текст статті

04 березня 2016 рік

Воістину небесна і земна   

Заквітчана і терном, і барвінком,   

Свята і грішна, рідна й чарівна   

Повіки будь благословенна, жінка.   

У Міжнародний жіночий день 8 Березня весь світ вшановує Жінку-матір, Жінку-трудівницю, Жінку-бе¬региню родинного вогнища. Напередодні цього свята — свята весни, краси й любові — ми щиро вітаємо наших мам, бабусь, подруг та всіх тих жінок, яких поважаємо, любимо і яким хочемо зробити приємне, влаштувати справжнє свято.

4 березня 2016 року відбувся святковий концерт «Жінка – одвічна загадка природи», присвячений саме Дню 8 Березня, під час якого присутні поринули в атмосферу справжнього свята.

Актова зала ліцею зібрала чарівну половину колективу навчального закладу. Привітав усіх жінок з наступаючим святом директор – Бокоч П.М., а подарунком став святковий концерт від вокального гуртка «Чорнобривці» під керівництвом Бонка Л.В. - дивовижне дійство зіткане з чарівних пісень, проникливих віршів, гуморесок. А за всім цим − обдаровані, креативні наші учні та їх мудрі наставники – викладачі. Присутні отримали море позитивних емоцій напередодні 8 Березня.

Рік англійської мови

Графік проведення

12 лютого 2016 рік

Напередодні свята закоханих Дня Святого Валентина перед районним будинком культури на площі Поштовій працівники відділу культури та районної бібліотеки організували молодіжно – розважальну програму для учнів Тячівського професійного ліцею, «СВІТОМ РУХАЄ ЛЮБОВ». Ведучі на початку розповіли про зародження свята дня закоханих і про кохання великих людей. Була проведена цікава конкурсна програма, за участю учнів ліцею, які після проведених конкурсів були нагороджені листівками - валентинками.

Але святкування продовжилися і у стінах ліцею. В актовій залі відбувся тематичний вечір – конкурс «Ідеальна пара», який організувала заступник директора з навчально-виховної роботи Дерен Л.Г. Учні переглянули презентацію про історію свята та висловили свою думку про кохання. Надалі проходив конкурс на звання «Ідеальна пара», де взяли участь чотири чарівні пари. Учні – глядачі досить активно підтримували пари під час різних конкурсів, зокрема: «Назви пару», «Вгадай назву», «Уважність юнаків», конкурс «Етикет», «Театральна майстерність» та інші. Під час проведення конкурсів звучала романтична музика та відчувалась тепла та невимушена атмосфера закоханості. Наприкінці за оплесками глядачів компетентне журі визначило ідеальну пару ліцею.

19 грудня 2015 рік

З метою відродження та збереження звичаїв та традицій українського народу 19 грудня в ліцеї відбувся конкурс різдвяних пісень, колядок та щедрівок «Над вертепом зірка ясна засіяла», в якому прийняли участь учні груп №7, 8,10,17. Кожна навчальна група представляла свої композиції колядками та віншуваннями. Театралізоване дійство із зіркою, ангелами, козою – традиційними атрибутами різдвяних обрядів, створили учні нашого ліцею на чолі з художнім керівником Бонка Л.В. Компетентному журі у складі Мийсарош І.І. та Гуцул М.Ю. - провідні бібліотекарі Тячівської районної бібліотеки для дорослих, Бонка Л.В. – керівник вокального гуртка «Чорнобривці», Вакій О.М. – викладач ліцею було важко визначитись з переможцями.

Зал наповнювала атмосфера домашнього затишку, всі дружно колядували, лунали дзвінкоголосі вітання-віншування. Учасники конкурсу демонстрували присутнім різдвяні традиції нашого краю, прославляли Сина Божого в колядках та щедрівках, даруючи присутнім духовно-культурне піднесення і гарний настрій. Зі сцени лунали старі й нові обрядові різдвяні пісні, колядки, щедрівки, щирі побажання Божого благословення, а також сценки та жарти з перевтіленнями.

Традиції наші невмирущі і конкурс різдвяно-новорічних піснеспівів вкотре підтвердив цю істину, єднаючи людей добрими справами, любов’ю до ближнього.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Дерен Л.Г. від імені всіх присутніх подякувала учням за щирі колядки та віншування.

- Своїми виступами ви створили в нашому ліцеї атмосферу свята, - сказала Лариса Георгіївна. Нехай новонароджений Ісус благословить нашу Україну, наш край і дарує всім спокій, мир і здійснення добрих задумів і мрій! Підтримуйте та передавайте з покоління в покоління українські традиції нашого народу, щоб сила духовного піднесення, віра в Бога і Його Сина торкнулася кожної душі. Щиро дякуємо за гарний настрій, подарований учнями.

15 грудня 2015 рік

Година спілкування

"Шкідливий вплив куріння, алкоголю та наркотиків на організм людини"

Ретельно дбай про своє здоров’я   

(Цицерон)   

15 грудня для учнів гуртожитку Тячівського професійного ліцею була проведена година спілкування “Шкідливий вплив куріння, алкоголю та наркотиків на організм людини”, яку підготували заступник директора з НВР Дерен Л.Г. та колишній учень закладу, а нині волонтер Горшков Сергій. Мета заходу: формування в учнів правильного уявлення про здоров’я, здоровий спосіб життя; виховання дбайливого ставлення до свого здоров’я, здоров’я оточуючих; пропаганда здорового способу життя; профілактика паління, пияцтва, наркоманії.

В ході заходу було використано презентації та відеофільм. Учні мали змогу ознайомитися з різними наслідками шкідливого впливу куріння, алкоголю та наркотиків на організм людини, сучасну статистику захворювань у світі та в Україні.

Важливо було донести до учнів послідовну і приховану дію шкідливих наслідків куріння та інших шкідливих звичок на організм людей. Багато молоді, особливо майбутні мами, ігнорують цю небезпеку та продовжують зловживати тютюном, алкоголем та різними видами наркотиків, які завдають величезної шкоди їх здоров'ю, викликають серйозні захворювання, а то й летальні наслідки. В кінці виховного заходу всі присутні зробили висновок, що не варто наслідувати таких людей, а із шкідливими звичками потрібно боротися.

10 грудня 2015 р.

 ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

Правове виховання є одним із напрямків загального процесу виховання молоді, що містить у собі правову освіту, вихованням поваги до чинних законів і норм права, формування активної позиції щодо протиправних і антигромадських дій.

Як привернути увагу учнів до правової освіти? Цим питанням переймаються педагоги навчального закладу. Такою була й мета правового брейн-рингу «права і обв’язки громадян, діти та їхні права», у якому взяли участь учні 10 та 17 груп. Захід було проведено в читальній залі районної бібліотеки й приурочено до всеукраїнського тижня права. Відкрила змагання викладач суспільних дисциплін Л.М. Бокоч, яка наголосила, що правова освіта та правове виховання молоді в дусі поваги до законодавства завжди є пріоритетним державним завданням.

Поділившись на дві команди, з тематичними назвами «Закон» в якій приймали участь учні 10 групи: Василь Майор, Роман Шелемба, Василь Онищенко, Максим Ковач, Іван Мікловш та «Феміда» - 17 група: Ольга Дьордяй, Світлана Палко, Ганна Козурак, Тетяна Олашин, Марія Дяблюк. Ліцеїсти активно боролись за першість, демонструючи свою обізнаність з предмету, який почали вивчати ще в школі, за гравців вболівали учні 10 групи (майстер в/н Патрус М.М.). Ведучі заходу максим мироненко та Марія Костевич підготували завдання. Журі складалось із заступника з НВР Л.Г. Дерен, провідних бібліотекарів М.Ю. Гуцул та І.М. Мийсарош. Найбільше балів отримала команда «Феміда». Звичайно, обидві команди отримали призи. Доповненням заходу слугувала розгорнута книжкова виставка «Ваше право знати» , де зібрані друковані матеріали по праву. Завідуюча відділу обслуговування Леся Патяник підготувала для присутніх анкети по соціологічному опитуванні «Право і Я».

Військово-спортивне свято "Козацькі забави"

Урочисто і святково в навчальному закладі пройшло військово-спортивне свято "Козацькі забави". Підготував захід викладач Захисту Вітчизни Лазаренко О.П. В заході активну участь взяли всі навчальні групи. Свято розпочалося із звучання Державного гімну. Із напутнім словом до учасників змагань звернувся директор ліцею Бокоч Петро Михайлович, який нагадав присутнім історію створення козацтва і побажав всім групам перемоги. За результатами змагань І місце завоював учень групи № 7, Пацьо Мирослав(за професією секретар керівника, оператор комп’ютерного набору, 1 курс), ІІ місце - група № 7, Михалко Костянтин(за професією секретар керівника, оператор комп’ютерного набору, 1 курс), ІІІ- місце група № 10(за професією слюсар з ремонту автомобілів). В ході свята учні продемонстрували справжній козацький дух та відвагу, завзяття та фізичний гарт. Учні залюбки приймали участь в конкурсах та спортивних естафетах: вікторина «Ерудит», турнір справжніх лицарів «Силачі».

Молодці! Так тримати! Справжні козаки!

Повний текст статті

До дня пам’яті жертв голодомору

Рано чи пізно, але обов’язково кожна людина і весь народ осмислює своє минуле. Наша пам’ять, наша совість вимагає від нас щороку, наприкінці осені гучно дзвонити у Дзвони Пам’яті і Скорботи в шану тих мільйонів наших співвітчизників, які в 1932-1933 роки XX століття були безвинно закатовані голодом. 27 листопада заступником директора з навчально-виховної роботи Дерен Л.Г. проведено годину пам’яті «Голодомор – незагоєна рана України».

Повний текст статті

Відзначення Міжнародного дня студента в ліцеї

17 листопада в усьому світі відзначається Міжнародний день студента. Це свято зближує та об’єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів. День студента є символічним об’єднанням студентів усіх навчальних закладів. Студенти в цей день традиційно веселяться на повну силу, забувши про майбутню сесію, заліки і “хвости”. Без уваги не залишаються ні клуби, ні посиденьки з веселою компанією у гуртожитку. В цей день бажаємо студентам здоров’я і бадьорості, щастя й успіхів у всіх їх починаннях!

Відзначили це свято і учні нашого ліцею. В актовій залі відбувся концерт для учнів та викладачів. В його проведенні активну участь взяли члени гуртка «Чорнобривці» (керівник Бонка Л.М.). Запальний концерт порадував усіх глядачів, подарувавши гарний настрій. Присутні мали можливість насолодитися піснями, гуморесками, міні-сценками зі студентського життя. Учасники виступів, а саме учні груп № 3, 7, 8, 17 вкотре довели, що вони найталановитіші, за що їм висловлюємо подяку.

Бажаємо, щоб іспити та заліки проходили на одному диханні, друзі цінували, викладачі поважали, щоб студентські роки запам’яталися як найкращі в житті. Бажаємо успіху в усіх починаннях, легкого навчання, щирого кохання, справжнього щастя і міцного-міцного здоров’я!

5 листопада 2015 року.

Гурткова робота в ліцеї будується на заохоченні і стимулюванні учнів до обраного виду діяльності, а також формуванню у них стійкого інтересу і потреби у творчій самореалізації. Гурткова робота носить добровільний характер і спрямована на задоволення і радість учнів, інтелектуальний, духовний та емоційний розвиток.

5 листопада 2015 року проведено чергове заняття гуртка «Газдинька» (професій громадського харчування), керівник Погоріляк О.І. Тема заняття: «Кайтеринг – сучасна прогресивна форма обслуговування». Метою заняття було ознайомлення з цією формою обслуговування та зручністю його застосування.

З розповіді керівника гуртка та презентації учні дізналися, що кайтеринг – це галузь громадського харчування, пов'язана з наданням послуг на віддалених точках, як організовують свята, які вишукані закуски та напої подають, як здійснюється обслуговування заходів різного призначення і роздрібний продаж готової кулінарної продукції.

30 жовтня 2015 року.
До річниці вигнання нацистських окупантів з України та Закарпаття

В навчальних групах ліцею класними керівниками проведені виховні години, присвячені річниці визволення України і Закарпаття від фашистських загарбників. Обговорювалися актуальні питання війни та миру, обов’язки хлопців та дівчат перед державою, риси, якими мають володіти справжні герої тощо.

29 жовтня 2015 р.
Історично-художня подорож шляхами мужності і слави.

«71 рік для історії зовсім не багато, а для людини — майже ціле життя. На жаль мало залишилось серед живих тих людей, що у 1943-1944 роках брали участь у визволенні України, але в серцях нас — їх нащадків — живуть пам'ять і вдячність...», — такими словами у Тячівському професійному ліцеї відкрилася історично-художня подорож шляхами мужності і слави «Хто визволяв Україну, слід свій залишив у віках», присвячену 71-річниці вигнання нацистських окупантів з України та Закарпаття, яку організувала викладач суспільних дисциплін Копчалюк М.А.

Повний текст статті

23 жовтня 2015 року. День цивільного захисту

На філії Тячівського професійного ліцею пройшов День цивільного захисту. Під час його проведення було практично відпрацьоване питання евакуації учнів та особового складу училища в разі надзвичайних ситуацій. Учні продемонстрували свої вміння у наданні першої медичної допомоги у разі отримання різних видів травм. Викладач предмету Захист Вітчизни Небола М.М. ознайомив з інструкцією щодо практичних дій у разі надходження сигналу на екстрену евакуацію.

16 жовтня 2015 р. День цивільного захисту та тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

З метою практичної перевірки здатності учнів грамотно і чітко діяти за сигналами оповіщення цивільного захисту у Тячівському професійному ліцеї проведено День цивільного захисту та тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Повний текст статті

11 квітня 2014 року

Серед екологічних обов'язків громадян України є дотримання вимог нормативних актів щодо збереження природи і раціонального використання її продуктів. Виходячи з цього та згідно з наказом Департаменту освіти науки молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації «Про благоустрій населених пунктів», проведення акції «Закарпаття - чисте довкілля» гуртківці нашого ліцею активно включилися в цю роботу. Розроблено план заходів щодо поліпшення санітарного стану і благоустрою території нашого міста та ліцею.

Станом на 10.04.2014 нами виконано такий об'єм робіт:

1. Побілено 100 дерев на території ліцею;

2. Побілено 100 м бордюрів на подвір'ї ліцею;

3. Благоустроєно прибудинкових територій (200м) по вул.Вайди в м.Тячів;

4. За ініціативи старости гуртка «Юні екологи» Фанта О. В. та голови учнівського самоврядування Мелеганич Н.Ю. до кінця місяця на території ліцею заплановано висадити біля 100 садженців дерев. На сьогодні вже висаджено 20 молодих берізок.

28 березня 2014 року

В Тячівському професійному ліцеї викладачем предмету Захист Вітчизни Лазаренко О. П. проведено заняття по цивільному захисту з учнями навчальних груп. Викладач повідомив учнів про захист населення у надзвичайних ситуаціях у мирний та військовий час, сховища, сигнали сповіщення, перші засоби захисту органів дихання.

24 лютого 2014 року

За сприяння заступника директора Дерен Л.Г. керівника фізичного виховання Вакій О.М. та психолога Бокоч К.М. проведено виховний захід на тему: «Шкідливі звички – шлях у безодню».

Вибір даної теми обумовлений тим, що з погіршенням економічної стабільності в нашій державі багато людей починають шукати «порятунку» вдаючись до зловживання алкоголем, особливо важка ситуація з дитячим алкоголізмом, тому даний захід покликаний на роз’яснення учням всіх тих прихованих загроз, які містить у собі надмірне зловживання алкоголю; пропаганда здорового способу життя.

Більшість підлітків вважає, що достатньо знає про шкідливість алкоголю та його згубної дії на організм, але для більшістю сприймає це як черговий міф від дорослих, а ще дехто вважає, що сам знає де і скільки потрібно пити. Основна мета заходу – це не заборона вживати алкоголь як такий, а – розуміння вами, учнями, різниці між словами «вживати» і «зловживати». Адже дослідження показали, що серед населення України приблизно вдвічі збільшилося захворювань на алкоголізм. Лише вісім відсотків громадян ведуть тверезий спосіб життя, 30% - п'ють в міру (а міра, як відомо, в кожного своя), 40 відсотків - п'яниці, 22% - алкоголіки. В чому причини такої ситуації?

Ще одним важливим аспектом, на якому хотілося акцентувати увагу учнів – це негативні наслідки паління. Покликання викладачів – інформування молоді про негативний вплив тютюну на здоров’я не лише того, хто палить, але й оточуючих; про ризик розвитку залежності від тютюну, набуття нових та ускладнення наявних захворювань.

24 вересня 2013 року

Святкуванн Дня міста Тячів

Теплого, сонячного, осіннього дня 21 вересня 2013 року Тячів привітно запрошував гостей на свої іменини. З нагоди святкування Дня міста було організовано та успішно проведено чималу кількість різноманітних конкурсів та вікторин, до участі в яких було гостинно запрошено і Тячівський професійний ліцей.

Перший конкурс у якому учні нашого навчального закладу (Левдар А., Роман О., Бондар Л., Опріш І., Потокі В., Єжов Р., Кричфалушій Г., Стойка Т., Хваль С. за професією кухар та офіціант, бармен) разом зі своїми наставниками (Григоренко Г. П., Погоріляк О. І., Лигирда К. П.,) вибороли заслужене перше місце, має назву „Тячівська газдинька”. Вельмишановне журі було вражене такою різноманітністю вишуканих, цікавих та оригінальних композицій, які підготували наші вихованці, а саме: „Герб Тячева”, „Осіння рапсодія”, „Котик-муркотик”, „Тячівському ліцею – 40”, „Червоні вітрила”, „Смачний метелик”, „Чарівний їжачок” та багато інших.

Не варто оминути увагою ще один конкурс у святковій програмі до Дня міста, де учні Тячівського професійного ліцею також стали призерами. За свої старання та ретельну підготовку Лопатюк Юліанна (учениця групи №2, професія секретар керівника (організації, підприємства, установи), оператор комп’ютерного набору) була нагороджена почесним третім місцем за найкращий національний костюм.

Метушня святкових днів пройшла, але теплі, приємні враження залишаться надовго.

13 грудня 2012 року

В рамках Всеукраїнського тижня права під керівництвом викладача суспільних дисциплін Копчалюк М. А. проведений брейн-ринг з основ правових знань. На заході в якості членів журі були присутні Тиводар І. М. – начальник реєстраційної служби Тячівського районного управління юстиції, Слава Є. О. – заступник керівника апарату райдержадміністрації та Роспопа О. А. – начальник служби райдержадміністрації у справах дітей. Змагання між командами «Фенікс» і «Феміда» завершились перемогою «Феміди».